Προς το περιεχόμενο

(σκούπα Stick ) Xiaomi Roidmi Handheld Cleaner X20 στα 299,00 από you.gr/plaisio.gr


Ίων Δραγούμης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.kotsovolos.gr/small-home-appliances/vacuum-cleaners/skoupes-stick/220413-bosch-bbs81pet-unlimited-proanimal

Σκρουτζ από 384 ευρώ: https://www.skroutz.gr/s/25315894/Bosch-Unlimited-ProAnimal-Red.html

πάντως το review δεν με τρέλανε: https://www.expertreviews.co.uk/vacuum-cleaners/1410226/bosch-bcs122gb-unlimited-serie-8-review-as-good-as-a-dyson-cordless

και αυτή σε προσφορά, δεν ξέρω να την αξιολογήσω. Πήρα αυτή του θέματος πριν βγει αυτή, και την περιμένω. Αξίζει να ακυρώσω;

Ξέρει κανείς αν αυτή του θέματος καθαρίζει στρώματα;

Επεξ/σία από Konstantin77
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 133
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Bosch παρόμοια έχω εγώ. Δυστυχώς η συγκεκριμένη δεν έχει 2 μπαταρίες στο πακέτο και ταχυφορτιστη όπως η δικιά μου, αλλά αντίθετα έχει μια μικρότερη μηχανοκίνητη βούρτσα για κατοικίδια. Το review που παραθέτεις είναι λιγο ότι να 'ναι. Αυτά που λέει ότι βγαίνει δύσκολα ο κάδος κλπ είναι τουλάχιστον αστεία. Ένα κουμπί πατάς και αφαιρείται. Καθαρίζει πανευκολα και φυσικά όλα τα γράφει αναλυτικότατα στις οδηγίες. Σαν απόδοση την βγάζει παρόμοια με την miele που αναφερει ο φίλος. Αλλά και τις 2 τις βγάζει κατώτερες από την xiaomi. Δεδομένου ότι δεν έχει και 2 μπαταρίες θα έλεγα μείνε σε αυτήν του θέματος.

Επεξ/σία από kax54638
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες παρελαβα κ η γυναικα εχει εντυπωσιαστει με αυτα που μπορει να κανει...

Μονο αρνητικο το σφουγγαρισμα γτ περιμενε οτι θα ηταν σαν το κανονικο...

Ερωτηση,ξερει κανεις αν ειναι συνδεδεμενη πανω στο μαγνητη κ ο φορτιστης στη πριζα υπαρχει προβλημα η θα πρεπει να το βγαζουμε καθε φορα που φορτιζει πληρως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σχέση με μια κλασσική , σχετικά καλή σκούπα παραδοσιακή, των 100 ευρώ , κάνει καλύτερη δουλειά ;εννοώ πέρα από τα θετικά της φορητότητας κλπ.καθαρα σε θέμα καθαριότητας εννοώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, s2117 είπε

Σε σχέση με μια κλασσική , σχετικά καλή σκούπα παραδοσιακή, των 100 ευρώ , κάνει καλύτερη δουλειά ;εννοώ πέρα από τα θετικά της φορητότητας κλπ.καθαρα σε θέμα καθαριότητας εννοώ.

Η γυναίκα είπε ναι.ρουφαει πολύ καλά χωρίς να την βάζει στο τούρμπο.δεν χρειάζεται σακούλα.

Είναι λίγο βαριά αλλά μάλλον θα τη συνηθίσει....

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 minutes ago, isaias1983 said:

Η γυναίκα είπε ναι.ρουφαει πολύ καλά

 

21 minutes ago, isaias1983 said:

δεν χρειάζεται σακούλα.

 

21 minutes ago, isaias1983 said:

Είναι λίγο βαριά αλλά μάλλον θα τη συνηθίσει....

