Προς το περιεχόμενο

Γινεται να ανεβασεις να hz σε μια οθονη των 60-75 hz στα 144hz?


KonstileKonstile

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στο φορουμ, εχω αυτην την απορια και δεν ξερω αν θα αξιζε να παρω μια καλη οθονη των 60-75hz , και αμα γινεται να την ανεβασω στα 144hz (στα 70-100 ευρω), ή να δωσω και 50 ευρω παραπανω να παρω μια οθονη των 144hz κατευθειαν?Υποψη οτι ερχετε το black friday οποτε λογικα η τιμες θα πεσουν αρκετα ωστε να μπορω να αγορασω μια καινουρια 144ων hz.Εχω δει και βιντεακια για οθονες των 144hz αρχιζοντας με 150 ευρω χωρις εκπτωσεις και χωρις προβλημα τυπου <<Λεφτα-Ποιοτητα>>.Οσο πιο φτηνα εννοειται τοσο το καλυτερο αρκει να μην ειναι ,για 10 και 20 ευρω απο πλαστικο😂.Παρακαλω οποιος ξερει και το διαβασει να μου απαντησει.

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, KonstileKonstile είπε

Καλησπερα στο φορουμ, εχω αυτην την απορια και δεν ξερω αν θα αξιζε να παρω μια καλη οθονη των 60-75hz , και αμα γινεται να την ανεβασω στα 144hz (στα 70-100 ευρω), ή να δωσω και 50 ευρω παραπανω να παρω μια οθονη των 144hz κατευθειαν?Υποψη οτι ερχετε το black friday οποτε λογικα η τιμες θα πεσουν αρκετα ωστε να μπορω να αγορασω μια καινουρια 144ων hz.Εχω δει και βιντεακια για οθονες των 144hz αρχιζοντας με 150 ευρω χωρις εκπτωσεις και χωρις προβλημα τυπου <<Λεφτα-Ποιοτητα>>.Οσο πιο φτηνα εννοειται τοσο το καλυτερο αρκει να μην ειναι ,για 10 και 20 ευρω απο πλαστικο😂.Παρακαλω οποιος ξερει και το διαβασει να μου απαντησει.

Ευχαριστω!

ΜΙΚΡΟ o/c συνήθως γίνεται αλλά υπό προϋποθέσεις. Αν τα θες τα 144Hz πρέπει να τα πληρώσεις.

Επεξ/σία από jgeorgiou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, KonstileKonstile είπε

Αρα θα πρεπει να δωσω καμια 120-130 ευρω για ενα 144hz monitor στο black friday? Αξιζουν τα λεφτα τους τετοια μονιτορς?

ΑΝ παίζεις games και ΑΝ έχεις κάρτα GPU που θα παίζει averageFPS πάνω 100 τότε ΝΑΙ.

Επεξ/σία από jgeorgiou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...