Προς το περιεχόμενο

Sony XH90


totalius

Προτεινόμενες αναρτήσεις

54 λεπτά πριν, Alex1971 είπε

Ειδες καμια εμφανη διαφορα στο Android 10?? Σου φανηκε πιο γρηγορο πιο αργο?? Γενικα εντυπωσεις? Εγω περιμενω να βγει πρωτα κανα patch γιατι λογικα η πρωτη εκδοση θα ειναι γεματη bugs. Ασε που δεν παιζει το  local Dimming σε 4Κ 120

Θες να μου πεις τι εννοεις με το -οχι σε PS5-?? 

Αν και δεν πρόλαβα να ασχοληθώ πολύ δεν μπορώ να πω ότι είδα κάποια διαφορά στην ταχύτητα πέρα από το γραφικό περιβάλλον που άλλαξε με κάτι ωραίες προσθήκες 

https://www.sony.co.uk/electronics/support/articles/00260607?showHeaderFooter=false

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 419
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 10/10/2021 στις 11:28 ΜΜ, skskre είπε

Γιατί το Χ βγάζει full σήμα 2.1 48Gbps ενώ το PS5 μέχρι 32Gbps.

 

@Alex1971  Η απάντηση στην ερώτηση σου

 

 

Επεξ/σία από skskre
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, skskre είπε

 

@Alex1971  Η απάντηση στην ερώτηση σου

 

 

Χωρις να ειμαι σιγουρος, νομιζω οτι η Sony θα βγαλει update καποια στιγμη γι αυτο. Και παλι νομιζω οτι ειχε να κανει με το οτι οι Sony TV δεν υποστηριζαν αυτα που διαφημιζαν αρχικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Alex1971 είπε

Χωρις να ειμαι σιγουρος, νομιζω οτι η Sony θα βγαλει update καποια στιγμη γι αυτο. Και παλι νομιζω οτι ειχε να κανει με το οτι οι Sony TV δεν υποστηριζαν αυτα που διαφημιζαν αρχικα

αυτό είναι αδυναμία hardware-νομίζω- και δεν διορθώνεται με update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, skskre είπε

αυτό είναι αδυναμία hardware-νομίζω- και δεν διορθώνεται με update.

Εχουν βγαλει επισημη ανακοινωση την ειχε παρει το ματι μου στο avsforum. Καπου κοντα στο τελος του δεκεμβρη, τοσο για το VRR οσο και για το bandwidth. Αν την βρω θα την ποσταρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έμεινα από τηλεόραση μετά από 5 χρονια με τη Samsung ks8000 είναι η 55αρα 9077 η καλύτερη επιλογή σε αυτά τα λεφτά;  Αξίζει η φετινή KD55X85J τα παραπάνω λεφτά;

Όποιος θέλει και μπορει παρακαλώ να απαντήσει γιατί δεν ξέρω τι να κάνω.

Ευχαριστώ

 

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Fernando είπε

Επειδή έμεινα από τηλεόραση μετά από 5 χρονια με τη Samsung ks8000 είναι η 55αρα 9077 η καλύτερη επιλογή σε αυτά τα λεφτά;  Αξίζει η φετινή KD55X85J τα παραπάνω λεφτά;

Όποιος θέλει και μπορει παρακαλώ να απαντήσει γιατί δεν ξέρω τι να κάνω.

Ευχαριστώ

 

 

Σε σχέση με αυτή που αναφέρεις η tv του θέματος είναι καλύτερη αν την βρεις και στα 800 που παίζει κάποιες φορές σε αυτά τα χρήματα δεν υπάρχει περίπτωση να πάρεις κάτι καλύτερο όπως είναι τώρα οι τηλεοράσεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, tollisth είπε

Σε σχέση με αυτή που αναφέρεις η tv του θέματος είναι καλύτερη αν την βρεις και στα 800 που παίζει κάποιες φορές σε αυτά τα χρήματα δεν υπάρχει περίπτωση να πάρεις κάτι καλύτερο όπως είναι τώρα οι τηλεοράσεις 

Αυτή https://www.kotsovolos.gr/sound-vision/televisions/led-lcd/226295-null δεν είναι η τηλεόραση του νήματος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Fernando είπε

Επειδή έμεινα από τηλεόραση μετά από 5 χρονια με τη Samsung ks8000 είναι η 55αρα 9077 η καλύτερη επιλογή σε αυτά τα λεφτά;  Αξίζει η φετινή KD55X85J τα παραπάνω λεφτά;

Όποιος θέλει και μπορει παρακαλώ να απαντήσει γιατί δεν ξέρω τι να κάνω.

Ευχαριστώ

 

 

Τι χρήση θα κάνεις? Αν θέλεις tv για gaming.....πάνε αλλού

Για όλα τα άλλα είναι καταπληκτική 

5 ώρες πριν, Alex1971 είπε

Εχουν βγαλει επισημη ανακοινωση την ειχε παρει το ματι μου στο avsforum. Καπου κοντα στο τελος του δεκεμβρη, τοσο για το VRR οσο και για το bandwidth. Αν την βρω θα την ποσταρω

Οκ thanx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fernando είπε

Δεν κάνει για χαλαρό gaming; Το series s έχω. Κυρίως ΦΙΦΑ παίζω

Το πρόβλημα της - μέχρι σήμερα που μιλαμε- είναι στο 4Κ 120 και Dolby Vision gaming.

Αν πιστεύεις ότι δε τα χρειάζεσαι,, τώρα  αλλά και αργότερα, προχώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, nyne είπε

Μετα το Update σε 10 παρατηρω οτι αργει στο να αλλαξει καναλια(εμφανιζει κυκλακι οταν πας στο νεο καναλι),το κανει κ σε εσας?

Ναι το παρατήρησα  και εγώ ίσως λόγω των επιλογών που βγάζει πλέον,δεν θυμαμαι αν τις έβγαζε και πριν ολες τις επιλογές αυτές  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απενεργοποίησα τα έξτρα που έχει στα κανάλια όμως το κάνει ακόμα δυστυχώς.Δεν είναι κάτι τραγικό ,είναι ελαφρώς σπαστικό.Αν βρει κάποιος κάποιο κόλπο ας μας πει.

Επεξ/σία από nyne
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...