Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

23 λεπτά πριν, Walter O'Dim είπε

Παρέλαβα σήμερα από Media Markt. Παραγγελία την Παρασκευή 17/9

Σου είχαν στείλει κάποιο email πιο πρίν πέρα από αυτό της επιβεβαίωσης παραγγελίας ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Hunter2021 είπε

Σου είχαν στείλει κάποιο email πιο πρίν πέρα από αυτό της επιβεβαίωσης παραγγελίας ;

ναι μου έστειλαν ενα οτι παραδόθηκε το δεμα στην εταιρεία courier, άλλο ένα οτι η παράδοση θα γίνει σήμερα και τέλος ένα που μου έλεγε ότι στο επόμενο μισάωρο θα γίνει η παράδοση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Darthvader είπε

Παραγγελία 17/09/ από πλαίσιο και παράδοση στις 20/09!

CFI-1116 A ( το καινούριο), αθόρυβο δίχως coil whine. Αυτά.

Γιατι το παλίο δεν ήταν αθόρυβο? Το coil whine ειναι λαχείο στο να σου τύχει ή οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ κάτοχος του ps5, παραγγελία Κυριακή 19/9 πρωί, παράδοση Τρίτη πρωί από πλαίσιο. 

Βλέπω να εξομαλύνεται λίγο η κατάσταση με αναμονές πολλών μηνών. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vorlon68 είπε

Γιατι το παλίο δεν ήταν αθόρυβο? Το coil whine ειναι λαχείο στο να σου τύχει ή οχι.

Το έγραψα για όσους φοβούνται ότι η κονσόλα λειτουργεί χειρότερα με το νέο revision.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παραγγελία 17/9 παράδοση σήμερα από Γερμανό. Σκέτη κονσόλα όπως ήθελα χωρίς bundles. Όντως είναι το νέο revision 

Επεξ/σία από devil_gene
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Πιο πιθανό είναι να κοιμήθηκες εσύ :P

Ε ναι να διαγράψω και το αντίστοιχο discord 😅

 Αύριο θα είναι στα ελτα κουριερ που σε εξυπηρετούν.

Μπορείς να δώσεις το λινκ για το ντισκορντ ώστε να μπω κι εγώ για να ενημερώνομαι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα επιτέλους από πλαίσιο. Εδώ θα σταθώ λίγο στην ιστορία μου. Είχα προπαραγγελια πέρσι πρώτη μέρα από Κωτσόβολο,και για 5 μήνες με αντιμετώπιζαν σαν ανόητο και ενώ έβλεπα ότι άνθρωποι που είχαν παραγγείλει πολύ πιο μετα ,ακόμα και δυο μήνες, παραλάμβαναν πριν από μένα!εκνευριστηκα τόσο που την ακύρωσα και έδωσα υπόσχεση στον εαυτό μου να μην αγοράσω κάτι ξανά ΠΟΤΕ από Εκεί. Την Παρασκευή έκανα παραγγελία από πλαίσιο και σήμερα ήρθε . ένα τεράστιο μπράβο στο πλαίσιο διαχειρίστηκε την ιστορία επαγγελματικά!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...