Προς το περιεχόμενο

mi 34 curved 299 plaisio [EΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ ΣΤΟ 5ΛΕΠΤΟ]


spipan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, TheOneGandalf είπε

Να κάνω και εγώ ένα update σχετικά με την παραγγελία. 

Μαιλ καταχώρησης 11:48. Στην κατάσταση παραγγελίας λέει 'Aναμονή για παραλαβή προιόντος'. Δεν μου ήρθε κάποιο άλλο μαιλ.

Πήρα τηλέφωνο και μου λένε η παραγγελία έχει δρομολογηθεί για παραλαβή αύριο.. Τώρα να τους πιστέψω;;

 

Μας δουλεύουν τελικά.. Τώρα που ξαναμιλησα μαζί τους μου είπανε ότι η παραγγελία δεν έχει δρομολογηθεί για αύριο δεν υπάρχει διαθεσιμότητα στο προϊόν.. Ίσως παραλάβουν 27 του μήνα.. ίσως ίσως. Για κλωτσιές λοιπόν και το πλαίσιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, de_thymamai είπε

Επειδη και γω την πηρα για xbox εννοεις οτι θα βλεπω μαυρα κενα?

Ναι, εκτός αν επιθυμείς να βλέπεις λίγο παραπάνω wide το 16:9 σήμα καθώς κάνει stretch για να φύγουν οι μπάρες. Προσωπικά η παλιά μου lg 29um69 για κάποιο λόγο μου άρεσε περισσότερο στο ps4 σε σχέση με την xiaomi. Σε pc δεν το συζητάμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11:48 email επιβεβαίωσης 

12:35 email για πρόβλημα με την διαθεσιμότητα. 

Στο 1ο τηλέφωνο μου είπαν πως θα παραλάβω όταν θα έρθει νέα παρτίδα. Στο 2ο τηλέφωνο που έκανα στις 9 παρα με ρώτησαν που μένω και πως πλήρωσα και μου είπαν πως θα παρακαλώ την Δευτέρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, TheOneGandalf είπε

Μας δουλεύουν τελικά.. Τώρα που ξαναμιλησα μαζί τους μου είπανε ότι η παραγγελία δεν έχει δρομολογηθεί για αύριο δεν υπάρχει διαθεσιμότητα στο προϊόν.. Ίσως παραλάβουν 27 του μήνα.. ίσως ίσως. Για κλωτσιές λοιπόν και το πλαίσιο.

μου ηρθαν 2 email ακυρωσης + στον λογαριασμο μου λεει ακυρωμενες και οι 2
στο τηλεφωνο μου λενε πως η 1η εχει δρομολογηθει για Δευτερα και την 2η οθονη μου την ακυρωσαν επειδη νομιζαν πως την εκανα λαθος 2 φορες παραγγελια ενω εγινε η 2η μετα απο 10 λεπτα περιπου...και οτι θα ενημερωσει την συναδελφο του να μου την προχωρησουν κανονικα και την 2η....
οτι να νε πραγματικα
ακομα λεει παντως ακυρωμενες και οι 2 στο σαιτ

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακουσα οτι θα την βαλουν και αλλα καταστηματα.ξερει κανεις κατι. εαν καποιος το μετανιωσε ας μου στηλει μηνυμα για αμεση αγορα απο αθηνα κεντρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, ThanosR92 είπε

Στο 1ο τηλέφωνο μου είπαν πως θα παραλάβω όταν θα έρθει νέα παρτίδα. Στο 2ο τηλέφωνο που έκανα στις 9 παρα με ρώτησαν που μένω και πως πλήρωσα και μου είπαν πως θα παρακαλώ την Δευτέρα. 

αυτο ειναι το μονο σιγουρο...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, de_thymamai είπε

Επειδη και γω την πηρα για xbox εννοεις οτι θα βλεπω μαυρα κενα?

Ναι οι κονσολες υποστηριζουν 16:9 οχι ultrawide αναλυσεις ακομα. Ισως γινεται με stretching αλλα θα φαινεται ασχημα στα παιχνιδια.

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, DimosthenisG είπε

ΜΗΝ αγοραζετε εν ετη 2020 μη 4Κ οθονη..

Εδω έχουμε απορία αν θα τρέχει σωστά η 2K και εσύ μας προτείνεις 4Κ. Μάλιστα. 🤭

Επεξ/σία από ThanosR92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, DimosthenisG είπε

ΜΗΝ αγοραζετε εν ετη 2020 μη 4Κ οθονη..

Ναι ας παρουμε 4K ultrawide που για να βγαλεις ακομα και 60fps θες καρτα του 2025. 3440x1440 στις 34 ιντσες δινει 110ppi. Επισης 21:9 για gaming ειναι πολυ ανωτερο απο οποιοδηποτε monitor σε 16:9. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ThanosR92 είπε

Έχω έχω απορία αν θα τρέχει σωστά η 2K και εσύ μας προτείνεις 4Κ. Μάλιστα. 🤭

Το 1440p UW ειναι κατι σαν 3K. Εχει 4.95 εκατομυρρια pixels. Το 4K εχει 8 εκατομμυρια και το 1440p εχει 3.7 εκατομμυρια.

1 λεπτό πριν, Boubis1411 είπε

Για 1080 δεν κανει; 

Εννοεις να την τρεχεις σε 2560x1080?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...