Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Fortnite Edition €269 @Πλαίσιο


alexmm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να κάνω το δικηγόρο του διαβόλου και να πω ότι είναι καλή τιμή συγκριτικά με όσο πωλείται στο σκρουτζ αλλά στο παρελθόν τον Απρίλη του 19 συγκεκριμένα είχε παίξει λιγότερο από 340 από το πλαίσιο με δώρο 60 φεύγα επιταγή συν 75 ευρώ επιστροφή eurobank. Και πριν μου πείτε ό,τι ήταν επιταγή και στην ουσία πάλι κάτι ξοδεύεις να ενημερώσω ότι την ίδια ημερομηνία έκανε έκπτωση η N στα first party με αποτέλεσμά με την επιταγή να παίρνεις μαζί τα Odyssey k zelda botw. Οκ ήταν ιδιαίτερο κόμπο με μια δόση πατέντας απλα το ανέφερα γιατί είμαστε στο ινσομνια και οι ινσομνιακ τα κυνηγάνε αυτά και είμαι σίγουρος ότι αρκετοί το τσίμπησαν.Έτσι κάπως μπακαλιστικα έβγαινε κοντά στα 200 η κονσόλα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, imr είπε

Αρκετά καλή τιμή. 

Το κοίταζα καιρό και τελικά το πήρα. Θα προτιμούσα την απλή έκδοση αντί για Fortnite αλλά οκ

Για ποιο λογο φιλε μου?Λογο χρωματων ή υπαρχει καποια διαφορα?Επειδη ενδιαφερομαι να το παρω για τον γιο μου..Δεν το χω πολυ με αυτα και φανταζομαι το FORTNITE δεν το εχει ενσωματομενο ωστε να τρωει την διαθεσιμη μνημη του..Μπορει να κανω κ λαθος...

Επεξ/σία από Ch7is
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Ch7is είπε

Για ποιο λογο φιλε μου?Λογο χρωματων ή υπαρχει καποια διαφορα?Επειδη ενδιαφερομαι να το παρω για τον γιο μου..Δεν το χω πολυ με αυτα και φανταζομαι το FORTNITE δεν το εχει ενσωματομενο ωστε να τρωει την διαθεσιμη μνημη του..Μπορει να κανω κ λαθος...

Καθαρά λογο χρωμάτων θα προτιμούσα το απλό η το γκρι. Fortnite δεν πρόκειται να παίξω έτσι και αλλιως

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, imr είπε

Καθαρά λογο χρωμάτων θα προτιμούσα το απλό η το γκρι. Fortnite δεν πρόκειται να παίξω έτσι και αλλιως

Σ ευχαριστω παρα πολυ φιλε μου να σαι καλα!! :)

Επεξ/σία από Ch7is
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...