Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Μόλις τώρα είμαι με άτομο που λέει ότι υπάρχουν μυστικοί κωδικοί στον Κωτσόβολο για δικά τους playstation και Xbox. Πήγε ένας ξάδερφος και πήρε στα μπαμ xbox series X, έχασα το στοίχημα. Τώρα μου είπε την συνταγή. Του το είπε ένας άλλος που δουλεύει εκεί... 

🤫

Είμαι όλη μέρα και όλη νύχτα στο σάιτ του Κωτσόβολου να βρω ps5..Ελπίζω να βγάλουν τπτ τώρα στις γιορτές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, jim1912 είπε

Είμαι όλη μέρα και όλη νύχτα στο σάιτ του Κωτσόβολου να βρω ps5..Ελπίζω να βγάλουν τπτ τώρα στις γιορτές!

Μακαρι ρε αδερφε γιατι και εγω ολη μερα ψαχνομαι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, jim1912 είπε

Είμαι όλη μέρα και όλη νύχτα στο σάιτ του Κωτσόβολου να βρω ps5..Ελπίζω να βγάλουν τπτ τώρα στις γιορτές!

Εγώ την πεμπτη που πέτυχα και ειχαν διαθεσιμα ps5 και το εκλεισα ημουν στον κωτσοβολο. Μου ειπε ο υπαλληλος οτι παραλαμβανουν μεγαλες παρτίδες οταν παιρνουν και θα εχουν και την επόμενη μερα διαθεσιμοτητα ωστε να εξυπηρετηθουν περισσοτεροι πελατες... Αληθεια ελεγε σε αυτό, ειδα εδω οτι βγαλανε διαθέσιμα ps5 και την επομενη μερα...

Ελπιζω να βγαλουν άλλη μια παρτιδα τις γιορτες... Αλλά η αληθεια ειναι οτι οποτε βγαζουν ολοι σε 1 με 2 ωρες εξαντλουνται ολα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, mihalisgolf13 είπε

Εγώ την πεμπτη που πέτυχα και ειχαν διαθεσιμα ps5 και το εκλεισα ημουν στον κωτσοβολο. Μου ειπε ο υπαλληλος οτι παραλαμβανουν μεγαλες παρτίδες οταν παιρνουν και θα εχουν και την επόμενη μερα διαθεσιμοτητα ωστε να εξυπηρετηθουν περισσοτεροι πελατες... Αληθεια ελεγε σε αυτό, ειδα εδω οτι βγαλανε διαθέσιμα ps5 και την επομενη μερα...

Ελπιζω να βγαλουν άλλη μια παρτιδα τις γιορτες... Αλλά η αληθεια ειναι οτι οποτε βγαζουν ολοι σε 1 με 2 ωρες εξαντλουνται ολα.

Ναι,αυτό είναι το θέμα να μην κοιμόμαστε και να προλάβουμε!Εχει γίνει ψύχωση 😅😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χτες που ημουν στον κωτσοβολο για ακυρη δουλεια και ρωτησα ετσι απο περιεργεια για σκετη ντιτζιταλ μου ειπαν οτι δεν εχουν δει απο τον αυγουστο και καλα . Επισης ελεγε  οτι αναμενει μικρή παρτιδα για γιορτές..... παλι θα πεσει το καπελο σύννεφο με οτι παιχνιδι χειριστήριο θέλουν  να ξεστοκαρουν.  Δεν νμζω να ηταν παπατζης

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, blasterdark86 είπε

χτες που ημουν στον κωτσοβολο για ακυρη δουλεια και ρωτησα ετσι απο περιεργεια για σκετη ντιτζιταλ μου ειπαν οτι δεν εχουν δει απο τον αυγουστο και καλα . Επισης ελεγε  οτι αναμενει μικρή παρτιδα για γιορτές..... παλι θα πεσει το καπελο σύννεφο με οτι παιχνιδι χειριστήριο θέλουν  να ξεστοκαρουν.  Δεν νμζω να ηταν παπατζης

Λογικα δεν ηταν παπατζης, αλλά ασχετος...

