Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

παραγγελία 13/11 από Κωτσόβολο πλανήτη Άρη το είχαν ετοιμοπαραδοτο και μετά από 7 μήνες ταξίδι έφτασε στα χέρια μου...

ΥΓ.θα μπαίνω που και που να βλέπω ως που θα πάει αυτό το χάλι ευχαριστώ για την παρέα και τις πληροφορίες

Screenshot_2021-06-23-00-24-15-408_com.miui.gallery.jpg

Επεξ/σία από Kreisson
  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπόν κάποια νέα από γνωστό μου, είχαμε κάνα 5μερο να μιλήσουμε το κουτί πάνω έγραφε 20/3 από κωτσο. ημέρα προπαραγγελιας; μάλλον, και το πήρε πάλι πριν 4 μέρες το απλό disc edition Όχι κάποιο μπαντλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά ξέρει κανείς κάνα νέο από τον Κωτσόβολο; Πότε θα έχει νέες παραλαβές η σε ποια ημερομηνία βρίσκεται; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kwstas_Mxlpls είπε

Καλησπέρα παιδιά ξέρει κανείς κάνα νέο από τον Κωτσόβολο; Πότε θα έχει νέες παραλαβές η σε ποια ημερομηνία βρίσκεται; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Φίλε πολύ 12/11 έχουν παραλάβει και τώρα δίνει 13/11 κάποιοι παρέλαβαν και άλλοι όπως εγώ ήμαστε σε επεξεργασία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα τελικά και εγω σήμερα από το public με 11/11 ημερομηνία παραγγελίας. Είχα αγοράσει και την εγγύηση του public μαζί με την κονσόλα αλλά δεν ήρθε κάποια συσκευασία ή κάτι πέρα από τη κονσόλα. Να υποθέσω ότι η απόδειξη στην οποία αναγράφεται το προϊόν αρκεί;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, vaggos1954 είπε

Είχα αγοράσει και την εγγύηση του public μαζί με την κονσόλα αλλά δεν ήρθε κάποια συσκευασία ή κάτι πέρα από τη κονσόλα. Να υποθέσω ότι η απόδειξη στην οποία αναγράφεται το προϊόν αρκεί;

Παιδιά μην τους δίνετε τσάμπα λεφτά, η επέκταση εγγύησης που πουλάνε είναι μια τεράστια απάτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος ενδιαφέρεται για να μην ακυρώσω παραγγελία για PS5 και έξτρα χειριστήριο από Κωτσόβολο ας μου στείλει μήνυμα. Παρέλαβα άλλη παραγγελία από Sony center.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον με πηραν τηλ χθες το πρωι απο Κωτσο να μου προτεινουν το bundle με το Rift Apart με εξτρα χρεωση 70€ για να παραλαβω εντος της επομενης εβδομαδας γιατι λεει κ καλα τους ενημερωσε η Sony πως υπαρχει ακομα μεγαλη καθυστερηση στις παραδοσεις των κονσολων. Εννοειτε δεχτηκα, οποτε εχετε το νου σας.

Υ.Γ. Παραγγελια 15/11

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, kontreraspan είπε

Ψαχτείτε σε τοπικά μαγαζιά του Γερμανού. Μπήκα σε ένα κατάστημα εγώ και τσίμπησα το bundle με το rachet and clunk. Υπομονή σε όλους..!!!!

Φίλε μου, Μας κοροϊδεύεις; έχω περάσει από 8 καταστήματα και έχω πάρει 20 τηλέφωνα στον Γερμανό. Κανείς τους δεν έχει ακούσει καν για το bundle και δεν υπάρχει ουτα σαν κωδικός στις αποθήκες τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, vaggos1954 είπε

Παρέλαβα τελικά και εγω σήμερα από το public με 11/11 ημερομηνία παραγγελίας. Είχα αγοράσει και την εγγύηση του public μαζί με την κονσόλα αλλά δεν ήρθε κάποια συσκευασία ή κάτι πέρα από τη κονσόλα. Να υποθέσω ότι η απόδειξη στην οποία αναγράφεται το προϊόν αρκεί;

Πάνω στην απόδειξη αναγράφεται τι έχει χρεωθεί.

Θα δείς τον κωδικό της κονσόλας και ξεχωριστά μετα και τον κωδικό της εξτρά εγγυησης.

Κανονικά έπρεπε να σου σταλεί και ενα χαρτί με τους όρους της εγγύησης και τι καλύπτει(τσέκαρε και στο mail σου)

Αν θέλεις μπορεις να παρεις τηλ να σου στείλουνε τους όρους στο email σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, vaggos1954 είπε

Παρέλαβα τελικά και εγω σήμερα από το public με 11/11 ημερομηνία παραγγελίας. Είχα αγοράσει και την εγγύηση του public μαζί με την κονσόλα αλλά δεν ήρθε κάποια συσκευασία ή κάτι πέρα από τη κονσόλα. Να υποθέσω ότι η απόδειξη στην οποία αναγράφεται το προϊόν αρκεί;

Αδελφε αρχικα ευχομαι καλο καψιμο. Το disc παρελαβες ετσι? Γτ και εγω public ειμαι 11/11 αλλα digital..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...