🙄 🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλη την παρέα. Μιας και είμαι κι εγώ σε αναζήτηση ασύρματης σκούπας, έχετε γνώμη για αποτελεσματικότητα τους σε χαλιά shaggy; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/11/2020 στις 11:04 ΜΜ, Stavmitsos είπε

Εγώ πήρα την S1E της προσφοράς, δεδομένου ότι ήταν σε ιστορικό χαμηλό. Καλό deal or not? 

Την παρέλαβες να μας πεις εντυπώσεις;

Στις 28/11/2020 στις 6:52 ΜΜ, stavmar13 είπε

Καλησπέρα σε όλη την παρέα. Μιας και είμαι κι εγώ σε αναζήτηση ασύρματης σκούπας, έχετε γνώμη για αποτελεσματικότητα τους σε χαλιά shaggy; 

Και εμένα με ενδιαφέρει αυτό και σκέφτομαι αν αξίζουν τα 150€ διαφοράς σε σχέση με την s1e ή την mi 1c που έχουν 150 € στο πλαίσιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ακόμα δυστυχώς έχει αναλάβει την παράδοση η speedex, η οποία στη Ρόδο είναι το μεγαλύτερο κ@@@χανείο που έχει υπάρξει. Πάλι έχουν χάσει το πακέτο, πάλι δεν σηκώνουν τηλέφωνα κι επειδή μένω σε περιοχή 15 λεπτά απ το κέντρο, έρχονται μια - δυο φορές την εβδομάδα. 

Τα είπα και ξαλάφρωσα, μόλις παραλάβω θα σας πω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτυχε να δω ένα review της Black & Decker BHFEV362DP, για την οποία ενδιαφερόμουν και είδα ότι σε κάποια φάση που ''έπιασε'' κάποια λεπτά κρόσια από ένα χαλάκι, σταμάτησε να λειτουργεί μέχρι να την ξεκολλήσει. Υποτίθεται ότι η περιστρεφόμενη βούρτσα στο πέλμα, μόλις τυλιχτεί σε τέτοια σταματάει για λόγους ασφαλείας. Γι αυτό ρωτάω όσους είναι κάτοχοι τέτοιου είδους σκούπας, τι εμπειρία έχουν από χαλιά shaggy, εάν μπορούν να βοηθήσουν. Μην κάνω τζάμπα αγορά, γιατί η γυναίκα έχει γεμίσει και όλο το σπίτι με shaggy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς αν η απλή JV85 (όχι η Pro που είναι σε presale) διαθέτει βύσμα για να κουμπώσει απευθείας ο φορτιστής? Ή πρέπει να μπει στη βάση?

Την σκέφτομαι πολύ σοβαρά σε αυτά τα χρήματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, diosak είπε

Γνωρίζει κανείς αν η απλή JV85 (όχι η Pro που είναι σε presale) διαθέτει βύσμα για να κουμπώσει απευθείας ο φορτιστής? Ή πρέπει να μπει στη βάση?

Την σκέφτομαι πολύ σοβαρά σε αυτά τα χρήματα...

Είναι καλύτερη λες η JV85 από την Χ20 του θέματος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, stavmar13 είπε

Έτυχε να δω ένα review της Black & Decker BHFEV362DP, για την οποία ενδιαφερόμουν και είδα ότι σε κάποια φάση που ''έπιασε'' κάποια λεπτά κρόσια από ένα χαλάκι, σταμάτησε να λειτουργεί μέχρι να την ξεκολλήσει. Υποτίθεται ότι η περιστρεφόμενη βούρτσα στο πέλμα, μόλις τυλιχτεί σε τέτοια σταματάει για λόγους ασφαλείας. Γι αυτό ρωτάω όσους είναι κάτοχοι τέτοιου είδους σκούπας, τι εμπειρία έχουν από χαλιά shaggy, εάν μπορούν να βοηθήσουν. Μην κάνω τζάμπα αγορά, γιατί η γυναίκα έχει γεμίσει και όλο το σπίτι με shaggy.

Ολες οσες εχουν περιστρεφομενη βουρτσα τυλιγουν στην περιστροφη οτι βρουνε σε κροσι/κορδονι/σχοινι. Δεν το γλυτωνεις αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...