Προς το περιεχόμενο

Samsung LF24T350 24'' IPS 75Hz Monitor, 109€ @ Κωτσόβολος


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, Silenzio είπε

πείτε καμμια γνώμη οι γνώστες, αξίζει ?

Δεν έχει 209 ευρώ το συγκεκριμένο monitor. Αυτά κάνουν και ξενερωνουμε και ούτε ένα ευρώ στη Black Friday δεν θα παρουνε. ..ενα τίμιο 24αρι ips είναι με πολύ πλαστικούρα και ΜΗ ρυθμιζόμενη βάση στηριξης. Αν καλύπτει τις ανάγκες σου είναι οκ για απλη χρηση. Με λίγο παραπάνω budget παίρνεις προφανώς κάτι πολύ καλύτερο.. με ρύθμιση ύψους π. χ. που για μένα είναι πολύ σημαντικο. 

Επεξ/σία από apostolosl
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Gulik είπε

Δεν έχω την ίδια, αλλά έχω μια πολύ παρόμοια της Samsung. Σε αυτή την τιμή είναι ΔΩΡΟ... Με κλειστά μάτια αρπάξτε την, θα με θυμηθείτε.

την πήρα τελικά ! είμαι πολύ ευχαριστημένος για τα χρήματα της όντως τίμιο πανελ, τώρα τι καλύτερο θα μπορούσα να αγοράσω με λίγο παραπάνω budget δε το γνωρίζω, ως προς τη βάση δεν έχω θέμα να ρυθμίζω ύψος, το μόνο που θα ήθελα να είχε έστω και ένα dvi επιπλέον έτσι για το ψυχολογικό.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Silenzio είπε

την πήρα τελικά ! είμαι πολύ ευχαριστημένος για τα χρήματα της όντως τίμιο πανελ, τώρα τι καλύτερο θα μπορούσα να αγοράσω με λίγο παραπάνω budget δε το γνωρίζω, ως προς τη βάση δεν έχω θέμα να ρυθμίζω ύψος, το μόνο που θα ήθελα να είχε έστω και ένα dvi επιπλέον έτσι για το ψυχολογικό.

Προηγουμένως ποιά οθόνη είχες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ την παρήγγειλα αλλά μετά την ακύρωσα για την ΗΡ 24F που έχει τα ίδια χαρακτηριστικά αλλά πιο ωραίο σχέδιο, πιο λεπτή και €10 φτηνότερη στα ΜΜ https://www.mediamarkt.gr/product/laptop-tablet-computing/othones/hp-24f-full-hd-ips-panel-monitor-24/1512790

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι τωρα παντως απογοητευση οι προσφορες σε μονιτορ. Περσυ θυμαμαι ο Κοτσο ειχε βαλει ενα acer 144hz στα 99 ευρω,θα περιμένω καποιες μερες ακομα αλλιως θα παρω την samsung και εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 minutes ago, Insead said:

και εγώ την παρήγγειλα αλλά μετά την ακύρωσα για την ΗΡ 24F που έχει τα ίδια χαρακτηριστικά αλλά πιο ωραίο σχέδιο, πιο λεπτή και €10 φτηνότερη στα ΜΜ https://www.mediamarkt.gr/product/laptop-tablet-computing/othones/hp-24f-full-hd-ips-panel-monitor-24/1512790

Για καποιους η απωλεια του vesa mount της HP ειναι dealbreaker. 🤔

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Silenzio είπε

την πήρα τελικά ! είμαι πολύ ευχαριστημένος για τα χρήματα της όντως τίμιο πανελ, τώρα τι καλύτερο θα μπορούσα να αγοράσω με λίγο παραπάνω budget δε το γνωρίζω, ως προς τη βάση δεν έχω θέμα να ρυθμίζω ύψος, το μόνο που θα ήθελα να είχε έστω και ένα dvi επιπλέον έτσι για το ψυχολογικό.

Καλά έκανες. Καλοδούλευτη να είναι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/11/2020 στις 10:12 ΜΜ, Pansar24 είπε

Μεχρι τωρα παντως απογοητευση οι προσφορες σε μονιτορ. Περσυ θυμαμαι ο Κοτσο ειχε βαλει ενα acer 144hz στα 99 ευρω,θα περιμένω καποιες μερες ακομα αλλιως θα παρω την samsung και εγω

Την Acer-Nitro-VG240Y εννοείς. 75Hz. Την έχω, είναι πολύ καλή οθόνη! Επίσης είχαν και μια Asus στο Media Markt στην ίδια τιμή, επίσης πολύ καλή. Ψάχνω κι εγώ κάτι αντίστοιχο φέτος και δεν ξέρω αν είναι καλύτερα να περιμένω ή να πάρω αυτή του θέματος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thanasis2 είπε

Την Acer-Nitro-VG240Y εννοείς. 75Hz. Την έχω, είναι πολύ καλή οθόνη! Επίσης είχαν και μια Asus στο Media Markt στην ίδια τιμή, επίσης πολύ καλή. Ψάχνω κι εγώ κάτι αντίστοιχο φέτος και δεν ξέρω αν είναι καλύτερα να περιμένω ή να πάρω αυτή του θέματος...

Spoiler

Γιατί δεν μένεις με την Acer-Nitro-VG240Y???? Μια χαρά είναι...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...