Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, johnal21 είπε

Ρε παιδια ειμαι ο μονος απο κοτσο π εχω προπαραγγειλει απο 17/9 18:32 με προκαταβολη 150 ευρω την digital εκδοση κ ακομα μου γραφει αναμονη διαθεσιμοτητας? κ οταν επικοινωνω μαζι τους απο το σαββατο μ λενε θα λαβετε συντομα ειδοποιηση.. βλεπω εδω αλλα παιδια ακομα κ με digital κ 18-19/9 εχουν λαβει τα παντα. τι σειρα προτεραιοτητας μας λενε

16.35 και μου ειπαν δευτερο κύμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, johnal21 είπε

Ρε παιδια ειμαι ο μονος απο κοτσο π εχω προπαραγγειλει απο 17/9 18:32 με προκαταβολη 150 ευρω την digital εκδοση κ ακομα μου γραφει αναμονη διαθεσιμοτητας? κ οταν επικοινωνω μαζι τους απο το σαββατο μ λενε θα λαβετε συντομα ειδοποιηση.. βλεπω εδω αλλα παιδια ακομα κ με digital κ 18-19/9 εχουν λαβει τα παντα. τι σειρα προτεραιοτητας μας λενε

Μια από τα ίδια φίλε μου 18/9 την έκδοση με τον δισκο. Τίποτα ακόμα και κανένας δεν ξέρει τίποτα, και καλά σειρά και κουλά που δεν ισχύουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, nyne είπε

Με τη μαγική μου σφαίρα βλέπω 12:05 να μην παίζει η σελίδα του eshop...

12:05 Θα έχουν καπνίσει οι κάννες μας ήδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, johnal21 είπε

Ρε παιδια ειμαι ο μονος απο κοτσο π εχω προπαραγγειλει απο 17/9 18:32 με προκαταβολη 150 ευρω την digital εκδοση κ ακομα μου γραφει αναμονη διαθεσιμοτητας? κ οταν επικοινωνω μαζι τους απο το σαββατο μ λενε θα λαβετε συντομα ειδοποιηση.. βλεπω εδω αλλα παιδια ακομα κ με digital κ 18-19/9 εχουν λαβει τα παντα. τι σειρα προτεραιοτητας μας λενε

Εγω απο πλαισιο εκανα την παραγγελια 17/9 στις 14:51 και μου πηραν πριν 20 μερες και μου ειπαν οτι παω για δευτερη παρτιδα...ποτε ακριβως προλαβαν και ξεπουλησαν...παπατζιλικι τρωμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να πάνε καλά οι παραγγελίες του Κωτσόβολου και να παραλάβετε, αλλά πραγματικά γιατί πήρατε από εκει; Μακράν η χειρότερη imo από τις μεγάλες αλυσίδες. Φουλ ανοργάνωτοι. Για μένα Public οι πιο αξιόπιστοι. Έχω ψωνίσει πολλές φορές day one και δεν είχα θέμα ποτέ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπα ???????

Ανάρτηση από μέλος ομάδας στο facebook.... 

"Καλησπέρα παιδιά.. Υπάρχει κανείς που να σας είπαν από plaisio h κοτσοβολο ότι θα παραλάβει day one.. Και να τον ξανά πήραν και να τον ακύρωσαν!? Ευχαριστώ"

 "ακούω ότι ρίχνουν άκυρα από κοτσοβολο και πλαίσιο γτ δεν υπάρχουν... Και ας τους είχαν πει ότι θα παραλάβουν day one"

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Loutsi7 είπε

Εγω απο πλαισιο εκανα την παραγγελια 17/9 στις 14:51 και μου πηραν πριν 20 μερες και μου ειπαν οτι παω για δευτερη παρτιδα...ποτε ακριβως προλαβαν και ξεπουλησαν...παπατζιλικι τρωμε...

αυτο βλεπω. random αποστολες κανουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω παντος χτυπησα τηλεφωνο χθες σε διενθυντη αλυσιδας (που βριζουμε εδω μεσα😂) και του λεω θελω ενα ps5 . Και μου απαντησε οτι ερχονται 4 κομματια  σε καθε καταστημα της 19 .Το ενα δικο σου ρε.

 Edit:Ναι music περα απο την πλακα δεν κανω πλακα😁

Σε καθε καταστημα πανε καποια κομματια που μαλλον τα δικαιουνται σαν καταστημα;απο τι μου εξηγησε αυτα ειναι καθαρα για το καταστημα και τα δινουν οπου θελουν

 

Επεξ/σία από chrisgewrgi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Day one να παραλάβετε ξεχαστε το το 80% και βαλε!

Τα έχουν κάνει μπαχαλο τα μεγάλα καταστήματα.

Δεν μπόρεσαν άλλη μια φορά να έχουν οργάνωση,να κάνουν σωστή και τίμια διαχείριση των παραγγελιών.

Θα λάβει οποίος να ναι,οπότε να ναι,θα πέσουν άκυρα,θα λάβουν άλλοι που πλήρωσαν για day 1 στην επόμενη φουρνιά...

 

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...