Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας παιδιά δεν πρόλαβα χθες το bundle έχω κα ει παραγγελία 19 Νοεμβρίου. 1ον μπορώ να βρω κάπου ένα bundle για να το πάρω γρήγορα? Και 2ον σε πόσο καιρό πιστεύεται θα έρθει από κωτσο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Mwnos είπε

Γειά σας παιδιά δεν πρόλαβα χθες το bundle έχω κα ει παραγγελία 19 Νοεμβρίου. 1ον μπορώ να βρω κάπου ένα bundle για να το πάρω γρήγορα? Και 2ον σε πόσο καιρό πιστεύεται θα έρθει από κωτσο; 

Bundle ισως ξαναβγαλουν συντομα Γερμανος και πλαισιο και για κωτσο εχω παραγκελια 6/11 και δεν εχω παραλαβει οποτε κανεις δεν ξερει για κωτσο γιατι και οι ιδιοι λενε οτι δεν ξερουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Manolo Sismanidis είπε

Μολις παρελαβα απο πλαισιο απο παραγγελια τεταρτης το bundle, και ειμαι και αλεξανδρουπολη, ευχομαι ολοι να παρετε οσο πιο γρηγορα γινεται,

Η συσκευασία  ήταν χωριστη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με παίρνει ο courier μου λέει είμαι από κάτω δεν βλέπω το κουδούνι ,οκ κατεβαίνω του λέω.

Και τον βλέπω να πάει κολλήσει χαρτάκι να φύγει.

Ρε αδερφέ τώρα δεν σου είπα κατεβαινω τι κάνεις? δεν μπορούμε να περιμένουμε λέει .του δείχνω το κουδούνι είναι μικρά τα γράμματα λέει που να τα δω.

 

Καλό Gaming σε όλους p0u+$3$ και k@Vl1@ στους scalpers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άσχετο! Έχω πεί στην γυναίκα μου θα πάρω το ps5 στα 499, και αν δεί καμιά τιμή απο Bundle 570 ή 669 δεν θα ζήσω να το χαρώ 🤣 (άντε το 570 το δικαιολογείς κάπως το 669...δεν παίζει)) 😆

Γιαυτό παιδιά εάν δείτε τίποτα να βγαίνει πείτε μπας και προλάβω αυτή την φορά

Επεξ/σία από livetop
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, livetop είπε

Άσχετο! Έχω πεί στην γυναίκα μου θα πάρω το ps5 στα 499, και αν δεί καμιά τιμή απο Bundle 570 ή 669 δεν θα ζήσω να το χαρώ 🤣 (άντε το 570 το δικαιολογείς κάπως το 669...δεν παίζει)) 😆

Γιαυτό παιδιά εάν δείτε τίποτα να βγαίνει πείτε μπας και προλάβω αυτή την φορά

Εμένα αντιθέτως μου είπε βουρ στον πατσά! Χεχε. Ήξερε ότι περιμένω καιρό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Neo είπε

Με παίρνει ο courier μου λέει είμαι από κάτω δεν βλέπω το κουδούνι ,οκ κατεβαίνω του λέω.

Και τον βλέπω να πάει κολλήσει χαρτάκι να φύγει.

Ρε αδερφέ τώρα δεν σου είπα κατεβαινω τι κάνεις? δεν μπορούμε να περιμένουμε λέει .του δείχνω το κουδούνι είναι μικρά τα γράμματα λέει που να τα δω.

 

Καλό Gaming σε όλους p0u+$3$ και k@Vl1@ στους scalpers.

Καλόπαιχνίδο! Πες εταιρία κουριερ θέλω να γελάσω. Η γενική ταχυδρομική διορθωθηκε πάντως και περιμένουν και το φέρνουν την άλλη μέρα αν δεν είσαι εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας παιδιά δεν πρόλαβα χθες το bundle έχω κα ει παραγγελία 19 Νοεμβρίου. 1ον μπορώ να βρω κάπου ένα bundle για να το πάρω γρήγορα? Και 2ον σε πόσο καιρό πιστεύεται θα έρθει από κωτσο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/6/2021 στις 10:43 ΠΜ, kwstakisii είπε

Σημερα η αυριο θα σε παρουν τηλεφωνο.

 

Ήρθε μεγάλη ποσότητα και θα γίνουν προτάσεις για έκπτωση -10 ευρω σε κάποια games. 

Όπως επίσης θα γίνουν αντιπροτάσεις με το bundle με το rachet για όποιον θέλει.(σε αυτους που δεν το έχουν προπληρώσει όμως,αν σε ενδιαφέρει δεν χάνεις κατι να τους ρωτησεις)

Όπως ακριβώς τα είπε ο φίλος, με πήραν τηλέφωνο να μου πούνε ότι έρχεται τέλος επόμενης βδομάδας και αν θέλω έκτπωση 10 ευρώ σε κάποιο game. Να σημειώσω ότι το είχα προπληρώσει.

Είπα όχι στα games γιατί και με 10 ευρώ κάτω είναι πανάκριβα και δε με καίει να τα παίξω τόσο άμεσα.

Επιτέλους θα τελειώσει η αναμονή 8μηνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλαίσιο χτεσινή παραγγελία έφτασε σήμερα στις 12. Το bundle ήταν απλά"συνοδεία" και όχι μέσα στο κουτί, μαϊμού bundle αλλά δεν πειράζει, κρίμα αυτούς που έχουν καταθέσει χρήματα εδώ και μήνες. Οσο βγαίνουν διαθέσιμα τόσο πιο γρήγορα θα τελειώσετε. Καλοπαίχνιδο σε όλους μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Manolo Sismanidis είπε

 Ναι

Άρα φαίνεται  ότι είχαν διαθεσιμότητα  για να καλύψουν τις προπαραγγελιες και δεν τις κάλυψαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, pankot1979 είπε

Άρα φαίνεται  ότι είχαν διαθεσιμότητα  για να καλύψουν τις προπαραγγελιες και δεν τις κάλυψαν.

Ναι αλλα στο πλαισιο υπαρχουν προπαραγγελειες που δεν εξυπηρετηθηκαν? Γιατι εγω ακουω σε αλλες εταιριες υπαρχει το προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, hasiotis_john είπε

Φίλε Σωκράτη, πήραν πάρα πολλοί την κονσόλα και άλλοι τόσοι είναι σε αναμονή για την επόμενη εβδομάδα μιας και είναι τώρα 3ημερο αργίας. Έχει φέρει και το Public, απλά ενημερώνει τους παλιούς που έχουν προπαραγγείλει αν το θέλουν με +70 ευρώ ή να περιμένουν. Όταν θα τους πάρουν όλους τηλέφωνο θα το βγάλουν και αυτοί στο site, όπως το ίδιο θα γίνει και με Κώτσο. Με λίγα λόγια το πράγμα τσουλάει ομαλότατα και δεν θα μου φανεί καθόλου περίεργο να δούμε σε κάνα μήνα κονσόλες σε ράφια!

ρε παιδιά όταν λέτε τους παλιούς, εννοείτε ότι θα μας πάρουν όλους με τη σειρά που έχουν προπαραγγείλει ή αυτούς που έχουν προεξοφλήσει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...