Προς το περιεχόμενο

mi 34 curved 299 plaisio [EΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ ΣΤΟ 5ΛΕΠΤΟ]


spipan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω έκανα παραγγελία με mail επιβεβαίωσης στις 11.55 και πληρωσα με ebanking, προχώρησε σε κατάσταση αναμονή επιβεβαίωσης πληρωμής απο το "επεξεργασία¨.

Μίλησα και ένα υπάλληλο για την πληρωμή μου και μου είπε από μονος του ότι ούτως η άλλως δεν ειναι τώρα διαθέσιμη και οτι περιμένουν κομμάτια Δευτέρα-Τρίτη.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, morningwood είπε

Η aoc που σου εστειλε το παιδι οχι δεν ειναι 144hz . Ειναι 1440p στα 75

Α με συγχωρείς νόμιζα μιλούσατε για την Xiaomi, όλα καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Dimos13 είπε

Εγω έκανα παραγγελία με mail επιβεβαίωσης στις 11.55 και πληρωσα με ebanking, προχώρησε σε κατάσταση αναμονή επιβεβαίωσης πληρωμής απο το "επεξεργασία¨.

Μίλησα και ένα υπάλληλο για την πληρωμή μου και μου είπε από μονος του ότι ούτως η άλλως δεν ειναι τώρα διαθέσιμη και οτι περιμένουν κομμάτια Δευτέρα-Τρίτη.

Αρα καλή πρωτοχρονιά , Με τον χρόνο θα παραλάβουμε και άν . Σιγά μην τους έρθουν νέα κομμάτια την τρίτη .

Κρίμα και είχα ελπίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, TSINE είπε

Αρα καλή πρωτοχρονιά , Με τον χρόνο θα παραλάβουμε και άν . Σιγά μην τους έρθουν νέα κομμάτια την τρίτη .

Κρίμα και είχα ελπίδες

Επειδή δεν έχω εμπειρία απο τέτοιες παραγγελίες που πέφτουν όλοι μαζί, μπορούν να μας πουν άκυρη τελείως και γεια σας?

Η απλά μπαίνεις σε αναμονή? Η αναμονή προσωπικά δεν με πειράζει ιδιαίτερα αρκεί να μη χάσω τη τιμή. Γιατί τώρα θα περάσει η εβδομάδα προσφορών και δεν θα μπορώ να τη χτυπήσω αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, TSINE είπε

Αρα καλή πρωτοχρονιά , Με τον χρόνο θα παραλάβουμε και άν . Σιγά μην τους έρθουν νέα κομμάτια την τρίτη .

Κρίμα και είχα ελπίδες

Αυτό φοβάμαι κι εγώ, αλλά γιατί σε άλλους έστειλαν ακυρωτικό email;
Αν το πλάνο τους είναι να ολοκληρώσουν τις παραγγελίες με την επόμενη παραλαβή τους (όποτε είναι αυτή) γιατί δεν κράτησαν όλες τις παραγγελίες που τους ήρθαν αλλά ακύρωσαν κάποιες;

Επεξ/σία από keeent
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν λιγο με πηραν απο την αντιπροσωπεια πως παραλαβες θα γινουν απο τελος νοεμβριου μεχρι πρωτη βδοαμδα δεκεμβριου!

Επεξ/σία από generalb31
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη διαβαζω πως αλλοι θα παρουν εστω και τελος του μηνα και αλλοι εφαγαν ακυρο με τι τροπο κανατε την πληρωμη;

Θελω να δω αν θα την δωσουν σε αυτους που πληρωσαν και ακυρωσαν σε αντικαταβολες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, LLLEFTERIS είπε

Επειδη διαβαζω πως αλλοι θα παρουν εστω και τελος του μηνα και αλλοι εφαγαν ακυρο με τι τροπο κανατε την πληρωμη;

Θελω να δω αν θα την δωσουν σε αυτους που πληρωσαν και ακυρωσαν σε αντικαταβολες.

Εμενα αντικαταβολη ειναι απο την αντιπροσωπεια ομως! Γενικα δε νομιζω να ακυρωσουν σε καποιον,θα φτασει καραβι απο κινα:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με αντικαταβολή μου ήρθε μέιλ 

Σχετικά με την ηλεκτρονική σας παραγγελία θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι κατά την
επεξεργασία της παραγγελίας σας παρουσιάστηκε θέμα διαθεσιμότητας σε ορισμένα από τα υλικά
που επιλέξατε.

Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας προκειμένου να σας ενημερώσουμε σχετικά
.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, generalb31 είπε

Πριν λιγο με πηραν απο την αντιπροσωπεια πως παραλαβες θα γινουν απο τελος νοεμβριου μεχρι πρωτη βδοαμδα δεκεμβριου!

Η αντιπροσωπεία που βρήκε το τηλέφωνο σου;
EDIT: Τώρα είδα οτι παρήγγειλες από αλλού.

Είμαι στο τηλέφωνο με την εξυπηρέτηση και μεχρι στιγμής έχω μιλήσει με 4 υπαλλήλους που με πετάει ο ένας στον άλλο...

Επεξ/σία από keeent
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...