Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, firepc είπε

τα 2 χειριστηρια δεν ειναι ασχημα στο ps5

τελειωνει το ενα, το βαζεις να φωστιζει και παιζεις με το αλλο

 Μάλλον απαραίτητα θα τα έλεγα με το χρόνο που βγάζουν με πλήρη φορτιση.....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, firepc είπε

τα 2 χειριστηρια δεν ειναι ασχημα στο ps5

τελειωνει το ενα, το βαζεις να φωστιζει και παιζεις με το αλλο

ακριβώς... δεν το μετάνιωσα καθόλου που πήρα την κονσόλα με δύο χειριστήρια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Bruh13 είπε

Κανένα Ps5 σε λογική τιμή παίζει ρε παίδες;

Για σκέτη κονσόλα στα 399 ή 499 έχουν βγάλει Γερμανός, public και electroholic και ο κωτσόβολος το digital... εκεί θα κοιτάς.. από πλαίσιο θα το πάρεις με δωράκια... απλά επειδή υπάρχει μεγάλη ζήτηση ακόμη και με τα bundle δεν τα προλαβαίνεις... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους, ψάχνω κι εγώ αρκετό καιρό να πάρω ένα αλλά πουθενά δεν είναι διαθέσιμο στη νορμαλ τιμή. Ξέρετε από που μπορώ να αγοράσω κάπου και να παραλάβω σίγουρα; Ποιο μαγαζί είναι το πιο αξιόπιστο, ακόμη κι αν πάρει καιρό; ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, Nikos3648 είπε

Καλησπέρα σε όλους, ψάχνω κι εγώ αρκετό καιρό να πάρω ένα αλλά πουθενά δεν είναι διαθέσιμο στη νορμαλ τιμή. Ξέρετε από που μπορώ να αγοράσω κάπου και να παραλάβω σίγουρα; Ποιο μαγαζί είναι το πιο αξιόπιστο, ακόμη κι αν πάρει καιρό; ευχαριστώ 

https://www.electroholic.gr/el/product/GAMSON00234... και να κοιτάς κάθε μέρα στον Γερμανό

1 ώρα πριν, jack124 είπε

Όποιος μένει Ωρωπό να πάρει αύριο το πρωί γερμανό, θα έχουν ps5

Νομίζω τα βγάζει γενικά στην ιστοσελίδα του... δεν είναι τοπικό το ζήτημα!

Επεξ/σία από alexandr75math
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, alexandr75math είπε

Νομίζω τα βγάζει γενικά στην ιστοσελίδα του... δεν είναι τοπικό το ζήτημα!

Πήρα τηλέφωνο και μου είπε μόνο από κατάστημα στον Ωρωπό. 
Δεν βάζει στη σελίδα του... μπαίνω κάθε μέρα εδώ και 2 βδομάδες και κάνω refresh ανα 30λεπτο. 
Ενώ σε τηλέφωνα σε καταστήματα Γερμανού μου λένε ότι τους έρχονται κάποια κομμάτια ανά κάποιες μέρες μόνο αν πάρεις τηλέφωνο στο τοπικό κατάστημα θα το μάθεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.expert-hellas.gr/shop/sony-ps5-konsola/... και ύστερα μιλάμε για scalpers!!! Εδώ αλυσίδα ηλεκτρικών ειδών και κάνει μαύρη αγορά! Έλεος!!! Πόσο μαλάκας παίζει να είσαι για να πας να το πάρεις από αυτούς;;;

  • Confused 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alexandr75math είπε

https://www.electroholic.gr/el/product/GAMSON00234... και να κοιτάς κάθε μέρα στον Γερμανό

Νομίζω τα βγάζει γενικά στην ιστοσελίδα του... δεν είναι τοπικό το ζήτημα!

Πιστεύεις ότι αν απλά το παραγγείλω θα έρθει κάποια στιγμή; Ρωτάω γιατί ζητάει πληρωμή και δεν θέλω να τρέχω να τα ζητάω πίσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Nikos3648 είπε

Πιστεύεις ότι αν απλά το παραγγείλω θα έρθει κάποια στιγμή; Ρωτάω γιατί ζητάει πληρωμή και δεν θέλω να τρέχω να τα ζητάω πίσω 

Εγώ είχα ζητήσει πληρωμή στο κατάστημα... γενικά καλό είναι να ζητάς πληρωμή στο κατάστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, tesla22 είπε

βρηκα πολλες αγγελιες στο marketplace για disk σφραγισμενο με πενηνταρικο καπελο αλλα πακιστανικα ονοματα ξερει κανεις τι φαση ?

🔪 Μακερι κρατάω φίλος.

Ντωσε λεφτά σου...

Φεύγοντας συμβουλή:

"Και άλλη φορά πρόσεχε"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Bruh13 είπε

Κανένα Ps5 σε λογική τιμή παίζει ρε παίδες;

 

2 ώρες πριν, Nikos3648 είπε

Καλησπέρα σε όλους, ψάχνω κι εγώ αρκετό καιρό να πάρω ένα αλλά πουθενά δεν είναι διαθέσιμο στη νορμαλ τιμή. Ξέρετε από που μπορώ να αγοράσω κάπου και να παραλάβω σίγουρα; Ποιο μαγαζί είναι το πιο αξιόπιστο, ακόμη κι αν πάρει καιρό; ευχαριστώ 

Γενικα και το Bundle με το 2ο χειριστηριο ειναι "normal" τιμη. Κατα 99% θα αγορασετε 2ο αργα ή γρηγορα, δεν ειναι για πολλες ωρες gaming. Και αν δεν εχετε και την βαση, τοτε πολυ πιθανων να το ξεχνατε και εκτος φορτισης μεταξυ των gaming sessions. Γενικα βλεπετε bundles και πουληστε το παιχνιδι αν δεν το θελετε καθολου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...