Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, WaveExDare είπε

Μακάρι να εχεις δικιο, περιμένω με προ παραγγελία απο 09/10/2020, απλα την άφησα να υπάρχει, και οπου κατσει και βρω αλλου θα τα κρατησω και τα 2 ( γιατι ετσι μπορω ) και ολο το καλοκαιρι θα λεω ιστοριες καθημερινής  τρέλας με βαση αυτο που τραβά ολη η Ελλάδα με Κωτσό. . . . . .!

Υπομονή

Για Digital ή Disk? Μου είπαν επίσης ότι εχουν ξεκινησει να δίνουν προπαραγγελίες αρχες Νοεμβρίου. Από οτι κατάλαβα το Digital είναι σε πιο έλλειψη από το Disk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, BlackBear είπε

Καλησπέρα παιδιά, παραλαμβάνει κανείς από public περιστερι; (είμαι 28/10 και τίποτα ακόμα)

Μαλλον παει για τελος του μηνος! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

Μόλις άλλαξε το status μου ...

173684506-10226507871782270-498459129977

I see you are a man of culture! 

Φαντάζομαι όλοι μας λάβαμε αυτό το αυτοματοποιημένο, δακρύβρεχτο μακροσκελές μήνυμα του Κωτσόβολου σωστά; 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και εμένα ήρθε αυτό μήνυμα απο κωτσόβολο (10/11)
το λάβατε όλοι όλοι η να εχουμε καμια ελπίδα μπας και ειμαστε η επόμενη φουρνια

Επεξ/σία από animae
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου το στειλανε και μενα με παραγγελία 7/12, το στειλανε σε ολους για να μην τους ζαλιζουμε μαλλον στα τηλεφωνα.

Δηλαδη αμα παρεις τωρα τηλεφωνο τους εχω ικανους να σου λενε "κυριε σας εχουμε στειλει ενημέρωση με μνμ δεν το ειδατε?"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με digital 08/11 δεν έλαβα κάτι. Από mail είναι ή Viber;
Μάλλον δεν υπάρχει σωτηρία. Μου φαίνεται πως παίζει αν παραγγείλω τώρα disk και από τον Κωτσόβολο (λέμε τώρα) να έρθει πριν το digital. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Paft_Dunk είπε

Εγώ με digital 08/11 δεν έλαβα κάτι. Από mail είναι ή Viber;
Μάλλον δεν υπάρχει σωτηρία. Μου φαίνεται πως παίζει αν παραγγείλω τώρα disk και από τον Κωτσόβολο (λέμε τώρα) να έρθει πριν το digital. 

Viber μου το στειλανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...