Προς το περιεχόμενο

Tidal 4μηνη, Premium 1€ και Hi Fi 2€


thanasiskant

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, VASKOUK είπε

 

Δοκίμασε και Αργεντινή... 

 Σ¨ευχαριστω που απάντησες έχω ήδη συνδρομή , απλά είχα απορία αν έχει προκύψει σε κάποιον οποιοδήποτε πρόβλημα είτε με χρέωση , με το μέσο πληρωμής η ακόμα και με την ίδια την υπηρεσία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 166
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια χαρά παίζει και εμένα, αγορά μέσω VPN κλπ.

Για την διαφορά στην ποιότητα ήχου, ισχύει ότι είπε και ο φίλος πιο πάνω, πρέπει να έχεις καλά μηχανήματα (ηχεία, ακουστικά, ενισχυτή, dac) για να ακούσεις διαφορά στην ποιότητα, και βέβαια όσο πιο ακριβά, τόσο μεγαλύτερη η διαφορά.

Επεξ/σία από mcgerger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 4four είπε

Τώρα είναι λίγο off topic και λαχείο έχω αγοράσει από aliexpress tidal account 6μηνο με 4,5€ Μέχρι τώρα παίζει άριστα εδώ καο 2 μήνες !! 

Κλασικά,εκεί σου δίνουν μια θέση σε υπάρχον λογαριασμό.

Καλή τιμή είναι αλλά στη ουσία δεν είναι δικός σου ο λογαριασμός με ότι αυτό συνεπάγεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Damned7 είπε

Κλασικά,εκεί σου δίνουν μια θέση σε υπάρχον λογαριασμό.

Καλή τιμή είναι αλλά στη ουσία δεν είναι δικός σου ο λογαριασμός με ότι αυτό συνεπάγεται.

Τι ακριβώς συνεπάγεται δλδ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανα πάσα στιγμή μπορεί να μην έχεις πρόσβαση στη υπηρεσία και ότι τραγούδια,λίστες έχεις σώσει όταν αγοράσεις ξανά την υπηρεσία απο ali τα έχεις χάσει εκτός αν ανανέωσης κατευθείαν από gamsgo που θα σου στοιχίσει πιο ακριβά και πρέπει ο κάτοχος του λογαριασμού να έχει υπόλοιπο συνδρομής και να είναι ο ίδιος που ειχες αρχικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χθες έγινε η πρώτη χρέωση του Tidal στην κάρτα μου μετά την δωρεάν περίοδο.

Είχε 3 διαφορετικές χρεώσεις. Μια ήταν 2,06 ευρώ, μια 1 ευρώ και άλλη μια 0,04 ευρώ. Σύνολο 3,10 ευρώ.

Ήθελα να ρωτήσω αν συνέβη και σε άλλον γιατί υποτίθεται ότι είναι 2 ευρώ η χρέωση του Hi-Fi. Όχι ότι με χαλάει και με 3,10. Μην φανώ αχάριστος, το έχω δουλέψει πολύ το Tidal και θα συνεχίσω να ακούω από εκεί. Απλά μου φάνηκε περίεργο.

 

Update:

Οκ, απ'ότι είδα στο thread το 1 ευρώ είναι η χρέωση της εθνικής για αλλαγή νομίσματος. 

Επεξ/σία από waxlrose06
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την πάτησα και εγώ με κάρτα από Εθνική και το γύρισα σε Πειραιώς προπληρωμένη που χρεώνει 2%.

 

2021-04-22_105213.jpg

Επεξ/σία από Damned7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

2.15€ η χρεωση (για HiFi) απο Πειραιως.. Κοινως 0.15€ σε προμηθειες και διαφορα συναλλαγματος.

Αφου εχω και Revolut, γυρισα εκει την πληρωμη να γλιτωσω την διαφορα.

Επεξ/σία από Crus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...