Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1091143804_Screenshot2020-11-18at3_33_28PM.png.30d0a032c6524eee543aec852b4beb0e.png

26 λεπτά πριν, papp0us είπε

Παλευα ώρα μέσα μου για να μη γράψω ένα ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΕ, και να σας στείλω όλους στον ψυχίατρο, αλλα το troll μέσα μου, ένιωσε και αυτό λυπη μόνο που το σκέφτηκα.

 

 

Επεξ/σία από jimpanos
wrong photo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Ginos4444 είπε

Ποιο κατάστημα;;; 

Κωτσόβολος,

πήρα τηλέφωνο και την ταχυδρομική και μου είπαν ότι είναι αρκετά δύσκολο να παραδωθούν όλες οι κονσόλες 19/11

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tsakitsan95 είπε

Και εμενα μετα απο 500 τηλεφωνα φαινεται ακομα να προχωραει για digital...

Έβαλες εξόφληση ή αντικαταβολή στον Γερμανό;  Ίσως προχωράνε τις παραγγελίες που έχουν εξοφληθεί;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, aret1 είπε

Κωτσόβολος,

πήρα τηλέφωνο και την ταχυδρομική και μου είπαν ότι είναι αρκετά δύσκολο να παραδωθούν όλες οι κονσόλες 19/11

φιλε μου τι ωρα μερα εκανες preorder?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Charismo είπε

Έχεις πράγματι παραλάβει ή εννοεί πως έχει σταλεί στην courrier?

Δεν έχω παραλάβει τίποτα!

Με τρολλάρει η Media Markt!!!

Είχα λάβει νωρίτερα SMS ότι είναι στο δρόμο ....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Kuromajo είπε

φιλε μου τι ωρα μερα εκανες preorder?

18/9   12:57

εντωμεταξύ η ταχυδρομική που μίλησα μου είπε δεν υπάρχει περίπτωση να παραλάβουμε σήμερα ή αύριο

το sms ομως λέει καθοδόν, πού άραγε σε εμένα ή στις αποθήκες της ταχυδρομικής🤔

Επεξ/σία από aret1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Eliaskat είπε

Τον ήπια με την βοντα 

τα ίδια και εμένα 15 Δεκέμβριου και μετά λόγο Sony

παραγγελία 7/11 το απόγευμα 

αν έχει κανένας καμία παραγγελία ...

Αυτό που προπληρωνεις και στέλνουν άκυρο μετά..... Πόσο τραγικοί ρε φίλε..... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, aret1 είπε

18/9   12:57

digital h physical? συγνωμη για το πρήξιμο αλλα εγω με preorder απο 17 δεν εχω ακουσει κανενα νεο και πρεπει να ξερω τι να τους πω στο τηλεφωνο  :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, jimpanos είπε

Δεν έχω παραλάβει τίποτα!

Με τρολλάρει η Media Markt!!!

Είχα λάβει νωρίτερα SMS ότι είναι στο δρόμο ....

Που είχα βάλει τα LEXOTANIL ???.... 🤪

Επεξ/σία από NewGascp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να δω εγώ που το παρήγγειλα αρχές Οκτώβρη ποτέ θα το πάρω, δεν ξέρουν μου λένε μπορεί να είμαι και από τους πρώτους, στον κοτσοβολος ακόμα στο "αναμονή διαθεσημοτητας" είναι, αν δεν έρθει ξέρει κανείς αν μπορώ να κάνω ακύρωση και να πάρω τα χρήματα μου πίσω? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...