Προς το περιεχόμενο

[Smart TV] Sony KD55XH9077 55'' 799€ @Kotsovolos [ΤΕΛΟΣ]


petran91

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@DJTaurus την συγκρίνουν γιατί λανθασμένα πιστεύουν πως το Αμερικάνικο μοντέλο Q80T που κάνουν review οι rtings και που μπορεί να είναι εφάμιλλο σε επιδώσεις με αυτό της XH90, είναι το ίδιο με το Ευρωπαϊκό. Αμ δε! Το λένε κιόλας και οι ίδιοι οι rtings στο τέλος του review.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 584
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την πήρα απο Sony Centre τελικά, δεν ήθελα να μπλέξω με public, plaisio κλπ με αυτα που εχω διαβάσει εδώ μεσα. 

Επεξ/σία από giorgosiraklio
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, DJTaurus είπε

Η τιμή είναι χώμα. Δεν έχω δει άλλη χρονια τη Sony να δίνει τις αντίστοιχες 900e και 900f σε BF κάτω από το 1000ρικο.

Aυτό συμβαίνει γιατί η X900H είναι άλλη κατηγορία, στο ίδιο level  με 900E, 900F, θεωρείται η 950Η.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, lemonide είπε

Η ίδια είναι; Αυτή λέει 9096 ενώ η άλλη είναι 9077

Οι ιδιες είναι απλα η 9077 το μπροστά περιμετρικο πλαίσιο είναι ασημί προσωπικά το φοβήθηκα μην το ματι πάει πάνω εκεί όταν βλέπω τηλεόραση    

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, DJTaurus είπε

Η τιμή είναι χώμα. Δεν έχω δει άλλη χρονια τη Sony να δίνει τις αντίστοιχες 900e και 900f σε BF κάτω από το 1000ρικο. 3ις τηλεοράσεις αξίζουν φέτος για τους gamers. CX για τους φραγκάτους και Χ90/Q90T για τους pleb 😜.... όσο το ψειρίζετε θα την χάσετε τη προσφορά. Μάλιστα ο Vincent συνιστά τη Sony έναντι της Q90T.... μου αρέσει που στα σχόλια μερικοί τη συγκρίνουν με κατώτερο μοντέλο (Q80T). 😱

Η τηλεόραση έχει απίστευτο μαύρο που σχεδόν συγκρίνεται με oled. Και αυτό μου το διαβεβαιώνει και φίλος μου κάτοχος lgcx που ήρθε σπίτι μου και την είδε να παίζει ταινία και game σε ps4pro

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος που να παρηγγειλε απο χτες το βράδυ και να εχει κατι νεοτερο για την εξελιξη της παραγγελιας του? Ρωτάω μιας και δεν ειχα ξαναπαραγγειλει κατι απο εκει και δε γνωριζω ποσο περιπου θα περιμενω για να εχω μια ενημερωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την κούραση των ματιών, πάιζει ρόλο περισσότερο το response time ή τα hz;

 

για την κούραση των ματιών, πάιζει ρόλο περισσότερο το response time ή τα hz;

 

για την κούραση των ματιών, πάιζει ρόλο περισσότερο το response time ή τα hz;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, yiannakas είπε

για την κούραση των ματιών, πάιζει ρόλο περισσότερο το response time ή τα hz;

για την κούραση των ματιών, πάιζει ρόλο περισσότερο το response time ή τα hz;

για την κούραση των ματιών, πάιζει ρόλο περισσότερο το response time ή τα hz;

Η βελονα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tollisth είπε

Το ιδιο πράγμα είναι στα δυο πρώτα χρονια  μετα τι σου δίνουν στα υπόλοιπαπα τρία 

Ακριβως ότι σου δίνουν και τα δύο πρώτα.

Στην εγγύηση την κλασσική στέλνεις το αντικείμενο στην αντιπροσωπεία, μετά από εκεί αν έχεις επέκταση από μαγαζί πρέπει το μαγαζί να βρει λύση στο πρόβλημα (λογικά να το φτιάξει). Στο sony center παίρνεις την εγγύηση του κατασκευαστή, οπότε πάει στην αντιπροσωπεία όπως και με τα δύο πρώτα χρόνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...