Προς το περιεχόμενο

mi 34 curved 299 plaisio [EΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ ΣΤΟ 5ΛΕΠΤΟ]


spipan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγγνώμη που απαντάω ως άκυρος (όσον αφορά την προσφορά), αλλά θα ήθελα μερικές απόψεις απ' όσους την παίρνετε τώρα (ακούστηκε κάπως αυτό αλλά όκ) και κυρίως απ' όσους την έχετε στη κατοχή σας.

Έχω 1050Ti και R5 - 1600, θα έχω θέμα; Σε τι κάρτα γραφικών θα πρέπει να πάω για να παίζω decent;

Σε αυτά τα χρήματα υπάρχει κάποιο αντίπαλο δέος στις 27 ίντσες; 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 192
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ήμουν στην σελίδα του προϊόντος όχι να περιμένω να φορτώσει η σελίδα του black friday κάνοντας refresh με 200ρα σύνδεση με το που πέφτει η τιμή στα 300 αμεσως καλάθι και μου έγραφε ότι το προϊόν είναι εξαντλημένο. Τι να πω θα φάνε καλές κριτικές σε ότι βγάλουν και report.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμή προσφοράς πάντως ήταν online πολύ πριν τις 12:00. Αν έμπαινε το προιόν στο καλάθι, εμφανιζόταν η τιμή προσφοράς και  μπορούσες να κάνεις checkout κανονικά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω εκανα παρραγγελια ενω ηταν κανονικα διαθεσιμο πριν προλαβει να ξεκινησει το blackfriday

και πριν λιγο μου εστειλαν μηνυμα οτι παρουσιαστηκε προβλημα με την διαθεσιμοτητα.

Συνεχεια τα ιδια!

11:47 εγινε η παραγγελεια 11¨50 επιβεβαιωση απο το πλαισιο στο μαιλ

ΚΑΙ 12:07 μαιλ με προβλημα διαθεσιμοτητας

Σιγουρα κατι δεν παει καλα

Επεξ/σία από DjAde
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Ola150 είπε

Συγγνώμη που απαντάω ως άκυρος (όσον αφορά την προσφορά), αλλά θα ήθελα μερικές απόψεις απ' όσους την παίρνετε τώρα (ακούστηκε κάπως αυτό αλλά όκ) και κυρίως απ' όσους την έχετε στη κατοχή σας.

Έχω 1050Ti και R5 - 1600, θα έχω θέμα; Σε τι κάρτα γραφικών θα πρέπει να πάω για να παίζω decent;

Σε αυτά τα χρήματα υπάρχει κάποιο αντίπαλο δέος στις 27 ίντσες; 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Σε κανα λολ δεν νομιζω να εχεις θεμα, αν κοιτας σε απαιτητικους ΑΑΑ τιτλους σιγουρα θες αναβαθμιση σε GPU

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Giannis9700 είπε

Σε κανα λολ δεν νομιζω να εχεις θεμα, αν κοιτας σε απαιτητικους ΑΑΑ τιτλους σιγουρα θες αναβαθμιση σε GPU

εμενα δεν με ενδιαφερει το gaming αλλα windows χρηση. Στα 60Hz θα έχω θεμα με AMD 7870 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Giannis9700 είπε

Σε κανα λολ δεν νομιζω να εχεις θεμα, αν κοιτας σε απαιτητικους ΑΑΑ τιτλους σιγουρα θες αναβαθμιση σε GPU

Εντάξει για DotA 2 που παίζω όντως δεν περίμενα να έχω θέμα, για MW σε medium θα μπορέσω να παίξω έως ότου κάνω την αναβάθμιση; Επίσης, όντως αξίζει τα λεφτά της;

Επεξ/σία από Ola150
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, grevoil είπε

Ήμουν στην σελίδα του προϊόντος όχι να περιμένω να φορτώσει η σελίδα του black friday κάνοντας refresh με 200ρα σύνδεση με το που πέφτει η τιμή στα 300 αμεσως καλάθι και μου έγραφε ότι το προϊόν είναι εξαντλημένο. Τι να πω θα φάνε καλές κριτικές σε ότι βγάλουν και report.

Αυτά έτσι είναι, σε προσφορές με χαμηλή διαθεσιμότητα πάντα κάποιοι δεν προλαβαίνουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με την ηλεκτρονική σας παραγγελία θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι κατά τηνεπεξεργασία της παραγγελίας σας παρουσιάστηκε θέμα διαθεσιμότητας σε ορισμένα από τα υλικάπου επιλέξατε.Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας προκειμένου να σας ενημερώσουμε σχετικά.

 

😆

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, grevoil είπε

Ήμουν στην σελίδα του προϊόντος όχι να περιμένω να φορτώσει η σελίδα του black friday κάνοντας refresh με 200ρα σύνδεση με το που πέφτει η τιμή στα 300 αμεσως καλάθι και μου έγραφε ότι το προϊόν είναι εξαντλημένο. Τι να πω θα φάνε καλές κριτικές σε ότι βγάλουν και report.

Φιλε το ιδιο ακριβως εκανα και εγω. Μπηκα αμέσως στο σαιτ εκανα συνεχεια ριφρες και τελικα με αφησε να προχωρησω οποτε την χτυπησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Ola150 είπε

Συγγνώμη που απαντάω ως άκυρος (όσον αφορά την προσφορά), αλλά θα ήθελα μερικές απόψεις απ' όσους την παίρνετε τώρα (ακούστηκε κάπως αυτό αλλά όκ) και κυρίως απ' όσους την έχετε στη κατοχή σας.

Έχω 1050Ti και R5 - 1600, θα έχω θέμα; Σε τι κάρτα γραφικών θα πρέπει να πάω για να παίζω decent;

Σε αυτά τα χρήματα υπάρχει κάποιο αντίπαλο δέος στις 27 ίντσες; 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

2070 super minimum και όχι για όλα τα games,  

και σε AMD 5700XT minimum.

Επεξ/σία από gorilas13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, EvilEyes είπε

Διαθέσιμη ακόμα στο πλαίσιο. 

Εν τω μεταξύ ενώ παρήγγειλα με αντικαταβολή μόλις μου ήρθε sms ότι θέλουν προεξοφληση για να τη στείλουν. 

Ισχύει για παραγγελίες αντικαταβολής από 500ευρω και πάνω αυτό γενικά. Βέβαια 11:50 μου ήρθε mail επιβεβαίωσης παραγγελίας για 2 οθόνες (598ευρω) αλλά μήνυμα για προεξόφληση δεν μου έχει ρθει. Ίσως έχω φάει και άκυρο 🙄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...