Προς το περιεχόμενο

Κερδίστε 5.000 μίλια εξαργύρωσης με την εγγραφή σας στο Miles+Bonus!


Vasileios-gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά κατά την εξαργύρωση μπορείτε να επιλέξετε ότι αφορά άλλο άτομο. Δεν έχει καμία σχέση με τι όνομα κάνετε εγγραφή όταν μπορείτε να εξαργυρώσετε τα μίλια σε άλλο άτομο.

Spoiler

aegean.jpg.4745a13ff7d5443f95805afd4b8be17e.jpg

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://el.aegeanair.com/oroi-kai-gnostopoiiseis/milesbonus-terms-and-conditions/

Με βάση τον πρώτο όρο 1. ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ, αυστηρά ένας (προσωπικός) λογαριασμός miles and bonus για κάθε άτομο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

για τις ανηλικες κορες μπορω να ανοιξω ????

τελικα δέχτηκε την εγγραφη

 

Επεξ/σία από george kesoglu
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η καταχώρηση των επιπλέον 4.000 μιλίων εξαργύρωσης στον Miles+Bonus λογαριασμό των νέων μελών θα γίνει έως και 15.12.2020.

Επεξ/σία από gotthard
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/11/2020 στις 7:13 ΜΜ, fotisgate6 είπε

Αν κάποιος το έκανε, μπορεί να μας πει αν του δίνει το σύστημα τη δυνατότητα να τα στείλει?

https://el.aegeanair.com/milesandbonus/purchase-and-share-miles/transfer-miles/

https://el.aegeanair.com/milesandbonus/news/2020/transfermilessuspended_nov20/

Αναστολή υπηρεσίας μεταφοράς μιλίων

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η υπηρεσία μεταφοράς μιλίων έχει ανασταλεί, μέχρι νεοτέρας.

Σύντομα θα είναι ξανά διαθέσιμη και θα έχετε και πάλι τη δυνατότητα να μεταφέρετε μίλια σε άλλα μέλη του προγράμματος.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω μια απορία. Αν και εφόσον ξανά επιστρέψει σύντομα η υπηρεσία μεταφοράς μιλίων και λειτουργεί με τον τρόπο που λειτουργούσε και πριν, επειδή έχω ήδη μαζεμένα κάποια μίλια εξαργυρωσης-αναβαθμισης, αν δώσω τα 15€ για τη μεταφορά 5000 μιλίων στον δικό μου λογαριασμό, θα μετρήσουν ως μίλια αναβάθμισης για να γίνω silver, ή μόνο για εξαργύρωση σε πτήση κλπ? (Έχω κάνει τις τουλάχιστον 2 πτήσεις εντός ενός έτους με aegean που βλέπω στους όρους )

Επεξ/σία από stevengreeceGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μικρη επιφυλαξη, νομιζω μονο τα εξαργυρωσης μεταφερονται. Αν σου λειπουν λιγα αναβαθμισης για να ανεβεις βαθμιδα μπορεις να τα αγορασεις σε τσουχτερη τιμη απο την Aegean, αλλα δεν μπορεις να παρεις πολλα (ουτε συμφερει αλλωστε).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/11/2020 στις 8:13 ΜΜ, fotisgate6 είπε

Αν κάποιος το έκανε, μπορεί να μας πει αν του δίνει το σύστημα τη δυνατότητα να τα στείλει?

https://el.aegeanair.com/milesandbonus/purchase-and-share-miles/transfer-miles/

ΓΙα να στείλεις 1000 μίλια λέει πληρώνεις 15 ευρώ!! Πιο ακριβά από το να αγοράσω εισιτηριο θα βγει να μεταφερει 5000 μιλια. (75 ευρω).  Με 75 ευρώ βρίσκω πήγαινε-έλα προορισμό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Backpacker είπε

ΓΙα να στείλεις 1000 μίλια λέει πληρώνεις 15 ευρώ!! Πιο ακριβά από το να αγοράσω εισιτηριο θα βγει να μεταφερει 5000 μιλια. (75 ευρω).  Με 75 ευρώ βρίσκω πήγαινε-έλα προορισμό. 

Εννοείται πως η μεταφορά είναι 15€ ανα συναλλαγη. Είτε στείλεις 1000 ειτε 50000 μίλια 15€ πλήρωνεις. Αν υπολογίσεις ότι η αγορά τους κοστίζει 25€ τα 1000 μιλια μια χαρα συμφέρει η μεταφορά. 

Εγώ σε λογαριασμό φίλου που ανοιξα χθες τα πήρε κατευθείαν τα 5000 μιλια 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, filip123go είπε

Και εμένα κατά την εγγραφή 1000 μου έδωσε.

Λογικά θα πιστωθούν αργότερα τα υπόλοιπα.

 

Δεν υπάρχει λογική σε αυτή την εταιρεία. Μιλάμε για αυτούς που υπεξαίρεσαν χρήματα και έδιναν vouchers...

Εγω θα ήμουν επιφυλακτικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, cacofonix-3 είπε

Δεν υπάρχει λογική σε αυτή την εταιρεία. Μιλάμε για αυτούς που υπεξαίρεσαν χρήματα και έδιναν vouchers...

Εγω θα ήμουν επιφυλακτικός.

Δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα, έτσι κ αλλιώς δεν τους πολυ-χρησιμοποιώ. Ειδικά από την στιγμή που είναι δωρεάν. Αν στην τελική δεν τα δώσουν, κάνουν δυσφήμιση στην ίδια τους την εταιρεία. Καλύτερα να μην έκαναν καθόλου το promotion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσέξτε πάντως μην κάνετε εγγραφή πολυ νωρις αν δεν εχετε σκοπο να κανετε ταξίδι. Τα μίλια που δίνει δώρο είναι και αναβάθμισης κάποια που μετά απο 1 χρόνο γινονται μιλια εξαργύρωσης. Τα μιλια αναβαθμισης χρησιμοποιουνται για να ανεβεις στάτους σε Gold. Τα εξαργυρωσης ειναι μονο για εξαργυρωση σε εισιτηρια και συνεργάτες. Οποτε αν πχ παρεις σήμερα 25/11 1000 μίλια αναβάθμισης και απαιτουνται άλλα 10000 για να γινεις Gold , στις 25/11/2021 αυτόματα θα θες ξανά 11000 για Gold γιατι θα ληξουν τα μιλια αναβαθμισης.

Μιλια αναβαθμισης παιρνεις απο τις πτησεις αλλά και με την έκδοση της Aegean Bonus Visa  της Alpha (πιστωτική)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...