Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, nikosgr είπε

για πες μας μετά... είμαι περιέργος τι δικαιολογία θα σκεφτούν... 

Φίλε πήρε τηλ στον κότσο αλλά μου είπαν να ξαναπάρω το απόγευμα κατά της 7:30

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, nikosgr είπε

😒

Μακάρι... αλλά κάτι δεν μου πάει καλά... "ξέχασαν" να ενημερώσουν το σύστημα τους για την παραγγελία σου;; Τι να πώ... είναι και τρελοκομείο η κατάσταση... μπορεί όντως...

θα ξαναπαρω και το απογευμα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, soundou είπε

Έπεσε το άκυρο 

BE52F9E3-3E3B-4883-BD1C-3D026B6A5186.jpeg

παιδια αν καποιος παραλαμβανει αυτην τη βδομαδα ps5 disc edition και θελει να ακυρωσει ας επικοινωνισει μαζι μου...θα την κρατησω εγω την παραγγελια😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλε κανένας άλλος χτες την digital από τον Γερμανό και του την ακύρωσαν;; Γτ εμένα υποτίθεται ακόμα ότι προχωράει κανονικά η παραγγελία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, lakalouka είπε

Παρήγγειλε κανένας άλλος χτες την digital από τον Γερμανό και του την ακύρωσαν;; Γτ εμένα υποτίθεται ακόμα ότι προχωράει κανονικά η παραγγελία..

Και εμενα μετα απο 500 τηλεφωνα φαινεται ακομα να προχωραει για digital...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, elessar86 είπε

Παιδιά εμένα στο Πλαίσιο έχει μείνει στην διαδικασία συλλογής και θα παραδοθεί στης 19/11. Δεν έχει αλλάξει κάτι ούτε email ούτε μήνυμα έχω πάρει... σε εσάς τι γίνεται? 

Κι εμενα το ιδιο. Αλλα υπηρξε αλλαγη απο "προπαραγγελια" σε "ξεκινησε picking".

Αλλα οταν μου παρέδωσε το πλαισιο με δικο του φορτηγό τo demons souls κλπ. η παραγγελια ενημερωθηκε σε έχει τιμολογηθει το πρωι της ιδιας μερας με την παράδοση (δλδ 12/11-επισημη κυκλοφορια).

οποτε ελπιζω οτι δεν ανησυχουμε.

να σημειωθει οτι η παραγγελία μπηκε 17/9 15:18 και προπλήρωσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tsakitsan95 είπε

Και εμενα μετα απο 500 τηλεφωνα φαινεται ακομα να προχωραει για digital...

Για να ειδουμε τι θα δούμε τελικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...