Προς το περιεχόμενο

[Smart TV] Sony KD55XH9077 55'' 799€ @Kotsovolos [ΤΕΛΟΣ]


petran91

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, loukas599 είπε

Το ίδιο και εγώ

Μετά από επικοινωνία με public δεν είχε περαστεί στο σύστημα. Ευτυχώς ή κοπέλα που μίλησα με πήρε πίσω μετά από μία ώρα και μου έδωσε αριθμό αποστολής και κούριερ

Easy mail κούριερ

Έβαλα τόν αριθμό αποστολής και μου έδειξε speedex

Απλά οι παπάρες της easy mail δεν την έχουν παραδώσει ακόμα στην speedex

Σήμερα τους πήρα τηλέφωνο και τί μου είπαν;

Να περιμένετε κύριε έχουμε πολύ δουλειά

Κοίτα κάτι παπάρες της easy mail

Άντε δω πότε θα παραλάβω

 

Eυχαριστώ Λουκά.

Το προβλημα με τα Public ειναι πως κάθε φορά που λένε "θα σας καλέσουμε εμεις σε λίγη ώρα/αύριο να σας ενημερώσουμε" δεν το κάνουν ποτέ , εκεί είναι και η ένστασή μου - και δεν ειναι μονο τωρα με τα covid και τις καραντίνες οπου άντε να το καταλάβω, πάντα έτσι ειναι στα Public δυστυχώς.

Αυτοι τωρα απο την easy mail που σου μίλησαν έτσι...πες'τους πως οι παχιές αγελάδες τελείωσαν.
Ρίξε τους μια κριτική στο google.

ΥΓ: Που βρίσκεσαι φίλε αν επιτρέπεται ? Αθήνα ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 584
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, red1 είπε

Eυχαριστώ Λουκά.

Το προβλημα με τα Public ειναι πως κάθε φορά που λένε "θα σας καλέσουμε εμεις σε λίγη ώρα/αύριο να σας ενημερώσουμε" δεν το κάνουν ποτέ , εκεί είναι και η ένστασή μου - και δεν ειναι μονο τωρα με τα covid και τις καραντίνες οπου άντε να το καταλάβω, πάντα έτσι ειναι στα Public δυστυχώς.

Αυτοι τωρα απο την easy mail που σου μίλησαν έτσι...πες'τους πως οι παχιές αγελάδες τελείωσαν.
Ρίξε τους μια κριτική στο google.

ΥΓ: Που βρίσκεσαι φίλε αν επιτρέπεται ? Αθήνα ? 

 

12 ώρες πριν, loukas599 είπε

Κρήτη

Θα τα άκουγαν αλλά έχε χάρη

 

Επεξ/σία από loukas599
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, red1 είπε

Δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται με τα Public, αναμενόμενη παραλαβή ηταν σήμερα και...το μονο που γράφει στο status ειναι "απεστάλη" , ουτε με ποιον κούριερ/μεταφορική, ουτέ αριθμό φορτωτικής, τίποτα...

Τους κάλεσα σήμερα να μου πουν εστω με ποια εταιρία την έστειλαν και τον αριθμό φορτωτικής και μου είπαν πως δεν έχει ακόμα περαστεί στο σύστημά τους...δλδ, ηταν σήμερα να παραλάβω και οι τύποι δεν ξέρουν καν με ποιους έφυγε, πιάσ'το αυγό και κούρευ'' το...

παραγγελία έγινε την Δευτέρα 23 του μήνα παρεμπιπτόντως, κάτι μου λέει πως έπρεπε να την πάρω απο Κώτσο - ο κολλητός πήρε απο 'κείνους και παρέλαβε μετά απο 2-3 μέρες μόλις.

Σε ποια περιοχη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ενημερωτικά για το thread, παραγγελια απο Κότσο σε 2 μέρες συνεπέστατοι στο σαλόνι μου η tv.

Η τηλεόραση είναι τοπ σε όλα της.

Έχω ρίξει πάνω Ps4, PC (4.4.4 chroma 4k 60Hz κομπλέ)

Εικόνα μετά απο τις ρυθμισούλες που κυκλοφορούν, άψογη.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Skia11 είπε

Παιδιά ενημερωτικά για το thread, παραγγελια απο Κότσο σε 2 μέρες συνεπέστατοι στο σαλόνι μου η tv.

Η τηλεόραση είναι τοπ σε όλα της.

Έχω ρίξει πάνω Ps4, PC (4.4.4 chroma 4k 60Hz κομπλέ)

Εικόνα μετά απο τις ρυθμισούλες που κυκλοφορούν, άψογη.

 

Καλησπέρα φίλε. Από περιέργεια, πότε την παράγγειλες; Ήταν η 9077 (ασημί) ή η 9096 (μαύρη);

Καλορίζικη επίσης

Επεξ/σία από aslpxn13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με sony center που μίλησα γιατί με ενδιαφέρει και μένα η τηλεόραση μου είπαν οτι αναμένουν παραλαβή σε κανα 2 εβδομάδες... επίσης η τιμή μου είπαν οτι θα πάει προς τα πάνω (λογικό) αλλά Ιανουάριο θα έχουμε εκπτώσεις οπότε πιστεύω οτι θα πέσει πάλι η τιμή.

