Προς το περιεχόμενο

SAMSUNG GALAXY NOTE 10 256 AURA GLOW ΣΤΑ PUBLIK ΚΑΙ MEDIAMARKT ΣΤΑ 499 ΕΥΡΩ..


kazampidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

25 minutes ago, master1992g said:

Πήρα χθες να κανω τηλεφωνικά την παραγγελία στα PUBLIC και να με ενημερώσουν για την διαδικασία και τελικά δεν το παρήγγειλα... θα αναφέρω ότι μου είπε η υπάλληλος στο τηλέφωνο.

Λόγω της παρούσας κατάστασης κάνετε την παραγγελία με επιλογή κανονικού τιμολογίου και πληρώνετε όλο το ποσό της παραγγελίας.

Μόλις παραλάβετε την παραγγελία σας μας στέλνετε μέσω email την σελίδα του taxisnet που αναφέρει ότι η επιχείρηση καλύπτεται από το αρθρο 39α και ένα iban της επιχείρησης.

Στην πορεία κάνουμε τον έλεγχο και σας κάνουμε κατάθεση του ποσού ΦΠΑ στον λογαριασμο σας

ΑΛΛΑ πριν προχωρήσω ευτυχώς ρώτησα σε πόσο διάστημα θα γίνει η κατάθεση του ΦΠΑ στον λογαριασμό μου... και η απάντηση ήταν δεν γνωρίζουμε αλλά λογω της αυξημένης κίνησης

μπορεί να καθυστερήσει παραπάνω από το φυσιολογικό... όταν της ζήτησα να μου δώσει έναν χρονικό ορίζοντα μου είπε από 1 μήνα που είναι το φυσιολογικό μέχρι και  πάνω από 2 μήνες!

Ρώτησα και στα media για να ξέρουμε... Στα 380 περίπου είναι καλή περίπτωση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, master1992g είπε

Πήρα χθες να κανω τηλεφωνικά την παραγγελία στα PUBLIC και να με ενημερώσουν για την διαδικασία και τελικά δεν το παρήγγειλα... θα αναφέρω ότι μου είπε η υπάλληλος στο τηλέφωνο.

Λόγω της παρούσας κατάστασης κάνετε την παραγγελία με επιλογή κανονικού τιμολογίου και πληρώνετε όλο το ποσό της παραγγελίας.

Μόλις παραλάβετε την παραγγελία σας μας στέλνετε μέσω email την σελίδα του taxisnet που αναφέρει ότι η επιχείρηση καλύπτεται από το αρθρο 39α και ένα iban της επιχείρησης.

Στην πορεία κάνουμε τον έλεγχο και σας κάνουμε κατάθεση του ποσού ΦΠΑ στον λογαριασμο σας

ΑΛΛΑ πριν προχωρήσω ευτυχώς ρώτησα σε πόσο διάστημα θα γίνει η κατάθεση του ΦΠΑ στον λογαριασμό μου... και η απάντηση ήταν δεν γνωρίζουμε αλλά λογω της αυξημένης κίνησης

μπορεί να καθυστερήσει παραπάνω από το φυσιολογικό... όταν της ζήτησα να μου δώσει έναν χρονικό ορίζοντα μου είπε από 1 μήνα που είναι το φυσιολογικό μέχρι και  πάνω από 2 μήνες!

Πήρα κ εγώ το πρωί κ μ είπε τα ίδια ακριβώς. 

Είχα πάρει το πλας στην προηγούμενη προσφορά από το κατάστημα βέβαια  και οντως, πλήρωσα στο ταμείο όλο το ποσό κανονικά και μετά από 2 εργάσιμες μ επέστρεψαν το ΦΠΑ. 

Λοιπόν επειδή το άλλο θέμα κλείδωσε με το πλας χτες το βράδυ μπαινοβγαινα ανά διαστήματα κ το έβλεπα διαθέσιμο μια στις τόσες. Σήμερα δεν έχω κοιτάξει καθόλου αλλά ίσως ξαναεμφανιστει έχετε το νου σας αν προτιμά κάποιος το πλας που το είχε στα 600

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...