Προς το περιεχόμενο

[Monitor] Xiaomi Curved Monitor 34" 300ε @You [ΤΕΛΟΣ]


morningwood

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

5 λεπτά πριν, WoodSell3r είπε

Κανενα θεμα, και να με ηξερες δεν θα εριχνα ευθυνες σε καμια περιπτωση.
Το υψος ναι με ενδιαφερει ως ενα βαθμο αλλα κυριως το πλατος για αυτο ελεγα για 2 x 27 για να εχω ανοιχτα παραλληλα προγραμματα.
Το υψος της  ειναι λιγοτερο απο μιας νορμαλ full hd 24αρας πχ;

Εχω περασει απο 2Χ24 και τωρα εχω μια 34'' και μια 24'', την 24'' την εχω αφησει μονο για γιουτιουμπ/σποτιφυ ανοιχτο και δουλευω μονο την 34'' και εχω υπεραρκετο χωρο.

Συνδυασμος της οθονης του νηματος με το windows powertoys απο το github θεωρω ειναι υπερ αρκετα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, TSINE είπε

Άρα για real estate καλύτερα 2 27 πάρα 1 34".

Για μενα προσωπικα αν μπορεις να αγορασεις 2 27ρες τοτε καλυτερα ναι . Απλα αν θες και 1440p και 144hz ξεφευγει λιγο η τιμη . Εγω εχω μια 27ρα 1080p σαν δευτερη και μια 32ρα 1400p main την οποια πουλησα για να παω σε 144hz και τσιμπησα την xiaomi απο το mistore . Η 27ρα σε 1080p ειναι λιγο καπως , σε καποια πραγματα pixel-ιαζει . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Arkin είπε

34αρα χωρίς curved θα δείχνει τεράστια αριστερά δεξιά. Πήγα από 29αρα flat σε 34αρα curved και δεν μου φάνηκε τόσο πιο μεγάλη αριστερά δεξιά λόγω του curved. To curved στις 16:9 δε καταλαβαίνω εκείνη πάει τσάμπα και δεν έχει νόημα. 

Ισχυει αυτο . Ειχα δει σε ενα καταστημα demo μια lg 34ρα 1080p flat και ηταν απαισια εμπειρια . pixelized μεχρι τον θεο και θεορατη σε σημειο να κουραζει το κεφαλι δεξια αριστερα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, isaias1983 είπε

Κ μετά από 1 μήνα κ 2 μέρες ο κοτσοβολος μου έστειλε ότι την Τρίτη παραλαμβάνω την οθόνη...παραγγελία 18/10...

Από κίνα την έφερε με απλό post office γι αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, isaias1983 είπε

Κ μετά από 1 μήνα κ 2 μέρες ο κοτσοβολος μου έστειλε ότι την Τρίτη παραλαμβάνω την οθόνη...παραγγελία 18/10...

Την παρειγγειλα χθες απο mi-store και πριν μου ηρθε μηνυμα οτι ειναι ετοιμη προς παραδοση στην acs . παιζει να την παραλαβω πιο νωρις απο σενα χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι gpu χρειαζεται περιπου ? Ryzen 3 3200g με rx 570-590 κ 16gb θα ναι μια χαρα ? Αν οχι , τι gpu προτεινεται ? Απο παιχνιδια LoL κυριως , το θεμα ειναι να μη ''κολαει'' στο browsing , word, youtube. Ευχαριστω εκ των πρωτερον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GrecoPrimo είπε

Τι gpu χρειαζεται περιπου ? Ryzen 3 3200g με rx 570-590 κ 16gb θα ναι μια χαρα ? Αν οχι , τι gpu προτεινεται ? Απο παιχνιδια LoL κυριως , το θεμα ειναι να μη ''κολαει'' στο browsing , word, youtube. Ευχαριστω εκ των πρωτερον

Με Ryzen5 3600/16GB@3200Mhz/1060 6GB lol 200FPS - CS 150FPS - R6S 120FPS, και λιγο TW:Three Kingdoms που δοκιμασα τα επιανα τα 60FPS

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas.stamb είπε

Ούτε αυτό το πρόλλαβα... Θα τρελαθώ!!

Μην αγχω , θα παιξει σε πολλα καταστηματα αυτες τις μερες κανε υπομονη . Δες στις 12 στο πλαισιο που θα βγαλει τις προσφορες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Giannis9700 είπε

Αναλυση 3440Χ1440 εννοειται, δεν ανεφερα και τιποτα πολυ απαιτητικους τιτλους

όμορφα, άντε να δούμε πως θα τα πάει η 580 αν και φοβάμαι ότι θα χρειαστεί αναβάθμιση κι εκεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...