Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, aekoupoli είπε

Απο φβ,εμενα ειναι ακομα συλλογη προετοιμασια

125924474_10224418579878229_5756005377890320152_o.jpg?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=dbeb18&_nc_eui2=AeEQHjkWH_7zJrzVp38C2roKMruZfJivbdoyu5l8mK9t2q5-x2_fThtV5R_MiMMvflU&_nc_ohc=EEGxLL7IAFoAX-eAMOE&_nc_ht=scontent.fath6-1.fna&oh=af324693d385158cb8d0ca001e6cee76&oe=5FDB7035

Τυχερέ εγω ακόμα επεξεργασία δεν μου έχουν αλλάξει κι εσύ πήγες στο 3 στάδιο αντε καλο καψιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Dev1l είπε

Όπα ???????

Ανάρτηση από μέλος ομάδας στο facebook.... 

"Καλησπέρα παιδιά.. Υπάρχει κανείς που να σας είπαν από plaisio h κοτσοβολο ότι θα παραλάβει day one.. Και να τον ξανά πήραν και να τον ακύρωσαν!? Ευχαριστώ"

 "ακούω ότι ρίχνουν άκυρα από κοτσοβολο και πλαίσιο γτ δεν υπάρχουν... Και ας τους είχαν πει ότι θα παραλάβουν day one"

γιατι μας αγχωνεις τελευταια στιγμη?  :')

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Εγω παντος χτυπησα τηλεφωνο χθες σε διενθυντη αλυσιδας (που βριζουμε εδω μεσα😂) και του λεω θελω ενα ps5 . Και μου απαντησε οτι ερχονται 4 κομματια  σε καθε καταστημα της 19 .Το ενα δικο σου ρε.

That's the spirit. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Boss_ps5 είπε

Τυχερέ εγω ακόμα επεξεργασία δεν μου έχουν αλλάξει κι εσύ πήγες στο 3 στάδιο αντε καλο καψιμο

απο φβ ειναι η εικονα,εμενα ειναι ακομα συλλογη κ προετοιμασια,πριν καμμια ωρα αλλαξε σε αυτον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρουμε Θεσσαλονίκη με ποιο κούριερ συνεργάζεται το Public; Δε θέλω να τους πάρω τηλ γιατί οκ, αρκετό πρήξιμο τρώνε οι άνθρωποι αυτές τις μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

1 λεπτό πριν, georent είπε

Πήρες τα κεντρικά η το κατάστημα φίλε μου? 

Σε αυτό που έχουν το γενικό για τις παραγγελίες 

Επεξ/σία από giannis3190
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, bahamut zero είπε

Ξέρουμε Θεσσαλονίκη με ποιο κούριερ συνεργάζεται το Public; Δε θέλω να τους πάρω τηλ γιατί οκ, αρκετό πρήξιμο τρώνε οι άνθρωποι αυτές τις μέρες.

Το θεμα ειναι οτι κανενα κουριερ δεν θα σου πει αν ρωτησεις αν υπαρχει καποιο δρομολογημενο δεμα στο χ ονομα. Δεν θα ψαξουν το τρακινγκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, mike0402 είπε

εχουμε κανα νεο απο Γερμανο?

Η χθεσινοβραδυνη δικια μου γραφει απο το πρωι πως ολοκληρωθηκε...ουτε ακυρωση ουτε τπτ...οχι πως ελπιζω,αλλα να χαμε να λεγαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...