Προς το περιεχόμενο

(σκούπα Stick ) Xiaomi Roidmi Handheld Cleaner X20 στα 299,00 από you.gr/plaisio.gr


Ίων Δραγούμης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 133
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με γειες!! σας χαίρομαι να ξέρετε &περιμένω εντυπώσεις...

Είμαι πλέον φανατικός των sticks. Σκουπίζω μόνος τις περισσότερες φορές &τα καλώδια από τις κλασσικές σκούπες μου έσπαγαν τα νεύρα.

Λογικά και αυτή θα είναι όλα τα λεφτά. Δεν τιμολογεί τόσο υψηλά η xiaomi για την πλάκα της. Θα έχει βάλει τα δυνατά της (η Roidmi τέλος πάντων).

Επεξ/σία από Ίων Δραγούμης
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από την κατσαδα που έφαγα από τη γυναίκα για την οθόνη που ήρθε σήμερα ήρθε αυτή η προσφορά κ την τσίμπησα αμέσως!

Ελπίζω να ηρεμήσει από Δευτέρα η γυναίκα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μπήκα να δω τι ντόρος γίνεται για αυτήν και έπαθα λίγο. Τόσο καλή είναι;

Εδώ λέει ότι σφουγγαρίζει κιόλας!!!

https://www.mistore-greece.gr/SmartDevices/Roidmi-Handheld-Cleaner-X20.aspx

image.png.223dcb25d5fc17c67308f835ba13c2f4.png

 

Τι φάση;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν είχα πάρει το καλοκαίρι (που την γλυκοκοίταζα αυτή αλλά ήταν απλησίαστη) την Jimmy, θα την χτύπαγα 100% .. εφόσον έχω βολευτεί τόσο την Jimmy, δεν μπορώ καν να φανταστώ πως θα ήταν με αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, kostakiss είπε

γιατι δεν γινεται αγορα με τιμολογιο???

Τι εννοείς το κινητό με τιμολόγιο το πήρα! Πάρε τηλέφωνο 2119991590 να την βάλεις τηλεφωνικά. Απο Δευτέρα δλδ δεν νομίζω Κυριακή να δουλέυουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, PaNtErAz said:

Τι εννοείς το κινητό με τιμολόγιο το πήρα! Πάρε τηλέφωνο 2119991590 να την βάλεις τηλεφωνικά. Απο Δευτέρα δλδ δεν νομίζω Κυριακή να δουλέυουν

Δεν αφήνει να το επιλέξεις από το σύστημα ... τους έστειλα μέιλ , σιγά μην υπάρχει μέχρι τότε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, kostakiss είπε

Δεν αφήνει να το επιλέξεις από το σύστημα ... τους έστειλα μέιλ , σιγά μην υπάρχει μέχρι τότε 

Εγώ με τιμολόγιο την πήρα κανονικά πριν λίγες ώρες! Δοκίμασε ξανά ή κάνε ένα refresh την σελίδα τους! Επέλεξες τιμολογιο οταν εφτιαξες το account σου? Γτ εμένα τωρα δεν με αφήνει να κόψω απλή απόδειξη! Αρα μάλλον θες νέο account!!!!

Επεξ/σία από skrpl
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, PaNtErAz είπε

Ρε μπήκα να δω τι ντόρος γίνεται για αυτήν και έπαθα λίγο. Τόσο καλή είναι;

Εδώ λέει ότι σφουγγαρίζει κιόλας!!!

https://www.mistore-greece.gr/SmartDevices/Roidmi-Handheld-Cleaner-X20.aspx

image.png.223dcb25d5fc17c67308f835ba13c2f4.png

Τι φάση;;;;

Βαζεις νερο μεσα και ενω σκουπιζεις απο πισω και καλα σφουγγαριζει. Το ιδιο συστημα που εχουν και οι ρομποτικες πανω κατω. Για βασικο σφουγγαρισμα ειναι οκ, απλα μην περιμενεις θαυματα (πχ εχει 200 γραμμαρια νερο μεσα).


ΥΓ: Επισης βρωμιζει το πανακι και πρεπει να το πλενεις καθε φορα (ενω την σφουγγαριστρα την στραγγιζεις και καθαριζει σε μεγαλο βαθμο). Ξανα για βασικη χρηση ειναι οκ.

Επεξ/σία από Salvation81
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, kostakiss είπε

Δεν αφήνει να το επιλέξεις από το σύστημα ... τους έστειλα μέιλ , σιγά μην υπάρχει μέχρι τότε 

Πήγαινε στο πεδίο "Ο λογαριασμός μου" και επέλεξε τιμολόγιο, σώσε τημ επιλογή σου και έπειτα κάνε την αγορά σου.

Επεξ/σία από bravenew
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Oval είπε

Αν εκτος απο νερό βάλεις και κάποιο καθαριστικό μέσα λέτε να υπάρχει πρόβλημα;

Στις ρομποτικες εγω βαζω νερο με καθαριστικο και δεν ειχα ποτε θεμα. Χλωρινη δεν θα εβαζα ομως, δεν ξερω αν θα αντεξει το λαστιχακι που εχει και κλεινει απο πανω (ειναι διαβρωτικο υλικο αρκετα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...