Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 3/7/2021 στις 11:33 ΜΜ, doctorvaggos είπε

Καλησπέρα σε όλους,

Ερώτηση (απο περιέργια κυρίως 😅 ) για όσους πήραν απο γερμανό το bundle (ratchet), ήρθε σε κανέναν ως ένα, δηλαδή με το αντίστοιχο κουτί ή ήταν χωριστά το παιχνίδι;

Όχι φίλε μου δεν υπήρχε αντίστοιχο κουτί, στείλανε το κανονικό ps5 και το game ηταν απλά μαζί στη συσκευασία, ζελατινάτο :) 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, MichalisVti είπε

Screenshot_20210711_110429.jpg.6a539881076205eb3286ed907f2e2d3b.jpg

Digital έκδοση

Διαθέσιμο σε 4-7 ημέρες και σε κανονική τιμή 

Μολις το χτύπησα, με αντικαταβολή. Για να δούμε.

 

edit: Ευχαριστούμε πολύ που μοιραστηκες το λινκ Μιχάλη!

Επεξ/σία από harconst
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα έχει σταλεί από Κωτσόβολο παραγγελία 19/11 και με περιμένει στο σημείο παραλαβής. Δίνουν κάποιο εκπτωτικό κουπόνι για παιχνίδι κλπ ακόμα ή ήταν μόνο σε προηγούμενη παραλαβή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, sargus είπε

Παράγγειλα και εγώ το PS5 disk με αντικαταβολή. Για να δούμε.

Μόλις έκανα και εγώ παραγγελία disk αντικαταβολή για να δούμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, MichalisVti είπε

Screenshot_20210711_110429.jpg.6a539881076205eb3286ed907f2e2d3b.jpg

Digital έκδοση

Διαθέσιμο σε 4-7 ημέρες και σε κανονική τιμή 

Μόλις με πήραν τηλ από electrocrete για να μου πουν πως τελικά δεν θα προμηθευτούν τα κομμάτια που υπολόγιζαν.

Με λίγα λόγιαwasted gta GIF

Επεξ/σία από MichalisVti
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, MichalisVti είπε

Μόλις με πήραν τηλ από electrocrete για να μου πουν πως τελικά δεν θα προμηθευτούν τα κομμάτια που υπολόγιζαν.

Με λίγα λόγιαwasted gta GIF

😭😭😭😭😭😢😢😢😭😭😭

Επεξ/σία από AlexLeo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα, γνωρίζουμε περίπου πότε συνήθως κάνουνε restock τα μαγαζιά ή είναι τελείως τυχαίο;  Ώρες που θα πρέπει να κοιτάω κτλπ

Επεξ/σία από takam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, MichalisVti είπε

Μόλις με πήραν τηλ από electrocrete για να μου πουν πως τελικά δεν θα προμηθευτούν τα κομμάτια που υπολόγιζαν.

Με λίγα λόγιαwasted gta GIF

Μόλις με πήραν και εμένα και μου είπαν τα ίδια..... Φτου και απο την αρχή 😅😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Ppaape είπε

Καλημέρα, το είχε διαθέσιμο ;

Καλημέρα, ναι ήταν διαθέσιμο γιαυτο το είχα ποστάρει. Τώρα βλέπω ανέβασε κάποιος ότι είναι διαθέσιμο στα media με το nigh collection. Οποίος προλάβει πάλι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...