Προς το περιεχόμενο

Σε φάση δοκιμών το αναδιπλούμενο iPhone, βάσει νέων πληροφοριών


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε ξέρω ρε παιδιά , μόνο εμένα δε με ακουμπά το hype περί αναδιπλούμενων συσκευών ?

Θα προτιμούσα να βγαίνανε κινητά σαν το καινουργιο iPhone mini και όχι πια phablets και κινητά με υπερτιμημένα gimmicks σαν αυτό... 

  • Like 13
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εκεί στο ινσομνια για το θέμα αυτό έχουμε ξαναμιλήσει είναι παλιό

κανένα benchmark από τα καινούρια mac θα παίξει? 

 επίσης άκουσα ότι η adobe έχει δώσει ήδη beta για τον m1

είναι ειδήσεις αυτές?   δεν έχουν κλικ τιιι?

Επεξ/σία από pao13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί μας το δείχνετε αφού δεν θα το πάρουμε.

Για να μας ψήσετε ... πρέπει πρώτα να μας βράσετε. Είμαστε σκληρόπετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Panel μέχρι τότε θα είναι πλήρες αξιόπιστο όχι σαν τα πρώτα μοντέλα που βγάζανε προβλήματα. Θα βγει και θα θερίσει.

+ iOS και αξιοπιστία Apple θα γίνει ο καλός χαμός ούτε με την καραντίνα τόσες ουρές έξω από τα καταστήματα.

Επεξ/σία από Choutas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, imvrios είπε

100000 κύκλοι αν το ανοιγοκλείνεις 20 φορές την ημέρα σημαίνει 5000 ημέρες, σχεδόν 14 χρόνια.

Πολύ αυστηρές προδιαγραφές. Θέλει να καλύψει και τους ψυχαναγκαστικούς που θα το ανοιγοκλείνουν όλη την ώρα;

Κατά τα λοιπά το άρθρο δε λέει τίποτε. Αν θα έχει μία ή δύο οθόνες, τι αλλαγές θα γίνουν στο iOS κλπ.

Αν περιμένεις μήνυμα από τη γκόμενα ή θέλεις να δεις αν μπήκε γκολ στο Κριστνάουμπερ - Τσεβνετλαντρ μπορεί να το ανοιγοκλείσεις και 50 φορές την ώρα. Για πολλούς χρήστες που το κινητό είναι εργαλείο δουλειάς οι 100 φορές τη μέρα δεν είναι υπερβολικές και αυτό βγάζει 3 χρόνια.

Επίσης από τις πολύ παλιές εποχές, που πολλά dumb phones ήταν αναδιπλούμενα, θυμάμαι κόσμος να ανοιγοκλείνει το κινητό από βαρεμάρα , λες και είναι μπεγλέρι! Εκεί βάλε καμιά 500αριά φορές τη μέρα! Αν  έχει κόψει προσφάτως και το κάπνισμα... ούτε μήνα δεν θα κρατήσει ο μεντεσές :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

βαλε απο  2900 να εισαι μεσα .  απαραδεκτο 

12 λεπτά πριν, johnnieinlab είπε

Αν περιμένεις μήνυμα από τη γκόμενα ή θέλεις να δεις αν μπήκε γκολ στο Κριστνάουμπερ - Τσεβνετλαντρ μπορεί να το ανοιγοκλείσεις και 50 φορές την ώρα. Για πολλούς χρήστες που το κινητό είναι εργαλείο δουλειάς οι 100 φορές τη μέρα δεν είναι υπερβολικές και αυτό βγάζει 3 χρόνια.

