Προς το περιεχόμενο

[Monitor] Xiaomi Curved Monitor 34" 300ε @You [ΤΕΛΟΣ]


morningwood

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.you.gr/ypologistes-perifereiaka/othones-ypologiston/oles-oi-othones/mi-curved-gaming-monitor-34 
Την εβγαλε και το You οποτε τρεξτε οσοι δεν προλαβατε απο το Mi-Store . Και μην αγχωνεστε λογικα τα περισσοτερα μεγαλα καταστηματα θα την εχουν στα 300 ευρω αυτες τις μερες .

image.png.16056b11c2048da27d83a08dd33d4512.png

Επεξ/σία από morningwood
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, morningwood είπε

https://www.you.gr/ypologistes-perifereiaka/othones-ypologiston/oles-oi-othones/mi-curved-gaming-monitor-34 
Την εβγαλε και το You οποτε τρεξτε οσοι δεν προλαβατε απο το Mi-Store . Και μην αγχωνεστε λογικα τα περισσοτερα μεγαλα καταστηματα θα την εχουν στα 300 ευρω αυτες τις μερες .

498,99 μου την βγαζει 

Edit: οπως αναφερθηκε απο τον @geodarkπρεπει να μπει στο καλαθι 

Επεξ/σία από koukis hlias
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω και καιρο ειχα αναμονη διαθεσιμοτητας απο τον κωτσο. Ε τωρα την παρηγγειλα κ σε καλυτερη τιμη ελπιζω να παραλαβω. Ευχαριστω πολυ τον ts

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sangelos είπε

Καλημερα σας! Επειδη δεν εχω εμπειρια με curved monitor, για δουλειες γραφειου (excel κτλ) είναι καταλληλες; 

Αν θες να βλέπεις μεχρι το column 200 είναι ιδανική :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sangelos είπε

Καλημερα σας! Επειδη δεν εχω εμπειρια με curved monitor, για δουλειες γραφειου (excel κτλ) είναι καταλληλες;

Επειδή την έχω την οθόνη και δουλεύω από το σπίτι, κάνει και για δουλειές γραφείου. Αλλά είναι άλλο το target group. τα 144hz αν δεν παίζεις δεν θα σου χρειάζονται κάπου. Χωρίς τα 144hz μπορείς να βρεις άλλα monitors σε καλές τιμές, πιο κατάλληλα για office περιβάλλον.

Δουλεύω συχνά 2 apps side by side, μια χαρά είναι αλλά πρέπει να αποδεχτείς ότι θα τις με μια καμπύλη λόγω του curve της οθόνης.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, imvrios είπε

Χωρίς τα 144hz μπορείς να βρεις άλλα monitors σε καλές τιμές, πιο κατάλληλα για office περιβάλλον.

ποια monitor έχουν χαμηλότερη τιμή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...