Επεξ/σία από ababa641
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/12/2020 στις 10:22 ΜΜ, loukas599 είπε

Το ίδιο και εγώ

Μετά από επικοινωνία με public δεν είχε περαστεί στο σύστημα. Ευτυχώς ή κοπέλα που μίλησα με πήρε πίσω μετά από μία ώρα και μου έδωσε αριθμό αποστολής και κούριερ

Easy mail κούριερ

Έβαλα τόν αριθμό αποστολής και μου έδειξε speedex

Απλά οι παπάρες της easy mail δεν την έχουν παραδώσει ακόμα στην speedex

Σήμερα τους πήρα τηλέφωνο και τί μου είπαν;

Να περιμένετε κύριε έχουμε πολύ δουλειά

Κοίτα κάτι παπάρες της easy mail

Άντε δω πότε θα παραλάβω

 

Φίλε μην κάθεσαι και ακούς τον κάθε καραγκιόζη της μεταφορικής, κράτα screenshot τις ενημερώσεις με τον κωδικό φορτωτικής και πέρνα από ΕΕΤΤ να βγάλεις χαρτζιλίκι ως αποζημίωση για καθυστέρηση παράδοσης.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, ChrisN.S. είπε

Φίλε μην κάθεσαι και ακούς τον κάθε καραγκιόζη της μεταφορικής, κράτα screenshot τις ενημερώσεις με τον κωδικό φορτωτικής και πέρνα από ΕΕΤΤ να βγάλεις χαρτζιλίκι ως αποζημίωση για καθυστέρηση παράδοσης.

Αυτό πρέπει να κάνω αλλά δεν πιστεύω να βγάλω άκρη

Και ακόμα να την δώσουν στην speedex

Red1 η δικιά σου ήρθε;

Προσπάθησα να πάρω τηλέφωνο πάλι την easy mail και έχουν κατεβάσει τα τηλέφωνα.Να πάρω το public η τσάμπα θα το κάνω;

Επεξ/σία από loukas599
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τριτη κατεθεσα τα χρηματα στη σονι γλυφαδας , σημερα 12 η ωρα ηταν θεσσαλονικη στο χωρο μου.

 

ΑΨΟΓΟΙ.

 

για την ιστορια πηρα την αναφερομενη τηλεοραση σε 65 ιντσες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μην τρελένεστε γενικότερα. Αν σας πω εγώ ιστορία θα φρίξετε. Έκανα το λάθος να παραγγείλω από κώτσο με το πρόγραμμα δόσεων μιας και δεν έχω πιστωτική και δεν ψηνόμουν να δώσω μπαμ τα 1200. Την παρήγγειλα πριν 2 Σάββατα. εγκρίθηκε και όλα κομπλέ, και για να στείλουν την TV έπρεπε να υπογραφεί η σύμαβση. Ε και την έστειλαν με κούριερ. Ε μην τα πολυλογώ. Δεν ήρθε ΠΟΤΕ η κούριερ κι ο κώτσος προχθές ακύρωσε παραγγελία. Ευτυχως που πήρα τηλ. Τώρα την ξανάβαλ την παραγγελία και με διαβεβαίωσαν ότι όλα θα γίνουν γρηγορότερα. Άντε να δούμε.....

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έχω παραγγείλει την 75αρα από 27.11 και κατάθεση την επόμενη 28 από SONY Γλυφάδας. Στη σημερινή επικοινωνία μ είπαν ότι λογικά Δευτέρα Τρίτη θα την στείλουν Ιωάννινα.

Είναι στην αποθήκη στη Μαγούλα και γενικά υπάρχουν καθυστερήσεις. Να πω ότι με έιχαν ενημερώσει εξ αρχής γι αυτούς τους χρόνους οπότε όλα καλά.

Στα συν ότι έχει δωρεάν σετάρισμα και επίδεξη στα Γιάννενα που μ έκανε εντύπωση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα εμφανιστηκε παλι σε αποθεμα η 55αρα στο sony center για λιγα λεπτα. εγω την εχω πληρωσει ηδη και μου την κραταει το sony center μεχρι να γυρισω αθηνα οποτε δεν εκανα κινηση, αλλα καποιοι πρεει να την τσιμπησαν λογικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/12/2020 στις 11:21 ΠΜ, Skia11 είπε

Παιδιά ενημερωτικά για το thread, παραγγελια απο Κότσο σε 2 μέρες συνεπέστατοι στο σαλόνι μου η tv.

Η τηλεόραση είναι τοπ σε όλα της.

Έχω ρίξει πάνω Ps4, PC (4.4.4 chroma 4k 60Hz κομπλέ)

Εικόνα μετά απο τις ρυθμισούλες που κυκλοφορούν, άψογη.

 

Παραδόξως ο Κωτσόβολος φέτος στην bf ήταν άψογα συνεπέστατος στην επάρκεια και στις παραδόσεις. 
τουλάχιστον αυτές που παρέδωσε με ιδία μέσα ή με μεταφορική εταιρία (όχι κούριερ)

σε 1μιση ημέρα παράδοση στο σπίτι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...