Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

27 λεπτά πριν, Misteri888 είπε

Την παραλλη εννοεις! 

Έλεγαν για την επόμενη εβδομάδα 25 και μετά. Τώρα αν το αλλάξαν πάλι... Πάμε για Μαϊο και έτσι και αλλιώς..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, axhsa είπε

Έλεγαν για την επόμενη εβδομάδα 25 και μετά. Τώρα αν το αλλάξαν πάλι... Πάμε για Μαϊο και έτσι και αλλιώς..

Το αλλαξαν Μαιο ειπανε! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως μου φουσκωσε τα μυαλα ενα μαγαζακι της γειτονιάς μου οτι του ερχονται 3 τεμ. ps5 τη μεγαλη τεταρτη χωρις να ειναι καπαρωμενα,ελπιζω να μη με  τρολαρει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, RenVen είπε

Εμενα παντως μου φουσκωσε τα μυαλα ενα μαγαζακι της γειτονιάς μου οτι του ερχονται 3 τεμ. ps5 τη μεγαλη τεταρτη χωρις να ειναι καπαρωμενα,ελπιζω να μη με  τρολαρει

Τουλάχιστον, το καλό με το μαγαζάκι της γειτονιάς είναι πως ξέρεις πού να τον βρεις. 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, RenVen είπε

Εμενα παντως μου φουσκωσε τα μυαλα ενα μαγαζακι της γειτονιάς μου οτι του ερχονται 3 τεμ. ps5 τη μεγαλη τεταρτη χωρις να ειναι καπαρωμενα,ελπιζω να μη με  τρολαρει

Μακάρι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια οσους εχουν κανει παραγγελια το digital οπως και εγω, μεχρι ιουνιο θα εχουμε παραλαβει, ενημερωθηκα τωρα απο sony...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, RenVen είπε

Εμενα παντως μου φουσκωσε τα μυαλα ενα μαγαζακι της γειτονιάς μου οτι του ερχονται 3 τεμ. ps5 τη μεγαλη τεταρτη χωρις να ειναι καπαρωμενα,ελπιζω να μη με  τρολαρει

Ελπιζω δεν ειναι καποιο απο ετουτα το "μαγαζακι της γειτονιας" ....  https://www.skroutz.gr/s/23600384/Sony-PlayStation-5.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Tsilitheo2 είπε

Ελπιζω δεν ειναι καποιο απο ετουτα το "μαγαζακι της γειτονιας" ....  https://www.skroutz.gr/s/23600384/Sony-PlayStation-5.html

Οχι καμια σχεση με σκρουτζ ειναι γνωστος μου και φερνει κατα καιρους κονσολες...Ειχα παρει παλιοτερα και το πρωτο ps4 απο εκει.

Θα ενημερωσω σε λιγες ημερες και αν δεν ειναι καπαρωμενα οπως μου ειπε να σας κανω και καμια εξυπηρέτηση εδω μεσα,φυσικα στην κανονική τιμη.

Επεξ/σία από RenVen
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, RenVen είπε

Οχι καμια σχεση με σκρουτζ ειναι γνωστος μου και φερνει κατα καιρους κονσολες...Ειχα παρει παλιοτερα και το πρωτο ps4 απο εκει.

Θα ενημερωσω σε λιγες ημερες και αν δεν ειναι καπαρωμενα οπως μου ειπε να σας κανω και καμια εξυπηρέτηση εδω μεσα,φυσικα στην κανονική τιμη.

Στείλε αν όντως βρεις διαθέσιμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, RenVen είπε

Οχι καμια σχεση με σκρουτζ ειναι γνωστος μου και φερνει κατα καιρους κονσολες...Ειχα παρει παλιοτερα και το πρωτο ps4 απο εκει.

Θα ενημερωσω σε λιγες ημερες και αν δεν ειναι καπαρωμενα οπως μου ειπε να σας κανω και καμια εξυπηρέτηση εδω μεσα,φυσικα στην κανονική τιμη.

Και εγω ενδιαφέρομαι φίλε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελατε τα μυρίζομαι πλησιαζουν...... Στο 4 αυτη η φαση ειχε κρατησει 4,5 μηνες αλλα δεν θυμαμαι αν υπήρχαν τοτε μαυραγοριτες

Ελπιζω αφου περιμεναμε καμποσο να ειναι διορθωμενα απο παιδικες ασθένειες noise coil ktl 

Εαν αυτη την εποχη παρει καποιος απο μαυραγοριτες θα ειναι βλακας μεγατόνων! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...