Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

35 λεπτά πριν, dk6 είπε

Παραγγελία 29/10 Public

Παραλλαβή μόνο το παιχνίδι στις 1/11 ....

Σήμερα 30/11 μου ήρθε και το πολυπόθητο SMS τιμολόγιο για την αποστολή της κονσόλας...

Ένα μοναδικό συναίσθημα. Και στα δικά σας...

 

Καλορίζικο. Και μένα παραγγελία από 25/11 πριν λίγο μου ήρθε μνμ από courier 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διαθέσιμα  Bundles στο Γερμανό

https://www.germanos.gr/category/gaming/consoles/?categoryId=cat310062&sort=defaultPrice&order=descending&sortType=numprop

Επεξ/σία από gdal73
  • Like 2
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, gdal73 είπε

Τι να το κανεις παλι μονο πληρωμη με καρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, Gatalf93 είπε

Αγόρασε κανείς; Εμένα δεν μου δέχεται την πληρωμή.

Εμένα πέρασε κανονικά η πληρωμή. Προσπάθησε με άλλη κάρτα η να το κάνεις από υπολογιστή

1 ώρα πριν, gdal73 είπε

Εισαι άρχοντας φίλε.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Den3311 είπε

Εμένα πέρασε κανονικά η πληρωμή. Προσπάθησε με άλλη κάρτα η να το κάνεις από υπολογιστή

Από υπολογιστή ήμουν, τελικά το έκανα από κινητό και πέρασε. Πάλι καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα μια βόλτα από παμπλικ σήμερα. Είδα και εγώ την γνωστή πλέον εκπληκτική γωνία με τα δεκάδες ps5 στημένα με εναρμονισμενη αέρινη αρμονική θα έλεγα μαεστρία. Ήταν μόνο τα κουτιά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τιμες ειναι ανεβασμένες γιατί τελείωσαν οι προσφορές λόγω black friday btw.

Κοινώς παιχνίδια και controller είναι full price κοστολογημένα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσαν στον Κότσο. Υπάρχει κάπου που μπορώ να "εγγραφω" γιατί υπάρχει περίπτωση να πάρω κάπου σε 20 μέρες; Θα προτιμούσα ένα σκέτο PS5 γιατί γενικά οι τιμές "καθαρής" αξίας του 70€ ανά παιχνίδι είναι ξεφτίλα και σε marketplace και skroutz τα βρίσκεις πολύ πιο φτηνά...

+ ότι υπάρχουν άτομα με τα οποία μπορεί να δανειστω κλπ οπότε αν έχει κάποιος να προτείνει κάτι θα το εκτιμούσα για να μην πέσω πάνω στον χαμό των Χριστουγέννων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...