Επίσης από τις πολύ παλιές εποχές, που πολλά dumb phones ήταν αναδιπλούμενα, θυμάμαι κόσμος να ανοιγοκλείνει το κινητό από βαρεμάρα , λες και είναι μπεγλέρι! Εκεί βάλε καμιά 500αριά φορές τη μέρα! Αν  έχει κόψει προσφάτως και το κάπνισμα... ούτε μήνα δεν θα κρατήσει ο μεντεσές :)

ειδικα απο  γκομενα θα ανοιγοκλεινουμε το κηνιτο συνεχεια  ουτε για πλακα   . αν θελει ας στειλει αλλιως ας μην στειλει  δεν παρακαλαμε 

Επεξ/σία από allure_boy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, allure_boy είπε

ειδικα απο  γκομενα θα ανοιγοκλεινουμε το κηνιτο συνεχεια  ουτε για πλακα   . αν θελει ας στειλει αλλιως ας μην στειλει  δεν παρακαλαμε 

Αφού είσαι τόσο υπεράνω, δε θα πω για τη γκόμενα. Ας πούμε ότι κάποιος περιμένει από τη θεία του να του πει να περάσει να πάρει γεμιστά :)
(όλοι εσείς οι άνετοι, φαντάζομαι δεν έχετε δαγκώσει ποτέ λαμαρίνα... κρίμα, δεν ξέρεις τι χάνεις)

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, johnnieinlab είπε

Αφού είσαι τόσο υπεράνω, δε θα πω για τη γκόμενα. Ας πούμε ότι κάποιος περιμένει από τη θεία του να του πει να περάσει να πάρει γεμιστά :)
(όλοι εσείς οι άνετοι, φαντάζομαι δεν έχετε δαγκώσει ποτέ λαμαρίνα... κρίμα, δεν ξέρεις τι χάνεις)

εξυπνος ειμαι  οχι υπερανω . αν θελει  ας στειλει αλλιως σιγα να μην σκασω φιλε .  πες απο οικογενοια καλυτερα ... σιγα σιγα τα σοροπια τρεχουν φιλε και θα τα πατησουμε ... χεεχεχεεχ :) καλα κανεις αν εχεις δαγκωσει την λαμαρινα αλλα μια γυναικα  γνωμη μου πρεπει να σε κυνηγαει οχι να  την κυνηγας . αν καποιος την κυνηγαει δειχνει πολλα  κακα  ανασφαλεια κτλ κτλ γνωμη μου ετσι .   :) αν μια γυναικα  θεωρησει τον αλλον δεδομενο το  εχασε το παιχνιδι ο αντρας γνωμη μου παντα .  :)  τεσπα 

Επεξ/σία από allure_boy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, imvrios είπε

100000 κύκλοι αν το ανοιγοκλείνεις 20 φορές την ημέρα σημαίνει 5000 ημέρες, σχεδόν 14 χρόνια.

 

20 φορές τη μέρα? Φίλε μου για κινητό μιλάμε, όχι το ψυγείο στο σπίτι μας.

Βάλε καμιά 100αριά για αρχή και βλέπουμε. Για teenagers πολλαπλασίασε με ότι δυψήφιο νούμερο θέλεις.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, panther_512 είπε

 

20 φορές τη μέρα? Φίλε μου για κινητό μιλάμε, όχι το ψυγείο στο σπίτι μας.

Ναι αλλά αν το βάρος σου πλησιάζει σε τριψηφιο νούμερο (όπως εμένα) 20 φορές το ψυγείο είναι λίγες 😀😛

1 ώρα πριν, mAs_81 είπε

Δε ξέρω ρε παιδιά , μόνο εμένα δε με ακουμπά το hype περί αναδιπλούμενων συσκευών ?

Θα προτιμούσα να βγαίνανε κινητά σαν το καινουργιο iPhone mini και όχι πια phablets και κινητά με υπερτιμημένα gimmicks σαν αυτό... 

Σωστά το σκέφτεσαι αλλά τώρα που ο κόσμος έχει ξεπεράσει τα TABLET το να έχεις την ευκολία μιας μεγάλης οθόνης στη τσέπης σου είναι αρκετά δελεαστικό! (οριζόντια μεγάλη οθόνη, όχι κάθετα). 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...