Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, animae είπε

με πηραν για ασχετο λόγο από κωτσόβολο και μόνη της (είδε οτι εχω ανοιχτή παραγγελία) μου είπε ότι:
"Πολλοι που ειχαν παρει digital εκδοση τον νοέμβριο εχουν ήδη παραλάβει.
Μέσα στον μήνα θα ξεκινήσουν και για τις εκδόσεις με δίσκο.
θα σας ενημερώσουν μια βδομάδα πριν"

τι ισχύει και τι οχι απο αυτά που δεν ξέρω. ξέρω μόνο τι μου είπε :)

(παραγγελία disk 10/11)

Π@π@ριες λένε…Απλά για να πουν..Είμαι 15/11 digital και ούτε φωνή ούτε ακροαση

Αχρηστοι και ψεύτες μαζί…

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Nyctophile είπε

Ευχαριστω πολυ φιλε. Να σαι καλα.

Προσοχή μόνο στον εκτελωνισμό λόγω brexit. Δηλαδή στο πως θα στο στείλουν. Ακόμα και αν είναι σαν δώρο. Δεν είμαι ειδικός για λεπτομέρειες αλλά το έχουμε ξανασυζητήσει σαν θέμα και υπάρχει ολόκληρο τόπικ εδώ για περισσότερες λεπτομέρειες: 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Kingedward είπε

Update από Sony Center Αμαρουσίου: 

"Δυστυχώς ακυρώθηκε η παραλαβή του Απρίλη και περιμένουμε μέσα στον Μάϊο καινούργια".

Σε ερώτησή μου αν ξέρει ακριβή ημερομηνία μου απάντησε ότι δυστυχώς δεν γνωρίζει και θα επικοινωνήσουν μαζί μου. 

Αυτά τα ωραία!

Υπομονή και πάλι και όποιος μάθει κάτι καινούργιο ας το μοιραστεί μαζί μας.

Εννοεις Ιούνιο; Η αναμένουμε αυτόν το μήνα παραλαβή;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα φίλε μου. Ρωτάω μήπως έγινε λάθος διατύπωση, καθώς βρισκόμαστε ήδη μέσα Μαίου οπότε θεώρησα αυτονόητο ότι δεν έγινε η παραλαβή μας τον Απρίλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τον Μάρτιο μου είπαν ότι είχαν εκτελέσει μέχρι 2/11 και ότι η δικιά μου θα εκτελεστεί με την επόμενη παραλαβή του Μαίου. 

Παραγγελία Κωτσόβολος 11/11/2020 disk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παραγγελιά PS5 έγινε 11/11 μόλις με έστειλαν από Media ότι θα είναι διαθέσιμο από 14/5 και θα με ενημερώσουν για μέρα και ώρα παραλαβής ! Εχει κανένας άλλος ανάλογο μειλ  ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να δώσεις και λογαριασμό γιατί και αν παίρνεις δύο. Δεν υπάρχουν μόνο μαυραγορίτες

Παρεμπιπτόντως, 27/10 δεν έχει αλλάξει κάτι στην κατάσταση από public για μένα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Giannis-kun είπε

Δεν χρειάζεται να δώσεις και λογαριασμό γιατί και αν παίρνεις δύο. Δεν υπάρχουν μόνο μαυραγορίτες

Παρεμπιπτόντως, 27/10 δεν έχει αλλάξει κάτι στην κατάσταση από public για μένα 

27.10 και το πήρα το μεσημέρι..Υπομονή είσαι κοντά λογικά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...