Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Boss_ps5 είπε

Έλα μου ντε

Σε εμένα, που επίσης έχω δώσει προκαταβολη, εδώ και δύο μήνες η παραγγελία στην πληρωμή έβγαζε "Αντικαταβολή ΧΧΧ ευρώ" (το υπόλοιπο ποσό που χρωστάω)... Σε άλλους που έχουν εξοφλήσει νομίζω εμφανίζει "Επιβεβαιωμένη"... Το "Σε αναμονή" που βάλανε σε σένα δεν μου μοιάζει εντάξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tsakitsan95 είπε

Φοβαμαι παντως και με το eshop... Αν ο κωτσος πηρε 19 αυτοι τι θα παρουν? Παλι θα μιλαμε στα τηλεφωνα αυριο....

Ρε παιδια αποκλειεται να εχει μονο 19 ποιος το ειπε αυτο?αφου ηδη εχουν παει μηνύματα σε ποσα ατομα απο κωτσοβολο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikosgr είπε

Σε εμένα, που επίσης έχω δώσει προκαταβολη, εδώ και δύο μήνες η παραγγελία στην πληρωμή έβγαζε "Αντικαταβολή ΧΧΧ ευρώ" (το υπόλοιπο ποσό που χρωστάω)... Σε άλλους που έχουν εξοφλήσει νομίζω εμφανίζει "Επιβεβαιωμένη"... Το "Σε αναμονή" που βάλανε σε σένα δεν μου μοιάζει εντάξει...

Και τι να κανω θα πάρω αύριο τηλ και να κράξω και να πω να μου το αλλάξουν σε επεξεργασία και τέτοια γτ ειμαι απο πρώτες παραλαβές και ούτε SMS τπτ δεν στείλαν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να δωσω λιγο φωτα για eshop αρχικα θα εχουν λιγες κονσολες αρκετα λιγες και δεν ξερουμε τι ωρα θα νγουν αν δεν βγουν το ωραδυ τοτε σιγουρα το πρωι με το που θα ανοιξει το καταστημα αραξτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

Ρε παιδια αποκλειεται να εχει μονο 19 ποιος το ειπε αυτο?αφου ηδη εχουν παει μηνύματα σε ποσα ατομα απο κωτσοβολο

Ετσι ανεφερε καποιος προηγουμενος, μπορει να ειναι λαθος μην πυροβολατε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tsakitsan95 είπε

Ετσι ανεφερε καποιος προηγουμενος, μπορει να ειναι λαθος μην πυροβολατε!

Τι 19 ρε παιδια πάτε καλά.....πεταξε ένας την τρολια και ολοι από πίσω.....19...είμαστε με τα καλα μας.....😅

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, SabotazNic είπε

Βασικα οντως αν θελετε μπορουμε να κανουμε κανα discord. Εχω βαρεθει να κανω refresh καθε 10 δευτερολεπτα 🤣

Πες τα ρε φιλε🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Βασικα οντως αν θελετε μπορουμε να κανουμε κανα discord. Εχω βαρεθει να κανω refresh καθε 10 δευτερολεπτα 🤣

μέσα. κάνε κανάλι και βάλ'το εδώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχω ξενερωσει με vodafone καμία συννενοηση τωρα βγαινει μεσω του chat οτι ακυρωσα την παραγγελια (δεν το εκανα) οποτε εγω σιγουρα ξεχναω αμεση παραλαβη,κριμα που τους εμπιστευτηκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...