Προς το περιεχόμενο

Tidal 4μηνη, Premium 1€ και Hi Fi 2€


thanasiskant

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

όχι, απλά η Τουρκική κυβέρνηση μπλοκάρει το tidal σε όσους μπαίνουν με Τούρκικη ip, σε εκείνους η Tidal δίνει ένα μήνα δώρο και θα προσπαθήσει το συντομότερο να πάρει άδεια λειτουργίας. Μέχρι τότε είναι μπλοκαρισμένοι όσοι προσπαθούν να μπουν από Τούρκικες IP όχι από το tidal αλλά από την κυβέρνηση της χώρας 

Επεξ/σία από lefta_yparxoun
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 166
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμείς που μπήκαμε 1 φορά με τούρκικη IP θα έχουμε άραγε θέμα;

Επίσης επειδή έχει σχολιαστεί εδώ ένα παρόμοιο workaround με TRY και για Netflix, θα επιθυμούσα pm από κάποιον σχετικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, anergos13 είπε

 

 τι έχουμε?

 

 

 

 

 

86EBD71F-08B7-414D-BD28-8A4EFD4A0D74.jpeg

B667A56B-42BB-4C5C-A8D5-DDF497243241.gif

Τίποτα, απλά όσοι είχαμε κάνει με ip Τουρκίας πήραμε έναν μήνα δώρο για τις μαλακίες του Ερντογάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 27/11/2020 στις 5:12 ΜΜ, nighthawk6969 είπε

Αν ψάχνεται κανένας για family plan (6 ατομα) ας το γράψει, βγαίνει 0.50€ τον μήνα στο άτομο!

 

Στις 28/11/2020 στις 4:03 ΜΜ, burnin είπε

εγω εχω βαλει αυτο με τους 4 μηνες απο βιπιεν τουρκιας. το ψηνω για να δινουμε μετα τα 2.1 ευρω το μηνα δια 6 αμα εχουν βρεθει ατομα. απλα ακομα το σκεφτομαι δεν ειμαι 100%. γιατι δεν εχει την ποικιλια που εχει το σποτιφαι. αλλα αν βρεθουν ατομα μαλλον ειμαι μεσα. αν ανοιχτει αλλο θρεντ απο καποιον, ας ενημερωσει. ευχαριστω

 

Στις 29/11/2020 στις 8:33 ΜΜ, Damned7 είπε

Η εθνική έχει σε όλες τις κάρτες μινιμουμ 1 ευρώ χρέωση στην μετατροπή συναλλαγματος η Πειραιώς  έχει 2.50% ανά συναλλαγή. Εγώ είμαι μέσα για το HiFi  όμως που έχει και Master αν είναι στα 0.50 λεπτά τον μηνά.

Εγώ κι η κοπέλα μου θα θέλαμε, αν βρούμε άλλους 2 ακόμα καλύτερα. (Τώρα τα είδα) Μιλάμε πάντα για την έκδοση με το master. 

Επίσης, άκυρο αλλά αν και έκανα sign up με Τούρκικο IP δεν μου ήρθε κάποιο email από Tidal.

Επεξ/σία από Ola150
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Μπορεί κάποιο από τα παιδιά που έκανε συνδρομή, μέσω vpn με τουρκική IP, να με ενημερώσει αν η υπηρεσία παίζει οκ η αν έχει αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, AonDuine είπε

Μπορεί κάποιο από τα παιδιά που έκανε συνδρομή, μέσω vpn με τουρκική IP, να με ενημερώσει αν η υπηρεσία παίζει οκ η αν έχει αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα ?

καλα που μου το θυμισες να τσεκαρω σημερα..

Εdit: 21/04 λεει θα γινει η χρεωση, για να δουμε.

Επεξ/σία από Crus
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει παρατηρησει καποιος καμια διαφορα με το tidal premium και tidal HiFi? Τα εχει δοκιμασει κανεις και τα 2? Γιατι δεν εχω καποιον να μοιραστω

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AonDuine είπε

Γενικά παίζει οκ το Tidal ? Είχες  κάποιο θέμα ,πέραν της χρέωσης που δεν έχει γίνει ακόμα .

κανενα απολυτως. Μπηκε και στο WebOS και παιζω απευθειας απο τηλεοραση χωρις να χρειαζεται να κανω stream απο το κινητο. Μπομπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

28 λεπτά πριν, Crus είπε

κανενα απολυτως. Μπηκε και στο WebOS και παιζω απευθειας απο τηλεοραση χωρις να χρειαζεται να κανω stream απο το κινητο. Μπομπα.

Τέλεια ευχαριστώ.

, Αν το θυμηθείς γράψε εδώ τι θα γίνει με την χρέωση.

1 ώρα πριν, Zerg13 είπε

Εχει παρατηρησει καποιος καμια διαφορα με το tidal premium και tidal HiFi? Τα εχει δοκιμασει κανεις και τα 2? Γιατι δεν εχω καποιον να μοιραστω

Διαφορά , στην ποιότητα του ήχου, θα καταλάβεις ( και όχι πάντα) μόνο σε καλό ηχοσύστημα η με πολύ καλά headphones , ειδικά με external dac.

Για καθημερινή χρήση τύπου bt ακουστικά στο δρόμο, οδηγηση κτλ δεν αξίζει να πληρώνεις hifi, πας σε Spotify , Apple Music κτλ. 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

4 ώρες πριν, AonDuine είπε

Μπορεί κάποιο από τα παιδιά που έκανε συνδρομή, μέσω vpn με τουρκική IP, να με ενημερώσει αν η υπηρεσία παίζει οκ η αν έχει αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα ?

Δοκίμασε και Αργεντινή... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...