Προς το περιεχόμενο

mi 34 curved 299 plaisio [EΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ ΣΤΟ 5ΛΕΠΤΟ]


spipan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά δε μαζεύεστε εδώ; Καλύτερα θα οργανωθείτε σιγά-σιγά με τόσους που θα την πάρουν. Και θα συγκεντρωθούν όλα κάπου μαζί χωρίς να χαθούν.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, DjAde είπε

ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΓΙΑ GSYNC ME ME ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ADAPTIVE SYNC και απο ποσα μεχρι ποσα hz υποστηριζει.

οπως το freeasync 2.

αυτη που εχω τωρα πχ. το freesync δουλευει απο 40fps μεχρι 75. αν εισαι ψυλοτερα η χαμηλοτερα δεν δουλευει το freesync

48-144 via DisplayPort
48-121 via HDMI

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν κάποιος άλλαξε γνώμη για τη παραγγελία του, ας μου στείλει μήνυμα. Θα δώσω και κάτι παραπάνω. ❤️

Επεξ/σία από Deadlift
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε επικοινωνία που είχα με το Πλαίσιο, εγώ κάλεσα, η κοπελιά μου το πήγαινε για ακύρωση, με το επιχείρημα ότι δεν γνωρίζουν καθόλου, αν και πότε θα ξαναφέρουν οπότε η παραγγελία μου θα έπρεπε να ακυρωθεί. Ωστόσο, με τα πολλά και αφού έκανα ξεκάθαρο ότι είμαι διατεθειμένος να περιμένω, μετά από επικοινωνία της (ή και όχι) με κάποιον, μου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα αλλά δεν έχει καθόλου ημερομηνία παραλαβής. Καταφέραμε να κρατήσουμε την τιμή, για να δούμε, θα έρθει ποτέ; (Η παραγγελία έγινε με κάρτα)

 

Edit: Πολύ άμεσα ήρθε και mail
 

Αναφορά σε κείμενο

Αγαπητέ κε .... ,Σχετικά με την παραγγελία σας:Κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως αναμένουμε την παραλαβήτου προίόντος στις κεντρικές μας αποθήκες.Αμέσως μόλις το προϊόν γίνει διαθέσιμο, θα σας καλέσουμε ώστε να διευθετήσουμε τηναποστολή της.Για οποιαδήποτε απορία είμαστε πάντα στη διάθεσή σας

Δεν έχω εμπειρία από τέτοιου είδους προσφορές (του δίλεπτου). Αλλά μάλλον σε όποιον έστειλαν το μειλ με το "θέμα διαθεσιμότητας" θα πρότεινα να επικοινωνήσει μαζί τους

Επεξ/σία από tsakalos.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, tsakalos. είπε

Σε επικοινωνία που είχα με το Πλαίσιο, εγώ κάλεσα, η κοπελιά μου το πήγαινε για ακύρωση, με το επιχείρημα ότι δεν γνωρίζουν καθόλου, αν και πότε θα ξαναφέρουν οπότε η παραγγελία μου θα έπρεπε να ακυρωθεί. Ωστόσο, με τα πολλά και αφού έκανα ξεκάθαρο ότι είμαι διατεθειμένος να περιμένω, μετά από επικοινωνία της (ή και όχι) με κάποιον, μου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα αλλά δεν έχει καθόλου ημερομηνία παραλαβής. Καταφέραμε να κρατήσουμε την τιμή, για να δούμε, θα έρθει ποτέ; (Η παραγγελία έγινε με κάρτα)

Edit: Πολύ άμεσα ήρθε και mail
 

Δεν έχω εμπειρία από τέτοιου είδους προσφορές (του δίλεπτου). Αλλά μάλλον σε όποιον έστειλαν το μειλ με το "θέμα διαθεσιμότητας" θα πρότεινα να επικοινωνήσει μαζί τους

Πριν παρεις τηλεφωνο τσεκαρες μηπως την κατασταση της παραγγελιας;

Μου ηρθε και εμενα το μαιλ με την διαθεσιμοτητα, προσπαθησα να επικοινωνησω 2 φορες αλλα απο την μεγαλη αναμονη τελικα εκλεισα την γραμμη. Ωστοσο, στην εξελιξη της παραγγελιας αναφερεται: "Αναμονή για Παραλαβή Προϊόντος"

Επεξ/σία από WoodSell3r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eγώ μόλις έλαβα e-mail ότι παραλαμβάνω μέχρι τις 23/11.

email επιβεβαίωσης παραγγελίας 11:50 και εξόφληση με κάρτα.

Επεξ/σία από ReaperX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω και εγώ ένα update σχετικά με την παραγγελία. 

Μαιλ καταχώρησης 11:48. Στην κατάσταση παραγγελίας λέει 'Aναμονή για παραλαβή προιόντος'. Δεν μου ήρθε κάποιο άλλο μαιλ.

Πήρα τηλέφωνο και μου λένε η παραγγελία έχει δρομολογηθεί για παραλαβή αύριο.. Τώρα να τους πιστέψω;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, TheOneGandalf είπε

Να κάνω και εγώ ένα update σχετικά με την παραγγελία. 

Μαιλ καταχώρησης 11:48. Στην κατάσταση παραγγελίας λέει 'Aναμονή για παραλαβή προιόντος'. Δεν μου ήρθε κάποιο άλλο μαιλ.

Πήρα τηλέφωνο και μου λένε η παραγγελία έχει δρομολογηθεί για παραλαβή αύριο.. Τώρα να τους πιστέψω;;

ναι γιαί άλλα 11¨48 και άλλο πχ 12¨10 που είναι το δικό μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σειρά προτεραιότητας δεν βλέπω να τηρείται πάντως...
Εκτός και αν το email timestamp δε συμβαδίζει με τον αύξον αριθμό παραγγελίας λόγω ίσως κάποιας καθυστέρησης στο mailing system.

Εγώ έχω λάβει μόνο ένα email επιβεβαίωσης στις 11:48 και στην επισκόπηση δείχνει ακόμα "Σε επεξεργασία".

Επεξ/σία από keeent
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ μόλις τώρα κάλεσα και μου είπαν ότι θα στοκαρουν στις 27.

Μετά την κλήση ήρθε καπάκι και το email με το κείμενο που έβαλαν τα παιδιά παραπάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, WoodSell3r είπε

Πριν παρεις τηλεφωνο τσεκαρες μηπως την κατασταση της παραγγελιας;

Μου ηρθε και εμενα το μαιλ με την διαθεσιμοτητα, προσπαθησα να επικοινωνησω 2 φορες αλλα απο την μεγαλη αναμονη τελικα εκλεισα την γραμμη. Ωστοσο, στην εξελιξη της παραγγελιας αναφερεται: "Αναμονή για Παραλαβή Προϊόντος"

Ναι φίλε μου, ακριβώς στην ίδια "φάση" ήταν η παραγγελία μου και είναι ακόμα δηλαδή παρά το νέο mail. Η αλήθεια είναι ότι τώρα έχει και λογική. Στο τηλεφωνικό κέντρο γύρω στα 10 λεπτά περίμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...