16392239644058540103186149513016.jpg

Δελτιο παραγγελιας απο τον Κωτσόβολο οταν εβγαλε τα ps5 πριν 1μιση βδομαδα και το οποιο πηρα μετα απο 3 μερες...

Επεξ/σία από mihalisgolf13
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Οκ μπορεί το συγκεκριμένο κατάστημα να μην είχε φέρει καθόλου. 

Δεν τα εφερε το καταστημα που ημουν. Εκεινη τη μερα βγηκανε και στο ιντερνετ στο σαιτ του διαθεσιμα, οπως και την επομενη μερα...

Ούτε το ειχαν στοκ στο καταστημα. Απλως βγηκαν διαθεσιμα τα κομματια πανελλαδικα στο συστημα και καναμε κράτηση ενα κομματι αμέσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, mihalisgolf13 είπε

Δεν τα εφερε το καταστημα που ημουν. Εκεινη τη μερα βγηκανε και στο ιντερνετ στο σαιτ του διαθεσιμα, οπως και την επομενη μερα...

Ούτε το ειχαν στοκ στο καταστημα. Απλως βγηκαν διαθεσιμα τα κομματια πανελλαδικα στο συστημα και καναμε κράτηση ενα κομματι αμέσως.

Αυτό δεν σημαίνει ότι έχουν γίνει παραγγελίες σε όλα τα καταστήματα. Και οκ, πλέον έχουμε σε κάθε σελίδα σχεδόν την ίδια ιστορία με την κονσόλα που παρέλαβες. 

Τώρα πολύ πιθανών πάλι μέσα στις γιορτές. Πέρυσι νομίζω είχαν φέρει. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mihalisgolf13 είπε

Λογικα δεν ηταν παπατζης, αλλά ασχετος...

16392239644058540103186149513016.jpg

Δελτιο παραγγελιας απο τον Κωτσόβολο οταν εβγαλε τα ps5 πριν 1μιση βδομαδα και το οποιο πηρα μετα απο 3 μερες...

επαιξες και κανα τζοκερ εκεινη την μερα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Αυτό δεν σημαίνει ότι έχουν γίνει παραγγελίες σε όλα τα καταστήματα. Και οκ, πλέον έχουμε σε κάθε σελίδα σχεδόν την ίδια ιστορία με την κονσόλα που παρέλαβες. 

Τώρα πολύ πιθανών πάλι μέσα στις γιορτές. Πέρυσι νομίζω είχαν φέρει. 

Οκ αν ο υπαλληλος καθεται στο καταστημα και κοιμαται ενω ολοι ρωτανε αν εφερε playstation το οποιο υπήρξε διαθέσιμο για κανα 2ωρο στο συστημα τους και τις 2 μερες, οκ εχεις δικιο λογικο να μην το πηρε χαμπαρι...

Τωρα ειχαμε την ιστορια οτι η αλυσιδα που πηρα το playstation οπως και σαφως θα πηραν πολλά άλλα ατομα, δεν εφερε ποτέ digital ps5 απο τον αυγουστο...

Ειπαμε ας μας ταιζουν σανο απο γνωση τους ή απο αγνοια τους, αλλά δεν σημαινει οτι δεν μπορουμε να απαντήσουμε σε αυτη την αποψη.

 

1 ώρα πριν, tesla22 είπε

επαιξες και κανα τζοκερ εκεινη την μερα?

Γενικα με παει η σονυ... 

Παιδακι ειχα στειλει ενα γραμμα σε ενα περιοδικο σε διαγωνισμο playstation... Και ενω πιστευα οτι ειναι στημενοι αυτοι οι διαγωνισμοι και εστειλα για πλάκα, το κερδισα με 2 παιχνιδια κιολας... 😁 . Εποχη playstation 1, αρχαία χρόνια...

51 λεπτά πριν, mihalisgolf13 είπε

 

 

Επεξ/σία από mihalisgolf13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...