Προς το περιεχόμενο

Tidal 4μηνη, Premium 1€ και Hi Fi 2€


thanasiskant

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 166
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Ποιο vpn χρησιμοποιήσατε για Τουρκία? 

Χρησιμοποίησα το windscribe (free) και δούλεψε κανονικά.

10 λεπτά πριν, Damned7 είπε

Μάλλον είναι θέμα vpn.

Ίσως.

3 λεπτά πριν, klamia71 είπε

Δεν ισχύει για την master η προσφορά

Nομίζω πως έχοντας το hifi μπορείς να ακούς και master ποιότητα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Ποιο vpn χρησιμοποιήσατε για Τουρκία? 

http://free-proxy.cz/en/proxylist/country/TR/all/ping/all

βάλε στο browser σου έναν proxy από τη λίστα, κάνε εγγραφή / πληρωμή και μετά απενεργοποίησε το. Μέσω firefox μου πήρε ένα λεπτό η διαδικασία. Για να ψάχνεις free vpn με Τουρκική IP θα σου πάρει λίγο παραπάνω με το ίδιο αποτέλεσμα.

 

18 λεπτά πριν, Damned7 είπε

Η master είναι μέσα στην HiFi standard.

Επιβεβαιώνω και φαίνεται στο screen-shot χαμηλά, που έχω μερικά post πιο πριν. Επεξ/σία από Athoz
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατεβασα το tunnel bear αρχικα και δεν ειχε επιλογη για Τουρκια.

Thx

image.png.305b7b86bd05a450ae2044034e445ae2.png

57 λεπτά πριν, klamia71 είπε

Δεν ισχύει για την master η προσφορά

Η master ειναι μεσα στο HiFi, απλα πρεπει το τραγουδι να υποστηριζει την ποιοτητα. 

πχ

image.png.62dc8d7af10b8ce3d7e355a7a074b2b5.png

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Athoz, εξήγησε μου λίγο πιο αναλυτικά πληζ τα βήματα:

"βάλε στο browser σου έναν proxy από τη λίστα"

Εννοείς με ήδη εγκατεστημένο extension; δεν κατάλαβα πώς γίνεται

Επεξ/σία από BonaFideHustler
(Το έκανα με windscribe, αλλά έτσι για το know how)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, BonaFideHustler είπε

Athoz, εξήγησε μου λίγο πιο αναλυτικά πληζ τα βήματα:

Σε firefox πας στα options (about:preferences στο address bar), στο searchbox βαζεις proxy, click settings, manual proxy configuration, γεμίζεις τα IP - port κουτιά (http, https, socks ανάλογα τι proxy επέλεξες) και πατάς OK. Λογικά μετά είσαι έτοιμος. δοκίμασε το μπαίνοντας στο whatismyip.com και δες αν σου βγάζει Τουρκία. Για να επανέλθεις απλά βάζεις αντι manual proxy αυτό που ήταν πρίν π.χ. use system proxy ή no proxy. Για άλλους browser είναι η ίδια διαδικασία, options, search proxy, settings, manual proxy, OK.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με hola vpn add on στον chrome το πηρε κανονικα με τιμες τουρκιας και πληρωμη με προπληρωμενη μαστερκαρτ της πειραιως μολις.Να συνεχισουν με την πτωση της λιρας οι απεναντοι μονο....:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 μήνες TIDAL με 0.2£ . 1000 ευχαριστώ! 

Η ποιότητα του είναι αδιανόητη σε Master/HIFI

Ελάχιστα εκτός τοπικ, έχει κάποιος αγοράσει ενισχυτή με TIDAL integrated που να κοστίζει κάτω από 1000€ ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα κι εγώ 4μηνο hi fi σε τουρκικό. Ξέρει κάποιος αν στην ανανέωση θα συνεχίσει να χρεώνει τουρκικό ή έχουν την δυνατότητα να δουν από που έγινε η συναλλαγή ή μετά η χρήση και να μας το γυρίσουν σε ευρώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, gusmin είπε

Εκανα κι εγώ 4μηνο hi fi σε τουρκικό. Ξέρει κάποιος αν στην ανανέωση θα συνεχίσει να χρεώνει τουρκικό ή έχουν την δυνατότητα να δουν από που έγινε η συναλλαγή ή μετά η χρήση και να μας το γυρίσουν σε ευρώ?

όντως έχει κάποιο geo restriction? μπορώ να συνεχίσω να έχω το hifi σε τούρκικη λίρα που βγαίνει κάνα 2εύρω μετά; πληρωμή με revolut, οχι ελληνική κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι όπως το Netflix, δεν θα υπάρχει έλεγχος και θα συνεχίσει να κάνει χρέωση σε λίρα. Επίσης όταν έκανες την αγορά έγινε κάποιο "συμφωνητικό" στην τιμή το οποίο δεν μπορεί να αλλαχτεί από το ένα μέλος μόνο, πρέπει να σπάσει και οι δύο να συμφωνήσουν σε νέα τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με το θέμα, μπορείτε να μου πείτε σε PC με Windows 7, βγάζει ήχο από το optical out για τον στείλω σε εξωτερικό DAC;

Υποστηρίζει δυνατότητες όπως π.χ. Wasapi ή DS προς το εξωτερικό DAC ώστε να μην παρεμβάλονται τα Windows στον ήχο;

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα μια απλη σύγκριση του ιδιου τραγουδιού από Spotify kai Tidal/Master και η διαφορά είναι εμφανέστατη!

Δεν το περιμένα, ειδικα με τα gaming ακουστικά μου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...