Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, jimpanos είπε

Δεν έχω παραλάβει τίποτα!

Με τρολλάρει η Media Markt!!!

Είχα λάβει νωρίτερα SMS ότι είναι στο δρόμο ....

Άρα είναι στο δρόμο δε σε τρολαρι και μένα μου στείλε SMS ότι εινσι προς παράδοση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν υπάρχει περίπτωση δηλαδή κάποια μαγαζιά να έχουν εξασφαλίσει κάποια κομμάτια και απλά μην τα έχουν βάλει για προπαραγγελια και να τα έχουν από αύριο stock προς πώληση? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Taoustaoys είπε

Δεν υπάρχει περίπτωση δηλαδή κάποια μαγαζιά να έχουν εξασφαλίσει κάποια κομμάτια και απλά μην τα έχουν βάλει για προπαραγγελια και να τα έχουν από αύριο stock προς πώληση? 

online παιζει αλλα να τα βαλουν στο φυσικο καταστημα δεν γινεται λογω embargo της SONY

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα από Media Markt στην τελευταία επικοινωνία που είχα πριν μια ώρα, μου είπαν πως λογικά θα παραλάβω αύριο, αφού είμαι 17/9. Θα μου έρθει λέει SMS. Πάντως ακόμα δεν ήρθε κάτι και με ζώνουν τα φίδια. Θα δείξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Taoustaoys είπε

Δεν υπάρχει περίπτωση δηλαδή κάποια μαγαζιά να έχουν εξασφαλίσει κάποια κομμάτια και απλά μην τα έχουν βάλει για προπαραγγελια και να τα έχουν από αύριο stock προς πώληση? 

 

1 λεπτό πριν, Taoustaoys είπε

Δεν υπάρχει περίπτωση δηλαδή κάποια μαγαζιά να έχουν εξασφαλίσει κάποια κομμάτια και απλά μην τα έχουν βάλει για προπαραγγελια και να τα έχουν από αύριο stock προς πώληση? 

 

1 λεπτό πριν, Taoustaoys είπε

Δεν υπάρχει περίπτωση δηλαδή κάποια μαγαζιά να έχουν εξασφαλίσει κάποια κομμάτια και απλά μην τα έχουν βάλει για προπαραγγελια και να τα έχουν από αύριο stock προς πώληση? 

oxi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κανείς από πλαίσιο με αναμενόμενη ημερομηνία παράδοσης αύριο; Αλλά έχει μείνει στη συλλογή προϊόντων και δεν έχει προχωρήσει σε αποστολή η κατάσταση της παραγγελίας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανεις ποτε ειναι το επομενο κυμα? Εμενα με ειχαν παρει απο το πλαισιο και μου ειχαν πει οτι θα ειναι μεσα στον μηνα αλλα απο οτι φαινεται μαλλον δεν θα ειναι ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, stratoskar96 είπε

Άρα είναι στο δρόμο δε σε τρολαρι και μένα μου στείλε SMS ότι εινσι προς παράδοση 

Όταν ήταν στο δρόμο, η κατάσταση έλεγε ότι είναι Ολοκλήρωση - Προς αποστολή.

Το ότι έχω 'ήδη παραλάβει" είναι ακόμα μακριά... 

Σε οποιοδήποτε tracking σύστημα, η ενημέρωση του γίνεται αφού ολοκληρωθεί το εκάστοτε βήμα.

Εμφανώς, θεωρώ ότι είναι στο δρόμο, αλλά μέχρι να έρθει και "όντως" να το παραλάβω ... με τρολλάρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, PanozX είπε

online παιζει αλλα να τα βαλουν στο φυσικο καταστημα δεν γινεται λογω embargo της SONY

Ε ναι αυτό εννοώ, από αύριο να τα βαλουν προς πώληση online πχ ένα μαγαζί στη Χίο που ξέρω δεν έχει μπει στο σκρουτζ και είναι πολύ ψαγμένο μαγαζί και έχει τα πάντα, σίγουρα θα έχει εξασφαλίσει τεμαχια, μόνο μέσω Facebook δουλεύει τώρα με τη καραντίνα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, selin323 είπε

εγώ θα μπω σήμερα 00¨00 sto e-shop σιγουρα θα εχουνε κομματια , δεν ειχαν προπαραγγελεια ποτε

ετσι ειναι και εξηγω πιο πισω γιατι.

Σημερα μεσανυχτα θα εχουν κομματια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, aret1 είπε

μόλις μου ήρθε μήνυμα για πακέτο από cleverpoint  courier

''Προσοχή έxετε δέμα από κοτσώβολος Μαγουλ με αρΧΧΧΧΧΧΧ Γνωρίστε τη δυνατότητα ευέλικτης παραλαβής από σημείοCleverpoint

Και εμενα πριν απο περιπου μια ωρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...