Προς το περιεχόμενο

[Laptop] Lenovo Ideapad (Ryzen 5 4600H/8 GB/512 GB/GTX 1650 4 GB) 699€ (ΤΕΛΟΣ)

aXer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, glxakias1990 είπε

Εγώ δεν έχω δεί ακόμα κάτι αξιόλογο απο black deal που ψάχνω, σαν ASUS 4500u και πάνω με 16άρα RAM .
Αν αυτά δεν πέσουν κάτω απο 700 ευρώ δεν ειναι deal ουτε στο ελάχιστο .

Οπότε αυτό που ήτανε κάτω από 700 (699) ήτανε deal! Σοβαρά τώρα, για αυτά τα λεφτά και για την εποχή που διανύουμε το συγκεκριμένο άξιζε.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 122
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Δε βοηθατε ρε παιδια με αργκο και σχολια στο ποδαρι. Πειτε ευθεως αν ειναι καλυτερα ή χειροτερα απο τη σειρα thinkpad και ενα τουλαχιστον λογο. Αν γραψω απο κατω εγω ως απαντηση οτι ''εχουν

Λοιπόν το άνοιξα μόλις τώρα, έκανα τα αρχικά setup των windows και τώρα κατεβάζει updates .. ! Μερικές φωτό. Της μνήμης την έβαλα γιατί δεν ήθελα να το ανοίξω για να δώ οτι έχει 1 slot ελεύθερο,

Άκρως ερασιτεχνικές unboxing fotos 😏  

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, Nikoleo είπε

Οπότε αυτό που ήτανε κάτω από 700 (699) ήτανε deal! Σοβαρά τώρα, για αυτά τα λεφτά και για την εποχή που διανύουμε το συγκεκριμένο άξιζε.

3 Τεμάχια είχαν , καλό αλλα στα 3 τι προσφορά είναι ?
Να πουν last κομμάτια , οχι .......ς

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 λεπτό πριν, glxakias1990 είπε

3 Τεμάχια είχαν , καλό αλλα στα 3 τι προσφορά είναι ?
Να πουν last κομμάτια , οχι .......ς

Φίλε μου σίγουρα ήταν παραπάνω από 3.. Η προσφορά έτρεχε για πολλές ωρες.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 ώρα πριν, glxakias1990 είπε

Εγώ δεν έχω δεί ακόμα κάτι αξιόλογο απο black deal που ψάχνω, σαν ASUS 4500u και πάνω με 16άρα RAM .
Αν αυτά δεν πέσουν κάτω απο 700 ευρώ δεν ειναι deal ουτε στο ελάχιστο .

Εδω είσαι:

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08HR3W84V/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3P5ROKL5A1OLE&th=1

HUAWEI MateBook D 15 - 15.6 Inch 2020 Laptop, Full View 1080P FHD Ultrabook PC, 8/256GB, AMD Ryzen 5 4500U, Multi-Screen Collaboration, Fingerprint Power

Deal Price:

£490.83 excl. VAT  (καντε τον λογαριασμο σας Business στελνοντας το ΑΦΜ σας και παρτε το χωρις ΦΠΑ)
£589.00 incl. VAT  (με ΦΠΑ)
+ £12.10 delivery

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

5:15 ξύπνησα για να ειμαι στο μαγαζί 6:00  , 2 μήνες περιμένω για Black , μου το έιχε  διαθέσιμο αλλα με πετούσε οταν έβαζα όνομα κλπ!!
Και μετά  μου το έκανε out of stock !!! 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 ώρα πριν, SeNNinhA είπε

Εδω είσαι:

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08HR3W84V/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3P5ROKL5A1OLE&th=1

HUAWEI MateBook D 15 - 15.6 Inch 2020 Laptop, Full View 1080P FHD Ultrabook PC, 8/256GB, AMD Ryzen 5 4500U, Multi-Screen Collaboration, Fingerprint Power

Deal Price:

£490.83 excl. VAT  (καντε τον λογαριασμο σας Business στελνοντας το ΑΦΜ σας και παρτε το χωρις ΦΠΑ)
£589.00 incl. VAT  (με ΦΠΑ)
+ £12.10 delivery

αυτο με το αφμ χρειαζεται να εινια εταιρειας να υποθεσω?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Fabrika είπε

αυτο με το αφμ χρειαζεται να εινια εταιρειας να υποθεσω?

Το προσωπικο μου ΑΦΜ εδωσα και νομιζω και ενα αντιγραφο απο TAXIS. Δεν θυμαμαι ειναι η αληθεια. Ισως μονο το ΑΦΜ μου. Πολιτικος μηχανικος ελευθερος επαγγελματιας ειμαι. Αλλα ο καθενας που εχει ενα επαγγελμα λογικα μπορει να τον μετατρεψει υποθετω. Θα τους παρει μερικες ημερες να στον ενεργοποιησουν. Δεν γινεται αυθημερον.

Επεξ/σία από SeNNinhA
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
25 λεπτά πριν, theoritikos είπε

Υπάρχει περίπτωση να το ξαναδούμε σε προσφορά black friday , ή ήταν ξεστοκάρισμα από το πλαίσιο?

Ίσως σε 365 ήμερες... 

• Sad 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, aXer είπε

Ο δίσκος, δεν λέει και πολλά... 😒

as-ssd-bench UMIS RPJTJ512MEE 22.11.2020 9-50-03 μμ.png

Το ψυλλιάστηκα από το μέγεθος στην εικόνα που το άνοιγε ο άλλος στο ποστ στην πρώτη σελίδα. Περάνουμε κανά άλλο έτσι κ αλλιώς οι τιμές θα πέσουν στους SSD & nvme. 

Επεξ/σία από leoparkan
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, aXer είπε

Λίγο καλύτερα τα αποτελέσματα με τον φορτιστή κουμπωμένο. Πριν ήμουν σε μπαταρία, με 28% υπόλοιπο

as-ssd-bench UMIS RPJTJ512MEE 22.11.2020 10-06-23 μμ.png

Και πάλι είναι πάρα πολύ χαμηλά.... 

Εδώ είναι το huawei matebook 14

Screenshot_20201122_221946.jpg

Επεξ/σία από andreas1gr
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.