Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

34 λεπτά πριν, vgls35 είπε

Οχι με τοκο.Νομιζω στους 12 μηνες ειναι ατοκα.

Με πιστωτική κάρτα είναι άτοκες οι δόσεις. Χωρίς πιστωτική είναι εντοκες οι δόσεις εκτος αν βγάλει κάποια προσφορά που δίνει δώρο τον τόκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, agelosq είπε

Τι να πω με το σκα... τοβολο 7 μήνες σχεδόν. Και το πλαίσιο δίνει Μαρτίου παραγγελίες. Το χειρότερο κατάστημα είναι ο κωτσοβολος

ρε φίλε δε βλεπεις τι γίνεται? Ακόμα και στη μικρή αυτή παραλαβή. ο Κωτσος είναι ο μόνος που δεν έχει δώσει τίποτα.

52 λεπτά πριν, vgls35 είπε

Οποιος ειχε μετρητα πιστευω εκανε βλακεια με το να κανει προπαραγγελια απο κοτσωβολο.Στον κοτσωβολο οι περισσοτεροι το παιρνουν με δοσεις βαζοντας μεσα περιφερειακα,παιχνιδια,για αυτο και εχει και τοση αναμονη.Εγω για παραδειγμα πηρα μαζι δευτερο χειριστηριο,καμερα,τηλεχειριστηριο,ακουστικα,6 παιχνιδια ,και τα χωρισα σε 24 δοσεις.

ρε φίλε μη ξύνεις πληγές. 2χιλ ντούκου και ήμουν ανάμεσα κώτσο και πλαίσιο. Επειδή στον Κώτσο έπεσα σε εξυπηρετικό πωλητή, είπα να το πάρω από εκεί. Δυστηχώς όλα τα λάθη πληρώνονται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις με πήραν από Sony center παρέλαβαν σήμερα 40 κομμάτια και ήμουν 23ος την Δευτέρα με παίρνουν για αποστολή .

παραγγελία 17/2 disc

Επεξ/σία από petran91
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, petran91 είπε

Μόλις με πήραν από Sony center παρέλαβαν σήμερα 40 κομμάτια και ήμουν 23ος την Δευτέρα με παίρνουν για αποστολή .

παραγγελία 17/2 disc

Εγω ειμαι 9/3 απο εκει και δεν με πηραν ακομα γιατι προφανώς δεν φτασανε τοσο μακρια. Ξερουμε μεχρι ποια ημερομηνία θα δωσουνε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, rinzler3798 είπε

Sony Center 17/2 παραλαβή σήμερα.

Εύχομαι ολόψυχα σε όλους να λάβετε συντόμως.

Screenshot_20210528-212237__01.jpg

Επιτέλους φίλε!

καλο λιώσιμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο στα παιδιά που παρέλαβαν!! 

Εγω θα κλείσω το thread παιδιά μού φαίνεται, τα Media Markt είναι φανταστικο κατάστημα, πραγματικά δεν υπάρχει! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, rinzler3798 είπε

Να σαι καλα συνοδοιπορε! Παρομοιως!

καλορίζικο φίλε, από Γλυφάδα το πήρες? και τι ώρα σε καλέσανε περίπου ευχαριστώ 

 

Επεξ/σία από kundi
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, vgls35 είπε

Καλοριζικο και καλοπαιχνιδο σε ολους,ελπιζουμε και εμεις του Νοεμβριου να μας ερθουν απο τον κωτσοβολο.

και μαζί με εσάς ελπίζουμε και εμείς του Ιανουαρίου μήπως και προχωρήσει λίγο η ουρά, αλλά τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...