Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 ώρες πριν, kwstakisii είπε

Σημερα η αυριο θα σε παρουν τηλεφωνο.

 

Ήρθε μεγάλη ποσότητα και θα γίνουν προτάσεις για έκπτωση -10 ευρω σε κάποια games. 

Όπως επίσης θα γίνουν αντιπροτάσεις με το bundle με το rachet για όποιον θέλει.(σε αυτους που δεν το έχουν προπληρώσει όμως,αν σε ενδιαφέρει δεν χάνεις κατι να τους ρωτησεις)

Όντως μόλις με πήρανε από το public για να μου πούνε για το πακέτο rachet που έχουν διαθέσιμο με +69ε ή αν θέλω να περιμένω το σκέτο που είχα εξοφλήσει τον Νοέμβριο. 
Εννοείται έκανα αναβάθμιση στο πακέτο και θα πληρώσω στο courier τη διαφορά.
Οπότε την επόμενη εβδομάδα θα είμαι και εγώ κομπλε 😃

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, stratoskar96 είπε

Eμενα παιδιά μου ρθε αυτό το μήνυμα 

Screenshot_20210618_101332.jpg

Καλορίζικο φίλε και εγώ σήμερα παραλαμβάνω. χθεσινή παραγγελία από πλαίσιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παραλαβή μόλις από Πλαίσιο από τις προχθεσινές παραγγελίες του bundle.

Δεν είχα προπαραγείλει από κανέναν.

Εύχομαι σύντομα να το έχετε κι εσείς.

 

 

 

received_142946271234380.jpeg

Επεξ/σία από maksek
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως φαίνεται ξεκάθαρα με όλα αυτά και η κοροϊδία της Sony, η διαχείριση του όλου θέματος είναι λίγο κάπως.

Λόγω έλλειψης μας "φορτώνει" το disk + ένα παιχνίδι για να "βγάλει" και αυτή κάτι παραπάνω...

Εγώ από τα παιδιά εδώ το βρήκα χθες Πλαίσιο, έκανα παραγγελία στις 11.00 και παρέλαβα 9.30 σήμερα- δηλαδή σε λιγότερο από 24 ώρες.

Και κάποιοι περιμένουν μήνες για κάτι που έχουν πληρώσει... Είτε είναι disk είτε digital.

Όπως είπαν και άλλοι παρέλαβα ένα PS5 και ένα ξεχωριστό φάκελο του Πλαισίου με το παιχνίδι μέσα. Οπότε δε μιλάμε για καμιά σπέσιαλ έκδοση που βγήκε ξέχωρα από την κανονική παραγωγή...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, maksek said:

Παραλαβή μόλις από Πλαίσιο από τις προχθεσινές παραγγελίες του bundle.

Δεν είχα προπαραγείλει από κανέναν.

Εύχομαι σύντομα να το έχετε κι εσείς.

 

 

 

received_142946271234380.jpeg

αυτο με το μπλε πλαστικο wrapper που κανει ζημια στο κουτι ποσο βλακεια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι ότι λόγω των καταστάσεων δεν εχουν την πολυτέλεια να σου φτιάξουν άλλα κουτιά με το logo των games η να περιμένουν να τους έρθουν κόπιες να σου φτιάξουν πακέτα κτλ. Παρτε οτι εχουμε.

 

Και εμεις τα πήραμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι προτιμάτε:
Ξεχωριστό PS5 + game σε δισκάκι ή τη νέα έκδοση που είναι bundled αλλά το game είναι digital;

Υποθέτω το bundle θα έχει νεότερο manufactured date, υπάρχει περίπτωση να έχει διορθωθεί κάποιο από τα γνωστά θέματα; (πχ. πολύ ευαίσθητο dualsense).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.you.gr/gaming/konsoles/sony-playstation-5-rachet-clank-rift-apart-2nd-dua

Και εδώ βάλανε αυτό αν κάποιος ενδιαφέρεται και δεν πρόλαβε γερμανό/πλαίσιο τα bundles. Πιο ακριβό bundle αυτό.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, suncity13 είπε

https://www.you.gr/gaming/konsoles/sony-playstation-5-rachet-clank-rift-apart-2nd-dua

Και εδώ βάλανε αυτό αν κάποιος ενδιαφέρεται και δεν πρόλαβε γερμανό/πλαίσιο τα bundles. Πιο ακριβό bundle αυτό.

τέλος ήδη από ότι φαίνεται μην μπείτε καν στο κόπο..σορυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοντέυουμε ένα χρόνο τώρα που δεν παίζει κονσόλα ούτε για πλάκα, και τα κοράκια προλάβανε και τις πήρανε όλες και τις βάλανε ήδη στις αγγλίες. 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...