Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα. Υπάρχει κάποιος ακόμα που περιμένει από Κωτσόβολο με προπαραγγελίες πριν από 21/11/2020 ;  Ρε παιδιά  ούτε φωνή ούτε ακρόαση ακόμα. Πήρα τηλέφωνο χθες μου λένε εξυπηρετούν μέχρι 15/11 ίσως και πιο μετά. Ο μικρός τσάμπα περίμενε. Φεύγουμε για διακοπές αύριο όποτε για ένα δεκαήμερο ελπίζω να αλλάξουν τα πράγματα. Καλό καλοκαίρι σε όλους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, DukeM είπε

Το βγάζει για να σου πάρει τα λεφτά και μετά να λέει, μάγκα μου δεν ξέρω, δεν είδα, δεν την βλέπω την συναλλαγή κτλπ. Όπως έγινε με τον πιο πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 minute ago, Tetrabitos said:

Το βγάζει για να σου πάρει τα λεφτά και μετά να λέει, μάγκα μου δεν ξέρω, δεν είδα, δεν την βλέπω την συναλλαγή κτλπ. Όπως έγινε με τον πιο πάνω.

Νέο κολπάκι αυτό; Ωραίοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Tetrabitos είπε

Το βγάζει για να σου πάρει τα λεφτά και μετά να λέει, μάγκα μου δεν ξέρω, δεν είδα, δεν την βλέπω την συναλλαγή κτλπ. Όπως έγινε με τον πιο πάνω.

Έχει αντικαταβολή και παραλαβή από κατάστημα.

Επεξ/σία από tsakitsan95
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, tsakitsan95 είπε

Έχει αντικαταβολή και παραλαβή από κατάστημα.

Οχι, μόνο κατάθεση ή πιστωτική.

Εμένα προχώρησε η παραγγελία και η πληρωμή κανονικά με όλα τα mails. Τώρα τι θα γίνει στο τέλος θα δούμε, θα σας ενημερώσω.

Υποπτο μου φάνηκε και εμένα να είναι ακόμη διαθέσιμο, αλλά αφού προχωρούσε σε όλα τα στάδια....ποτέ δεν ξέρεις. Στην χειρότερη περίπτωση να γίνει refund.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, DukeM είπε

Οχι, μόνο κατάθεση ή πιστωτική.

Εμένα προχώρησε η παραγγελία και η πληρωμή κανονικά με όλα τα mails. Τώρα τι θα γίνει στο τέλος θα δούμε, θα σας ενημερώσω.

Υποπτο μου φάνηκε και εμένα να είναι ακόμη διαθέσιμο, αλλά αφού προχωρούσε σε όλα τα στάδια....ποτέ δεν ξέρεις. Στην χειρότερη περίπτωση να γίνει refund.

Δεν ήταν ερώτηση 😛 εγώ έβαλα παραλαβή από κατάστημα, πληρωμή εκεί και η παραγγελία πέρασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθές πήρα από Public χωρίς παραγγελία ή προπαραγγελία την έκδοση με το ratchet ,οπότε απλά αφήστε τον Κωτσόβολο και προμηθευτείτε τις κονσόλες σας από αλλού.

*και ο Γερμανός άκουσα περιμένει παραλαβές σήμερα η Δευτέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Connos1976 είπε

Καλημέρα. Υπάρχει κάποιος ακόμα που περιμένει από Κωτσόβολο με προπαραγγελίες πριν από 21/11/2020 ;  Ρε παιδιά  ούτε φωνή ούτε ακρόαση ακόμα. Πήρα τηλέφωνο χθες μου λένε εξυπηρετούν μέχρι 15/11 ίσως και πιο μετά. Ο μικρός τσάμπα περίμενε. Φεύγουμε για διακοπές αύριο όποτε για ένα δεκαήμερο ελπίζω να αλλάξουν τα πράγματα. Καλό καλοκαίρι σε όλους. 

Καλημέρα. Εγώ (και πολλοί άλλοι) digital από 08/11.

Και από όσο γνωρίζω τα Disk έχουν πάει κάπου μέσα Νοεμβρίου; Αν δεν κάνω λάθος. Αν πας προς τα πίσω κάποιος κάτι έχει ποστάρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, koze4ever είπε

Εχθές πήρα από Public χωρίς παραγγελία ή προπαραγγελία την έκδοση με το ratchet ,οπότε απλά αφήστε τον Κωτσόβολο και προμηθευτείτε τις κονσόλες σας από αλλού.

*και ο Γερμανός άκουσα περιμένει παραλαβές σήμερα η Δευτέρα

Εντάξει το έχουνε τερματίσει. Εβδομάδες περνάνε και αυτοί ακόμα 15-19/11. Δηλαδή πως γίνεται όλοι οι άλλοι να προχωράνε και αυτοί ακόμα εκεί..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες. Μόλις με πήραν από Κωτσόβολο. Ήρθαν κάποια κομμάτια. Παραγγελία 31/10/2020 PS5 Digital μέσα στην επόμενη εβδομάδα παραλαβή απο το κατάστημα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, DiCanQ είπε

Καλησπέρα παίδες. Μόλις με πήραν από Κωτσόβολο. Ήρθαν κάποια κομμάτια. Παραγγελία 31/10/2020 PS5 Digital μέσα στην επόμενη εβδομάδα παραλαβή απο το κατάστημα. 

Υπάρχει κάποιος που να του έχουν κάνει προσφορά για το bundle με rachet ο οποίος έχει προπαραγγείλει μετά τις 20/11? Για να δούμε που βρισκόμαστε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...