Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, Tatofski64 είπε

Πήγα να πω γιατί η τιμή πήγε 649,αλλα ειναι και το χειριστήριο και ένα παιχνίδι. 

Από ότι φαίνεται εξαντλήθηκε, αμφιβάλλω αν πρόλαβε ο συμφορουμιτης να το παραγγείλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

23 λεπτά πριν, Kreisson είπε

Ότι να ναι λένε

Screenshot_2021-06-18-17-37-43-499_com.android.chrome.jpg

Με βγάζουν τρελό ότι δεν ισχύει η φωτογραφία και ότι δν παραλαμβάνεις αύριο είναι τραγικοί ρε αλήθεια ούτε ζωγραφιστω δεν θέλω να ξανά δω τν Κωτσόβολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stratoskar96 είπε
36 λεπτά πριν, Aduatiques είπε

Από ότι φαίνεται εξαντλήθηκε, αμφιβάλλω αν πρόλαβε ο συμφορουμιτης να το παραγγείλει.

Γειά σας παιδιά υπάρχει κανένα bundle ηαιτι περιμένω πόσο καιρο τον κωτσο από 19 11 και από ότι βλέπω θα αργήσει. Υπάρχει κανένα bundle να πάρω τώρα σύντομα πείτε σας παρακαλώ 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, cod7 είπε

Με βγάζουν τρελό ότι δεν ισχύει η φωτογραφία και ότι δν παραλαμβάνεις αύριο είναι τραγικοί ρε αλήθεια ούτε ζωγραφιστω δεν θέλω να ξανά δω τν Κωτσόβολο

Καλά οκ δεν ξέρω τι να πω πια..ωστόσο  δεν ξέρω αν παραλάβω αύριο  η από εβδομάδα  πάντως με πήραν  τηλ ότι έρχεται υπομονή  αδερφέ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, BlackBear είπε

Έχω μια παραγγελία από imob από 3.11 στα 500€.. Είναι κανείς στην ίδια μοίρα μήπως;;

Καλά αυτοί τι εταιρία είναι; Το έχεις παραγγείλει και δεν στο στέλνει ενώ το έχει άμεσα διαθέσιμο; Για καταγγελία είναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, BlackBear είπε

Έχω μια παραγγελία από imob από 3.11 στα 500€.. Είναι κανείς στην ίδια μοίρα μήπως;;

Κοιτα μήπως στην ακυρώσαν. Είχα κάνει και έγω εκεί μια παραγγελία τον Μάρτιο και κανα διμηνο μετα την ακυρώσαν ενω συνεχίζουν να πουλαν κονσόλες με 200€ καπέλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Aduatiques είπε

Καλά αυτοί τι εταιρία είναι; Το έχεις παραγγείλει και δεν στο στέλνει ενώ το έχει άμεσα διαθέσιμο; Για καταγγελία είναι. 

Αδερφέ πραγματικά οι άνθρωποι είναι ο,τι χειρότερο σε κατάστημα υπάρχει... Όταν τους τα λέω στο τηλ, ή σε mail πάντα σου λένε το ίδιο πράγμα.. "Αυτά τόσο τα αγοράσαμε τόσο τα δίνουμε. Περιμένουμε τα οικονομικά κομμάτια" Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ, αυτό το πράγμα λένε και μόνο...δε τους παίρνεις κουβέντα 

3 λεπτά πριν, Anakha είπε

Κοιτα μήπως στην ακυρώσαν. Είχα κάνει και έγω εκεί μια παραγγελία τον Μάρτιο και κανα διμηνο μετα την ακυρώσαν ενω συνεχίζουν να πουλαν κονσόλες με 200€ καπέλο. 

Μου χουν πει ότι ισχύει οι μλκες τι να σ πω, πρέπει να ξαναρωτήσω φαίνεται..,Ένα μήνα πριν μου παν ότι την εχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ’ αρχάς θα ήθελα να ευχαριστήσω Dev1l για την ενημέρωση και μπόρεσα να παραλάβω αμέσως κιόλας την επόμενη ημέρα από το Πλαίσιο 17/6 με αντικαταβολή με κάρτα χωρίς κανένα πρόβλημα.

Από τον Κωτσόβολο παραγγελία 8/12 ακόμα θα περίμενα (την ακύρωσα)....

