Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, MrZeroGR είπε

Δεν νομίζω να στρώνει το πράγμα καθώς πάλι, ούτε στα Public που ανέφερε ο φίλος παραπάνω είναι διαθέσιμο...

Ακομα διαθεσιμα κομματια βλεπω εγω στο παμπλικ παντως

Sony PlayStation 5 + Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition | Public

Sony PlayStation 5 + Ratchet & Clank: Rift Apart | Public

Sony PlayStation 5 + Returnal | Public

Επεξ/σία από spartan29gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσα παιδιά ψάχνουν ακόμα κονσόλα, είναι ξανά διαθέσιμη η γνωστή προσφορά με το playstation και ένα παιχνίδι.

https://www.public.gr/product/sony-playstation-5-plus-ratchet-and-clank:-rift-apart/prod13883020pp/?sn_ref=s&sn_cat=cat9750021pp&sn_id=prod13883020pp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα μου ήρθε email

https://www.public.gr/search/public/searchResultsSN.jsp?sn.f.s_mnum=1634702&sn.f.s_mnum=1625622&sn.f.s_mnum=1625623&sn.f.s_mnum=1626249&sn.f.s_mnum=1626250&sn.f.s_mnum=1626260&sn.f.s_mnum=1642529&sn.q=&sn.s=f_price&smclient=e41dc0b6-620d-11eb-8678-18cf24ce389f&smconv=0250bae4-de00-4a09-a355-9d1f41286f71&utm_source=salesmanago&utm_medium=email&utm_campaign=marketplace_multi_offers_22_09_2021_nsl

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, giorgosmylon είπε

Ένα 100ρικο πάρα πάνω είναι δεν και κάτι το τρελό και το disk έχει πολλά θετικά πρώτον αν πάρεις ένα παιχνίδι σε δισκάκι και δεν σου αρέσει μπορείς να το πουλήσεις δεύτερον έχει πολύ καλό 4k για ταινίες τρίτον κάποια παιχνίδια σε δισκάκι μπορείς να το βρεις και ποιο φτηνά από το playstation store

Σε ευχαριστώ για την απάντηση! Τελικά πήγα σε σκέτη κονσόλα με δισκάκι γιατί δεν έβρισκα με τίποτα τη ψηφιακη! Δε μετανιώνω, το χαίρομαι αντιθέτως. Βέβαια δεν έχω βάλει δισκάκι από εχτές που τη παρέλαβα χαχα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Adamakos33 είπε

Νομιζω πια ολοι οσοι βλεπαμε αυτο το νημα εχουμε τα ps5 μας....??

Προφανώς υπάρχουν ακόμα άτομα που περιμένουν από Κωτσόβολο ή που περιμένουν να αγοράσουν από συγκριμένη αλυσίδα σκέτη πχ κονσόλα(ή και digital πχ).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, manthos_27 είπε

Τελικά το nba ηταν σε  δισκάκι ή digital μαζι με tο κοντρόλ στα 559? 

Τελικα (και αρχικά), μαζί με το κοντρόλ είχε μέσα αυτό ακριβώς που έλεγε.

Δηλαδή, οπως έλεγε στο bundle αυτό: ΔΕΝ ΕΜΠΕΡΙΕΧΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΝΒΑ 2Κ22.

Ειναι μόνο ένα κουπόνι για να ξεκλειδώσουν κάποια πράγματα του παιχνιδιού, το έλεγε στο bundle και το έχουμε πει αυτό κάμποσες φορές και στο φόρουμ. Δεν ξέρω γιατί κάποιοι εξακολουθούσαν να αναρωτιούνται, έχοντας διαβάσει το περιέχει το bundle.

Για του λόγου το αληθές, αντιγράφω από την αντίστοιχη προσφορά του public που ήταν διαθέσιμη και σήμερα:

Bundle Sony PlayStation 5 & Sony PS5 DualSense Wireless Controller - Λευκό & Πακέτο NBA 2K22 Jumpstart

https://www.public.gr/product/gaming/consoles/ps5/bundle-sony-playstation-5-and-sony-ps5-dualsense-wireless-controller-leyko-and-paketo-nba-2k22-jumpstart/prod14104877pp/

Περιλαμβάνει ένα κουπόνι για 3 πακέτα MyTEAM και 2.500 πόντους MyTEAM, χωρίς επιπλέον χρέωση, για να χτίσετε την ομάδα των ονείρων σας στο NBA 2K22. Και χάρη στο επιπλέον χειριστήριο, μπορείτε να φέρετε έναν δεύτερο παίκτη στο παρκέ για τοπικούς αγώνες πολλών παικτών.

3 ώρες πριν, sp3cial είπε

Σε ευχαριστώ για την απάντηση! Τελικά πήγα σε σκέτη κονσόλα με δισκάκι γιατί δεν έβρισκα με τίποτα τη ψηφιακη! Δε μετανιώνω, το χαίρομαι αντιθέτως. Βέβαια δεν έχω βάλει δισκάκι από εχτές που τη παρέλαβα χαχα! 

Εγκρατής 😛

  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Adamakos33 είπε

Νομιζω πια ολοι οσοι βλεπαμε αυτο το νημα εχουμε τα ps5 μας....??

Όπως τα λες φίλε. Και εγώ από εδώ μέσα τα κατάφερα (Κάποια στιγμή τον Αύγουστο) Επίσης να ενημερώσω ότι όλα τα PS5 που υπάρχουν από το καλοκαίρι είναι με το καινούριο τροφοδοτικό . (Είναι η καινούρια έκδοση) Πολύ εύκολα το καταλαβαίνετε από την άσπρη χονδρή βίδα σε σχέση με την μαύρη της προηγούμενης έκδοσης.

Ένας λόγος που χάρηκα επίσης είναι ότι θα φάνε μούντζα όλοι οι μαυραγορίτες αλλά και τα καταστήματα που το πουλάνε 750 ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, filippos001 είπε

Καθως φαινεται πως το πραγμα , σταδιακά φτιαχνει ..... ισχυει η απαλλαγη ΦΠΑ με τιμολόγιο?

Τι προυποθέτει αυτο , φαντάζομαι μόνο αγορά με αντικαταβολή στο κατάστημα , ή κάτι αλλο?

 

??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επειδή ενδιαφέρομαι και εγώ σε επόμενο restock, υπάρχει περίπτωση να παιχτεί τιμολόγιο;

Επεξ/σία από stratospeed
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...