Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 15/5/2021 στις 11:18 ΠΜ, tsibosp είπε

εγω σε λιστα 3ος! Σε μικρη σχετικα πολη, 1ος και 2ος ειναι ο ιδιοκτητης και ο γιος του. Ειμαι στην ιδια θεση απο ιανουαριο ακομη καμια αλλαγη. 

Ξερεις αν πηρανε αυτοι?! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/5/2021 στις 12:55 ΜΜ, BlackBear είπε

Φίλε μ το χω μια βδομάδα ήδη και το χα παραγγείλει 27.10

Η μικρή παραλαβή που ήρθε εξυπηρέτησε 26 και ένα μερος 27/10. Απλά πριν 1,5 μήνα που ήρθε μεγάλη παραλαβή έφτασε μέχρι 25/10 και αυτός δεν ήταν μέσα. Μάλλον κάποιο λάθος έγινε και δεν παρέλαβε. Γι'αυτό και τον ρώτησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Misteri888 είπε

Ξερεις αν πηρανε αυτοι?! 

Δεν εχουν παρει ουτε καν αυτοι. Εξυπηρετουν τα καταστηματα σε μεγαλυτερες πολεις πρωτα και οτι μεινει το στελνουν στις μικροτερες. Τελη 5ου εχει παραλαβη που μαλλον θα ειναι αρκετα κομματια και ισως τοτε κατι να γινει , δλδ θα γνωριζουμε αρχες-μεσα Ιουνιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, gio2739 είπε

Μόλις παρελαβα

EF7489BB-5EA3-4CAC-95B0-039CE071E7EF.jpeg

Καλοπαιχνιδο! Απο που ειχες κανει παραγγελία; και για ποια ημερομηνία αν μπορείς να μας πεις

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα . Ξερουμε ποτε περιπου θα το βρισκουμε και στα ραφια ? Φετος ? Του χρονου? Γιατι εχω ενα ps4 συλλεκτικο και λεω να το δωσω τωρα αλλα αμα ειναι να ερθει το 5 τελος του 22 δεν το δινω . Ευχαριστω! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα πράγματα μέχρι τώρα δείχνουν για 2ο τρίμηνο του 22 και μετά, κανείς όμως δεν μπορεί να κάνει ακριβής πρόβλεψη.

Επεξ/σία από warlock7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, warlock7 είπε

Τα πράγματα μέχρι τώρα δείχνουν για 2ο τρίμηνο του 22 και μετά, κανείς όμως δεν μπορεί να κάνει ακριβής πρόβλεψη.

Επειδη δυστυχως με βλεπω να ειμαι σε αυτη τη φουρνια , αν καποιος αλλαξε γνωμη και δεν θελει το δικο του ας ριξει ενα pm με μια τιμη ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, warlock7 είπε

Τα πράγματα μέχρι τώρα δείχνουν για 2ο τρίμηνο του 22 και μετά, κανείς όμως δεν μπορεί να κάνει ακριβής πρόβλεψη.

Αρα μιλαμε στην καλυτερη περιπτωση για καλοκαιρι του 22 και αν εχει λυθει το θεμα που απο οτι μου λετε πιο πιθανο το βλεπω για χριστουγεννα 22 παρα καλοκαιρι ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Ricci είπε

Καλοπαιχνιδο! Απο που ειχες κανει παραγγελία; και για ποια ημερομηνία αν μπορείς να μας πεις

Ευχαριστω πολύ δυστυχώς σε αυτή τη χώρα οποίος έχει γνωστό εξυπηρετηται…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, gio2739 είπε

Ευχαριστω πολύ δυστυχώς σε αυτή τη χώρα οποίος έχει γνωστό εξυπηρετηται…

Καλά εσύ δεν είχες τι να κάνεις και ήρθες στο thread να μας πεις ότι παρέλαβες από γνωστό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Rattlehead είπε

Καλά εσύ δεν είχες τι να κάνεις και ήρθες στο thread να μας πεις ότι παρέλαβες από γνωστό; 

Όχι φίλε είμαι και εγώ από αυτός που περιμένουν από τον 12

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,

Δυσάρεστα νέα από Κοτσόβολο. Έχω παραγγελία από 9/11 και κανέναν νέο.

Πήρα πριν 1-2 μήνες και μου είπαν πως έχουν εξυπηρετήσει όλες τις παραγγελίες μέχρι 6/11 και θα είμαι στην επόμενη φουρνιά.

Χθες μου είπαν πως η επόμενη φουρνιά θα εξυπηρετήσει παραγγελίες μέχρι 3/11 . Όταν τους είπα "μα μου είχατε πει πως μέχρι 6/11 έχουν εξυπηρετηθεί και θα είμαι εγώ στην επόμενη" μου απάντησε: "Αυτή την ενημέρωση που σας έδωσα την έχουμε εδώ και 2 εβδομάδες, όποιος σας είπε για 6/11 έκανε λάθος".

Μας δουλεύουν κανονικά και όπως γράφετε όλοι (το πιστεύω πλέον) πάνε σε δικά τους άτομα...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...