Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 λεπτά πριν, Stormreaper είπε

Γνωρίζετε μέχρι τι ώρα ανανεώνεται η παραγγελία υπάρχει περίπτωση να δούμε κάτι ποιο αργά;

χθες μέχρι της 12 τ βραδυ ανανέωσαν πολλους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακυρο τελικα απο Γερμανο (παλι). Δεν ειμαι για αυριο, αλλα εμεινε η παραγγελια για σειρα προτεραιοτητας. Παντως η κοπελα που μιλησα τωρα ακουγοταν σιγουρη, σε αντιθεση με τους αντρες στις προηγουμενες κλησεις. Οποτε νομιζω δεν θα ασχοληθω αλλο με Γερμανο

Εγω λεω για το βραδυ να φτιαξουμε προγραμμα σκοπιας και να συγκεντρωσουμε τα λεφτα σε ενα κοινο λογαριασμο. Σε καθε σκοπια να ειναι καποιος υπευθυνος με το που ανοιξουν σε κανα e-shop οι παραγγελιες, να ριξει παραγγελιες για ολους γτ δεν βλεπω να κρατιεμαι για μετα τις 12. 

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε και το δεύτερο SMS από Κωτσόβολο. Με βάση αυτό έφυγε ήδη η παραγγελία και είναι "καθοδόν". Ξέρει κανένας μας αυτή η "Courier Center" τι φάση είναι; 

Screenshot_20201118-202112__01.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SabotazNic είπε

Ακυρο τελικα απο Γερμανο (παλι). Δεν ειμαι για αυριο, αλλα εμεινε η παραγγελια για σειρα προτεραιοτητας.

Εγω λεω για το βραδυ να φτιαξουμε προγραμμα σκοπιας και να συγκεντρωσουμε τα λεφτα σε ενα κοινο λογαριασμο. Σε καθε σκοπια να ειναι καποιος υπευθυνος με το που ανοιξουν σε κανα e-shop οι παραγγελιες, να ριξει παραγγελιες για ολους γτ δεν βλεπω να κρατιεμαι για μετα τις 12. 

ειπαν θα εχουν πολυ μικρο στοκ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nosvasedis είπε

Μου ήρθε και το δεύτερο SMS από Κωτσόβολο. Με βάση αυτό έφυγε ήδη η παραγγελία και είναι "καθοδόν". Ξέρει κανένας μας αυτή η "Courier Center" τι φάση είναι; 

Screenshot_20201118-202112__01.jpg

Έχω ακούσει ότι της κάνουν πολλά πεσίματα. Καμία ευχετήρια κάρτα θα σου έρθει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Thatblondegirl1999 είπε

Εγώ να ρωτήσω κάτι;ότι στο eshop θ έχουν τεμάχια μετά τις 12 πώς προέκυψε; ισχύει ή ράδιο αρβύλα;

ετσι λενε καποιιοι χρηστες το καταστηυμα δεν ειπε τιποτα μαλλον μουφα

\

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nyne είπε

Απλα ήθελα να πω για το nickname σου,τιμή κ δόξα στο pixel που μας μεγάλωσε ...

Ξεκίνησα με Amstrad cpc 6128 το μακρινό 1987, έπειτα με Amiga500 κάπου το 1989 και συνέχισα με mega drive από το 1991 έως και 94. Ποτέ δε θα ξεχάσω την προσμονή για το επόμενο τεύχοςPIXEL, τότε που η μοναδική μας ενημέρωση για το τι συνέβαινε στην βιομηχανία ήταν μέσα από από τις σελίδες του !!!!!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Charismo είπε

Έχω ακούσει ότι της κάνουν πολλά πεσίματα. Καμία ευχετήρια κάρτα θα σου έρθει. 

Στους περισσότερους που πήραν από Κωτσόβολο δηλαδή γιατί από το πρωί τέτοια SMS σκάνε.... Ωχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Το πλαίσιο τελικά ό,τι και να είπα προηγουμένως είναι το πιο αξιόπιστο και δεν κορόιδεψε ποτέ. Απλά για να μην πούνε κάτι που δεν ισχύει δεν απαντούσαν. Παραλαμβάνω αύριο κανονικά και έχω πληρώσει το σύνολο παιδιά άλλαξε το status! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nosvasedis είπε

Στους περισσότερους που πήραν από Κωτσόβολο δηλαδή γιατί από το πρωί τέτοια SMS σκάνε.... Ωχ.

Καλά πλάκα κάνω. Ούτε την έχω ακούσει. 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...