Καλή υπομονή στους εναπομείναντες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, stratoskar96 είπε

Παιδιά αύριο θα παραλάβω το Ps5 με το Rachent clank, το παιχνίδι δε το θέλω δεν θα το ανοίξω καν το θέλει κανένας για 50 ευρώ; 70 έχει κανονικά, 50 ευρώ καινούργιο 

 

Παιδιά έχω ρωτησει αν υπάρχει κάποιο brunch διαθέσιμο για να πάρω έχω παραγγελία 19 11 κωτσο και δεν βλέπω να έρχεται. Μπορεί κάποιος να μου απαντήσει σα ςοαρακακω γτ έχω ρωτήσει 10 φορές? Σας παρακαλώ. Και αν ξέρετε μπορώ να ενημερώνομαι ποτέ θα βγαίνουν με αbrunch

 

Επεξ/σία από Mwnos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μόλις παρέλαβα digital από Vodafone κατάστημα . Παρήγγειλα πριν από 10 μέρες πάνω κάτω μετά από την απελπισία του Κωτσόβολου. Δεν είχα τπτ να χάσω και σήμερα με πήραν τηλ από τη Vodafone. Ακύρωσα και την παραγγελία μου για να δώσω σε κάποιον χαρά λίγο πιο γρήγορα. Είχα παραγγείλει 11/11 από Κωτσόβολο και μου είπαν ότι τώρα βρίσκονται στις 16/10. 

 

Εδώ τελειώνει λοιπόν και μενα το ταξίδι μου εδώ. Εύχομαι όλοι να βρείτε μια κονσόλα και να είναι καλοπαιχνιδη. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα Κωτσόβολο να δω τ παίζει... είχαν τελείως αγνεία...μου λένε ότι δίνουν αρχές Νοεμβρίου ακόμα....τ λέω έχουν φτάσει 12-13 κ ότι Μ τ είπαν από τ τηλεφωνικό κέντρο Μ λέει αποκλείετε κ ότι ο ίδιος έχει παραγγείλει 6/11 ντισκ και ακόμα περιμένει και όταν τ έδειξα φωτο από παιδιά εδώ με 12-13 π παραλαμβάνουν φωναξε προϊστάμενο κ λέει δν ισχύει φωτοσοπο παραπληροφόρηση για ν δημιουργησουν πρόβλημα 😂😂😂

Δεν έχω λόγια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για διάφορους λόγους δεν μπορούσα να κάνω προπαραγγελια, τώρα ψάχνω ψάχνω άλλα δεν, είχα βρει ένα στην τιμή την κανονική άλλα μετά θεώρησαν ότι έπρεπε να βάλουν καπελάκι, τωωωωρα ούτε του χρονου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' εβδομάδα θα υπάρξει παραλαβή PS5 Disk Edition. Θα ενημερωθείτε απ' Τρίτη/Τετάρτη φυσιολογικά. 
Θα υπάρξει κάποια προσφορά με παιχνίδι λόγω ενός bundle που προμοτάρει η Sony. 
Επίσης για την συγκεκριμένη αλυσίδα ολοκληρώνονται οι προ-παραγγελίες οι οποίες ήταν μέχρι αρχές Νοεμβρίου. 

Υ.Γ1 Φήμες λένε ότι θα ανοίξουν νέες παραγγελίες τέλη Ιουνίου. Όσοι το θέλετε να είστε standby. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, nikos_ren είπε

Απ' εβδομάδα θα υπάρξει παραλαβή PS5 Disk Edition. Θα ενημερωθείτε απ' Τρίτη/Τετάρτη φυσιολογικά. 
Θα υπάρξει κάποια προσφορά με παιχνίδι λόγω ενός bundle που προμοτάρει η Sony. 
Επίσης για την συγκεκριμένη αλυσίδα ολοκληρώνονται οι προ-παραγγελίες οι οποίες ήταν μέχρι αρχές Νοεμβρίου. 

Υ.Γ1 Φήμες λένε ότι θα ανοίξουν νέες παραγγελίες τέλη Ιουνίου. Όσοι το θέλετε να είστε standby. 

Φίλε να έχω ελπίδες ότι μιλάς για κωτσο? Μπας και παραλάβουμε τν άλλη εβδομάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...