Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρήγγειλα από mediamarkt το bundle PS5 (δισκατο) + bundle χειριστήριο και κουπόνι για NBA 2K22  και επίσης το NBA 2K22...ολα μαζί στα 633.9€...για να δούμε πότε θα παραλάβω 😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, _Biohazard_ είπε

Παρήγγειλα από mediamarkt το bundle PS5 (δισκατο) + bundle χειριστήριο και κουπόνι για NBA 2K22  και επίσης το NBA 2K22...ολα μαζί στα 633.9€...για να δούμε πότε θα παραλάβω 😁

Καλή περίπτωση το bundle αφου σε ενδιαφερει και το παιχνιδι,αλλα το ιδιο το παιχνίδι το βρίσκεις 20ευρώ φθηνότερα(με μτφ)από αλλού https://www.skroutz.gr/s/30042737/NBA-2K22-PS5.html?from=catspan

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Καλή περίπτωση το bundle αφου σε ενδιαφερει και το παιχνιδι,αλλα το ιδιο το παιχνίδι το βρίσκεις 20ευρώ φθηνότερα(με μτφ)από αλλού https://www.skroutz.gr/s/30042737/NBA-2K22-PS5.html?from=catspan

Ναι, αλλά έτσι σιγουρεύει ότι θα μπέι μπροστά στη λίστα των παραλαβών άμα πέσουν άκυρα...γιατι έχει πάρει παραπάνω πράγματα...μεγαλύτερο κέρδος για το κατάστημα...χαχαχα

GIF by Identity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, nick_souvlaki είπε

Ναι, αλλά έτσι σιγουρεύει ότι θα μπέι μπροστά στη λίστα των παραλαβών άμα πέσουν άκυρα...γιατι έχει πάρει παραπάνω πράγματα...μεγαλύτερο κέρδος για το κατάστημα...χαχαχα

GIF by Identity

Και χρησιμοποίησα και ένα κουπονακι 10€ που είχα από ΜΜ...οπότε τελικά μου βγήκε 10€ παραπάνω το παιχνίδι, με το plus όμως που λες..οπότε κλάιν ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παράγγειλα και γω το bundle με το rachet από το πλαίσιο. Αντε να δούμε..

 

edit : Μόλις μου ήρθε mail ότι 20 του μήνα θα παραλάβω. Για να δούμε..

Επεξ/σία από kostas28a
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, bl.guardian είπε

Κυριοι καλησπερα.

Απο Κωτσόβολο Disc εκδοση 29-4 παραγγελια μου εστειλαν μυνημα παραλαμβανω Δευτερα 21-9.

Επιτελους τελος καλο , ολα καλα.

Να επιβεβαιώσω και εγώ, άλλαξε η κατάσταση της παραγγελίας μου από Κωτσόβολο σήμερα. Αρχικά λέω η πλάκα μου κάνουν η κάποιο λάθος έχει γίνει.......όταν μετά από κάποια ώρα μου ήρθε μήνυμα στο κινητό για παραλαβή εκεί σοβάρεψε το πράμα....😄.Πιθανές ημερομηνίες παραλαβής 21-22/9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παράγγειλα και εγώ χθες από Γερμανό! Μέχρι στιγμής έχω μόνο λάβει email με τα στοιχεία της παραγγελίας.

Η αλήθεια είναι ότι ήθελα discless αλλά νομίζω δεν παίζει εύκολα να το βρεις από ότι κατάλαβα …. 
ακομα δεν έχω αποφασίσει αν θα το κρατήσω, ίσως πάει και για πώληση κατευθείαν (αν το στείλουν 😂)

Επεξ/σία από kavroulis
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, _Biohazard_ είπε

Και χρησιμοποίησα και ένα κουπονακι 10€ που είχα από ΜΜ...οπότε τελικά μου βγήκε 10€ παραπάνω το παιχνίδι, με το plus όμως που λες..οπότε κλάιν ;)

Δεν έχω λάβει email με ημερομηνία παραλαβής, αλλά μόλις ξαναμπήκα από περιέργεια στο λογαριασμό μου να δω για πιθανή εξέλιξη, πρώτη φορά κατά τις 9μιση το πρωί, που δεν υπήρχε κάποιο update και δεύτερη τώρα:

Παραγγελία έτοιμη για παραλαβή από το κατάστημα Media Markt

Η παραγγελία σου είναι έτοιμη και σε περιμένει στο κατάστημα, έλα να παραλάβεις τα προϊόντα σου στο Media Markt

Πέραν κάθε προσδοκίας η εξέλιξη αυτή! 😃

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/9/2021 στις 5:59 ΜΜ, mikele13- είπε

Πρόλαβα από Πλαίσιο σκέτη κονσόλα με αντικαταβολή και άμεσα ήρθε email επιβεβαίωσης...

Καλημέρα.

Χτες απόγευμα, ήρθε email για παράδοση 20/9 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/9/2021 στις 4:05 ΜΜ, Fulgore είπε

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only.

Το πλαίσιο έχει διαθεσιμότητα από χθες και συνεχίζει... , απορώ παντος πως το καταφέρνει, πρέπει να παίρνει πολύ μεγαλύτερη ποσότητα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...