Προς το περιεχόμενο

Tidal 4μηνη, Premium 1€ και Hi Fi 2€


thanasiskant

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 166
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, Ola150 είπε

Δεν το μάθατε από εμένα αλλά αν μπεις με IP turkey το παίρνεις το ίδιο πακέτο με 1.99 TRY.

Ααχ αργησες. ισχυει το ίδιο και για την κανονική συνδρομή?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, nighthawk6969 είπε

Ααχ αργησες. ισχυει το ίδιο και για την κανονική συνδρομή?

Δεν ξέρω αλλά βλέπω πως με ότι currency μπαίνεις, την ίδια τιμή έχουν για την προσφορά. πχ 1.99$ 1.99€ 1.99TRY κλπ

Και επειδή μόλις τελείωσα την εγγραφή, μου πήραν από την κάρτα 0.22€, δοκιμασμένο.

Στην ανανέωση επίσης θα μου παίρνει 20 TRY το μήνα άρα 2+ ευρώ, παιδιά συμφέρει να το γυρίσετε προς τα εκεί.

Δοκίμασα και το family plan, μέχρι 5 άτομα πάει στα 30TRY το μήνα. WORTH IT!

Επεξ/σία από Ola150
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks  και από εμένα.

Έφαγα ένα άκυρο γιατί ήθελα να το αγοράσω να το χρησιμοποιώ στο echo studio. Βλέπω ότι υποστηρίζεται, ωραία λέω και το αγοράζω. Και μετά δεν ενεργοποιείται λόγω geographical restrictions ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Ola150 είπε

Μήπως να μπει στην αρχική σελίδα ή θεωρείται παρανομία;

γτ παρανομια? το vpn δεν το πληρωσαμε? :P 
και γ αυτο δεν τα χρησιμοποιουμε?

Επεξ/σία από thanasiskant
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, thanasiskant είπε

γτ παρανομια? το vpn δεν το πληρωσαμε? :P 
και γ αυτο δεν τα χρησιμοποιουμε?

Ας μπει τότε για να πληρώνουν 10% απ' ότι ήταν να πληρώσουν 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Family πακετο, οχι ειδικος στον ηχο και δεν θελω να γινω, μοναχα να ακουμε τα μελη του family μουσικη σε καλη ποιοτητα αλλοτε σε ακουστικα και αλλοτε σε ηχομπαρες η σε ηχεια πχ σαν τα edifier της τρεχουσας προσφορας με τα 89 €, ποιο παιρνω, το Premium η το HiFi?

Sorry που ρωταω εκτος των τυπικων τεχνικων δεδομενων, μια φορα θελω να βαλω το τουρκικο family και να το ξεχασω μετα το θεμα.

(Παρεπιπτοντως στο spotify εδω και χρονια, εχουν κλειδωσει τα κολπα με vpn, ζητανε και ελεγχουν τουρκικη καρτα.

To Deezer το επετρεπε μεχρι μεσα του 2015. Μετα το μπλοκαρε επισης απ'οσο θυμαμαι προσπαθειες τοτε.

Προφανως το tidal κανει τα στραβα ματια για να αποκτησει τεραστια βαση συνδρομητων/αντιπαλο δεος).

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

0,11 ευρώ με πιστωτική alpha bank που κρατάει 2% προμήθεια χωρίς ελάχιστη χρέωση. Το καλύτερο είναι ότι και μετά το 4μηνο βγαίνει μόνο 1,10 το μήνα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ @thanasiskant @Ola150 για το combo προσφοράς. Για τα flac μου, χρησιμοποιούσα Deezer που είναι γαλλικό ώστε να στηρίξω την "τοπική" οικονομία. Όσοι δεν έχουν καλό DAC και monitor ηχεία ή ακουστικά δύσκολα θα ακούσουν την διαφορά οπότε πάνε στο premium. υ.γ. To vpn μπορεί να είναι δωρεάν ή proxy :)

Edit

Λειτουργεί κανονικά με proxy και στο LG V30 με Audiotechnica M50 είναι αισθητή η διαφορά του Master από το Normal.

 

 

Screenshot_2020-11-22-12-54-15-01.jpeg

Επεξ/σία από Athoz
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...