Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, sanDaemon είπε

https://www.germanos.gr/category/gaming/consoles/ps5-consoles/?categoryId=cat3940007

 

Ξανα διαθεσιμο (αν ειναι αληθεια)

Δεν το πρόλαβα. Μου το έδειχνε σε Χαμηλή Διαθεσιμότητα όταν μπήκα στο λινκ και στο καλάθι σε Μη διαθέσιμο.


Το digital όμως για όποιον ενδιαφέρεται το δείχνει διαθέσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

'Άμεσα διαθέσιμο 

https://www.you.gr/gaming/konsoles/sony-playstation-5-digital-edition-2nd-dualsense-c

digital βέβαια με  2nd Dualsense + Charging Station + Media Remote + Camera στα 580

 

Επεξ/σία από bill987
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, bill987 είπε

Δυστυχώς δεν είναι. Προσπάθησα να το βάλω στο καλάθι, δε με άφηνε και στο τηλέφωνο μου είπε πως είναι δεσμευμένο για άλλες παραγγελίες :(

 

Επεξ/σία από Ppaape
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/6/2021 στις 11:29 ΠΜ, spyreto88 είπε

Αύριο παραλαμβάνω κι εγώ από Κωτσόβολο... 4 χρόνια εγγύηση με 35 ευρώ (έκπτωση 50% οι πσυχούλες μου), σύνολο 600 με το γνωστό bundle. Παραγγελιά 19/11.

Επιτέλους... Ο κύριος Κωτσόβολος. Παραγγελία 19/11 +4 χρόνια εγγύηση + το παιχνίδι... Κουράγιο. Σύντομα θα καλυφθούν όλοι.

205415362_491478288794357_6819980141578731982_n.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Brazhlias είπε

Για τις προπαραγγελιες λεω. 

Οπως βλεπεις και απο επομενα σχολια,δεν συμβαινει κατι τετοιο. Να θυμισω οτι η υποτιθεται επισημη ημερομηνια κυκλοφοριας του ps5 ηταν 19/11,αρα οχι ακομα υπαρχει κοσμος που περιμενει προπαραγγελιες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Salonikio είπε

Ξέρω οτι θα πέσετε όλοι να με "φάτε" αλλά θα τολμήσω να ρωτήσω με την καλή έννοια!....

Τα πρωϊνα που απ ότι βλέπω βγαίνουν αυτά τα Bundle....εσείς πως τα τσεκάρετε όλη την ώρα και τα χτυπάτε? Δεν δουλεύετε ρε σεις....? Προσπαθώ κι εγώ να παρακολουθήσω τα sites ΜΠΑΣ ΚΑΙ... αλλά είναι αδύνατο λόγω δουλειάς να είμαι συνεχώς στο reload....Τεσπά υπομονή θά ρθει κι η δική μας η σειρά! Καλό "κάψιμο" σε όσους παρέλαβαν!

😎

 

Screenshot_20210628-165913_Gmail.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν....φίλοι μου....ΘΕΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ (Η με καταράστηκε - Η με βαρέθηκε). Σας το δηλώνω υπεύθυνα....

Τι εννοώ....μετα το POST που έκανα στις 16:00 περίπου και εξέφραζα την απορία πως προλαβαίνετε όλοι εσείς και τσεκάρετε forums...τσεκάρετε websites...και χτυπάτε PS5....Είπα....ΔΕ ΧΧΧΧΧΧ ας μπώ στο Γερμανό να τσεκάρω ΜΠΑΣ ΚΑΙ.... πριν φάω το μεσημεριανό μου....ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΔΩ.... "ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ"....

Ασ μη μακρυγορώ.... ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ και αναμένω νεότερα !! 

Επεξ/σία από Salonikio
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Salonikio είπε

Λοιπόν....φίλοι μου....ΘΕΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ (Η με καταράστηκε - Η με βαρέθηκε). Σας το δηλώνω υπεύθυνα....

Τι εννοώ....μετα το POST που έκανα στις 16:00 περίπου και εξέφραζα την απορία πως προλαβένετε όλοι εσείς και τσεκάρετε forums...τσεκάρετε websites...και χτυπάτε PS5....Είπα....ΔΕ ΧΧΧΧΧΧ ας μπώ στο Γερμανό να τσεκάρω ΜΠΑΣ ΚΑΙ.... πριν φάω το μεσημεριανό μου....ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΔΩ.... "ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ"....

Ασ μη μακρυγορώ.... ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ και αναμένω νεότερα !! 

Τι ώρα έκανες παραγγελία στο περίπου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δήλωση ενδιαφέροντος(disc) sony center 16/03, με πηραν το πρωι σημερα οτι ελαβαν παραγγελια και εχουν διαθέσιμο bundle με παιχνιδι και δευτερο τηλεχειριστηριο στα 630 νομιζω και αν θελω να κανω παραγγελια.

Επεξ/σία από angelo1789
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, angelo1789 είπε

Δήλωση ενδιαφέροντος(disc) sony center 16/03, με πηραν το πρωι σημερα οτι ελαβαν παραγγελια και εχουν διαθέσιμο bundle με παιχνιδι και δευτερο τηλεχειριστηριο στα 630 νομιζω και αν θελω να κανω παραγγελια.

Μην το παρεις. Εντελως απατεωνες, καταλαβαν οτι εχει ερθει στοκ παντου και προσπαθουν να χρεωσουν τον κοσμο με εξτρα ως εκβιασμο για να παρει αυτο που ετσι κι αλλιως γινεται διαθεσιμο παντου πλεον... Κανε υπομονη μονοψηφιο αριθμο ημερων και θα βρεις ανετα να αγορασεις!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, spyreto88 είπε

Επιτέλους... Ο κύριος Κωτσόβολος. Παραγγελία 19/11 +4 χρόνια εγγύηση + το παιχνίδι... Κουράγιο. Σύντομα θα καλυφθούν όλοι.

205415362_491478288794357_6819980141578731982_n.jpg

Αν υπάρχει κανείς άλλος από Κωτσοβωλο που παρέλαβε ή τον πήραν τηλ. για να παραλάβει, παρακαλώ πολύ να ενημερώσει, γιατί με όλες αυτές τις άμεσες παραγγελίες-παραδόσεις αυθημερών κοντεύει να μου γυρίσει το μυαλό! Καλορίζικο φίλε.

Επεξ/σία από GeorgeX77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...