Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

να υποθέσω ότι εμείς με το voucher 911 απο κωτσοβολο θα παραλάβουμε με φορτηγά απο κωτσόβολο η με εταιρια leasing όπως έγραψε ενας φιλος καποιες σελιδες πιο πριν?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Lerakos είπε

να υποθέσω ότι εμείς με το voucher 911 απο κωτσοβολο θα παραλάβουμε με φορτηγά απο κωτσόβολο η με εταιρια leasing όπως έγραψε ενας φιλος καποιες σελιδες πιο πριν?

Οποίος μάθει πρώτος το πρωί ας γράψει εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Δεν μπορεις να πληρωσεις με μετρητα. Μπορεις κανονικα με καρτα στο Pos του κουριερ

Κι εγώ ο χαζός έκανα ανάληψη 550€😂😂

Όχι πως θα το πάρω άμεσα οπως ήρθαν τα πράγματα..  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, elessar86 είπε

Παιδιά μην φεύγετε λίγο ακόμα για 100 σελίδες.... μπήκαμε και 19/11 happy PS5 day! 

Εντάξει και αύριο μέρα είναι. Τώρα είναι και κλειστά τα τηλεφωνικά κέντρα, που να πάρουν τηλέφωνα. :) 

Το ρεκόρ θα σπάσει αύριο φαντάζομαι..

Καλές παραλαβές και καλή διασκέδαση σε όσους παραλάβουν και υπομονή από αυτούς που δεν θα παραλάβουν. :( 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nosvasedis είπε

Εγώ έχω φαγωθεί να δω τι σόι είναι αυτή η "Courier Center".... Στην παραγγελία μου εμφάνισε και κινητικότητα.

 

Στην προηγούμενη καραντίνα είχα παραγγείλει ένα παιχνίδι από σκρπυτζομαγαζο , τις μέρες που είχαν πάθει σχεδόν όλες οι μεγάλες μεταφορικές κοκομπλοκο και η κουριερ center μου το παρέδωσε την επόμενη κιόλας μέρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fernw_thn_souvla είπε

Τα τηλέφωνα κλείνουν  και τώρα βγαίνουν τα κοράκια.Ο άλλος το έβαλε 1300ε στις αγγελίες.

Είναι αδιανόητο να μην υπάρχει κανόνας κατά του scalping στις αγγελίες.

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, fernw_thn_souvla είπε

Τα τηλέφωνα κλείνουν  και τώρα βγαίνουν τα κοράκια.Ο άλλος το έβαλε 1300ε στις αγγελίες.

εντάξει έχει διαλεξει κ nickname mavroskouliki🤣🤣

ps: 100

Επεξ/σία από sndev
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...