Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, thinkbetter είπε


μη χαιρεστε καθολου αλανια μου , αυτοι που θα παρουν τωρα ειναι αυτοι που εχουν κανει παραγγελια απο πλαισιο/sony center. Οσοι τουλαχιστον ειστε απο public , κωτσο (και ισως αλλες αλυσιδες οπως media markt) , θα γερασετε δυστυχως.

Ραφια δεν το βλεπω να ερχεται πριν το 2022, καθως πχ ο κωτσος ακομα εξυπηρετει παραγγελιες απο αρχες Νοεμβρη και δινει τεραστειο προταιρεοτητα σε αυτους που εχουν πληρωσει ολο το ποσο.

Καλες αναμονες ευχομαι.

Φίλε αυτό το ότι δίνει προτεραιότητα σε όσους έχουν προεξοφλήσει, δε νομίζω ότι ισχύει, αλλιώς θα είχαμε ήδη παραλάβει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, PanosChrist είπε

Παιδια εγω εχω παραγγελει 3/3 απο παμπλικ υπαρχει καμια ελπιδα να παρω μεσα στο καλοκαιρι; (Disc) Επισης ξερουμε ποτε θα ξανα ανοιξουν οι παραγγελιες του πλαισιου; γιατι βλεπω ειναι πολυ μπροστα

 

πως εκανες παραγγελία 3/3 απο Public? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/5/2021 στις 6:15 ΜΜ, Malthador είπε

Είναι αρκετά ευοίωνο το γεγονός ότι παίρνουν τηλέφωνο άτομα που παραγγείλατε πριν από ενάμιση και δύο μήνες. Λογικά έχουν φύγει από την μέση οι παραγγελίες του 2020 και οι διπλοτριπλές παραγγελίες. Λογικά από Ιούλιο-Αύγουστο θα βλέπουμε κονσόλες και στα ράφια, τουλάχιστον στην χώρα μας.

Αντε να ρθουμε οι επόμενοι. 19/5 παραγγελία 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, closetkeeper είπε

Αντε να ρθουμε οι επόμενοι. 19/5 παραγγελία 

 

Αντε με το καλο αδερφε , γτ εχεις σαπισει στην αναμονη ...... εδω και 10 μερες. Σε νιωθουν ολα τα παιδια εδω μεσα που ειναι απο Οκτωβρη ακομα (μη πω Σεπτεμβρη για digital).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, thinkbetter είπε

Αντε με το καλο αδερφε , γτ εχεις σαπισει στην αναμονη ...... εδω και 10 μερες. Σε νιωθουν ολα τα παιδια εδω μεσα που ειναι απο Οκτωβρη ακομα (μη πω Σεπτεμβρη για digital).

Αυτό είναι το δεύτερο φίλε. Το πρώτο το πήρα Τρίτη μέρα κυκλοφορίας 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, closetkeeper είπε

Αυτό είναι το δεύτερο φίλε. Το πρώτο το πήρα Τρίτη μέρα κυκλοφορίας 

 

Να τα εκατοστήσεις φιλε

23 λεπτά πριν, PanosChrist είπε

Τι εννοείς πως απλά πήρα τηλέφωνο έχω παραγγείλει disc 

Μπορείς να στείλεις φώτο την παραγγελία να το χρησιμοποιήσουν όσοι περιμένουν από public? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι εννοείς να το χρησιμοποιήσουν ; Τον Μάρτιο είχαν ξανά ανοίξει οι παραγγελίες κανονικά να τον χρησιμοποιήσουν που ;

Επεξ/σία από PanosChrist
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, xKoctakizGR είπε

Πλαίσιο disc παραλαβή αύριο. Από λίστα ενδιαφέροντος τέλη Μαρτίου που χα μπει. 

Ποσο τελη φιλε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές τις λίστες ρε παιδιά στο πλαίσιο… 

τοσες φορές προσπάθησα κ όλοι επέμεναν ότι δεν υπάρχει … 

τι να πω..

 

για την ιστορία 8/11 disc Κώτσο. Φυσικά τίποτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με το public πριν λίγο με διαβεβαιωσαν πως μέσα στη βδομάδα θα με ειδοποιήσουν για το πότε θα παραλάβω το ps5. Παραγγελία 11/11 digital edition.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, xXxGiorgoS είπε

Παιδιά σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με το public πριν λίγο με διαβεβαιωσαν πως μέσα στη βδομάδα θα με ειδοποιήσουν για το πότε θα παραλάβω το ps5. Παραγγελία 11/11 digital edition.

Μακάρι, κι εγώ 11/11 είμαι αλλά disk, που απ' ότι καταλαβαίνω από το forum, είναι λίγο πιο πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, PanosChrist είπε

Τι εννοείς να το χρησιμοποιήσουν ; Τον Μάρτιο είχαν ξανά ανοίξει οι παραγγελίες κανονικά να τον χρησιμοποιήσουν που ;

Δεν ανοίξανε ποτέ οι παραγγελίες. Είτε στο site είτε στο κατάστημα. 

Τώρα αν εσυ πήρες τηλέφωνο και σου πέρασαν παραγγελία ήσουν τυχερός.

Παραλαβή απο κατάστημα η αποστολή στον χώρο σου έβαλες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...