Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, animae είπε

Με πήραν τηλέφωνο απο τον Κωτσόβολο (παραγγελία disc 10/11 με αντικαταβολή, εχει σημασία...) και με ρώτησαν αν ενδιαφέρομαι ακόμα για την παραγγελία.

Ετοιμάζουν τις επόμενες αποστολές, από οτι μου είπε, χωρις να μπορει να μου πεί λεπτομέριες και πήρε να σιγουρέψει την δική μου διαδρομή μιας και δεν την έχω πληρωμένη (οπου δεν θα υπήρχε "δεν την θέλω").

Οπότε να ελπίζω μεσα στην εβδομάδα μαξ επόμενη? ξερω γω....

 

@Shookiethecat γενικά αρνούνται πεισματικά να δώσουν λεπτομέριες με τις παραδόσεις. Εγώ έχω προσπαθήσει 3 φορές να μου στείλουν γραπτώς απάντηση σε  "οκ καταλαβαίνω οτι εχετε θέμα δεν με ενοχλει και να το πάρω σε 6 μήνες. απλα πείτε μου μεχρι ποια μερα εχετε εξυπηρετήσει μεχρι και σήμερα και πότε περιμένετε την επόμενη φουρνιά"
φυσικά καμία απάντηση.

Και εγώ με 11/11 κάθομαι ήρεμος και περιμένω.coal-burning.jpg.611ec9d9b982c8fc6cfdf3028656f302.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 λεπτά πριν, Cariolanoc είπε

Το τσίμπησα και ο θεός βοηθός.. άντε να δούμε ποτε θα παραλάβουμε . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΌΛΗ η Ελλάδα το τσιμπάει αυτή την στιγμή που γράφω ... 😛
Απορώ πως δεν έχει πέσει το site!
Το ΠΛΑΙΣΙΟ θα κάνει καλή εξήγα, γιατί αν περιμένουμε από τον Κώτσο ζήτω που καήκαμε!
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

ΌΛΗ η Ελλάδα το τσιμπάει αυτή την στιγμή που γράφω ... 😛
Απορώ πως δεν έχει πέσει το site!
Το ΠΛΑΙΣΙΟ θα κάνει καλή εξήγα, γιατί αν περιμένουμε από τον Κώτσο ζήτω που καήκαμε!
 

Όποιος πρόλαβε τον κύριο είδε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, mito1988 είπε

Θα προτιμούσα σε αυτή τη τιμή να δίνουν δεύτερο χειριστήριο. Το παιχνίδι δε με ενθουσιάζει. 

Κακώς,αν το παίξεις θα αλλάξεις γνώμη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...